reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Elifit Też super ten jezdzik. Marek ma faze na pchanie krzeseł, jezdzika i samochodów to pewnie by mu sie spodobał.

my jesteśmy zadowoleni, najpierw jest pchacz a potem robi się z tego autko. I tam masz kierownice, klakson, kluczyk w stacyjce, radio, światła itp.. Aruś już obczaił że gra muzyka przy kręceniu kierownicy i się buja w rytm ;):-)
 
reklama
Dziewczynki,Misiek na tą zebrę,dla mnie straszna zawalidroga,pomomo,że chate mam wielką,dzwięki doprowadzają mnie do szału,wiecie co na chwilę super,a na dłuższą metę wariuję,tym bardziej,że w Polsce wcale tania nie jest.
 
w niedziele my świętujemy (2 dni przed właściwą datą) ale nie robimy jakiejś imprezy. Będzie 14 osób:szok: tort hello kity, 3 ciasta, babeczki, winko, kawa, herbata. Balony kupione, świeczka też, no i serwetki hello kity (nie mogłam się oprzeć):cool2:
 
Wpadam na chwilkę z kawką życzyć wszystkim udanego weekendu,mimo depresyjnej pogody za oknem. A Tobie Kasiądz udanej imprezy urodzinowej:-)
My dziś mamy wesele koleżanki więc więcej się dziś nie pojawię...
Jeszcze raz miłego :-)Paaa
 
U nas na roczku było 7 osób, był obiad, tort autko, i sałatka. Wino było ale źle wspominam bo rozlałam na dywan w kuchni :no:. My mieliśmy Carlo Rossi czerwone. A baloniki na roczek dostałam od Nestle, a wy dostaliście?

Kasiadz, eveline
udanych imprez!!!

Dziś sobota, ale co z tego jak Aruś wstaje coraz wcześniej, dziś już po 7 wstał :baffled: no i koło 12 powinien paść a tu 13 a ten marudzi.. ale spać nie pójdzie, musiałam z nim byc bo przecież sam nie zostanie.. klocki powkładaliśmy do sortera ze dwa razy.. dopiero mu sie zachciało spać. Ehhh ja nie wiem jak to mój mąż lub teściowa robi. Arek widzi mame to od razu cyc bo jak nie to w ryk :dry:


Mam nadzieje że nie za chaotycznie to brzmi ale jakoś nie moge przelać dziś myśli :sorry2:
 
MOJE DZIECKO DZIŚ ZROBIŁO PIERWSZE 4 KROKI!!!

Boże jakie macierzyństwo jest piękne i zaskakujące :D To południa myślałam, że mnie rozniesie bo tylko stękał, beczał i wspinał się na mnie a teraz tylko bym przytulała mojego zdolniache :-D:-D Mama pęka z dumy:-D

Elifit Mój młody wstaje już po 6, strasznie to męczące, nie? A dajesz mu tego cyca jak zaczyna płakać?
 
eeeeej no chyba nie myslałyście że kupie tą zebrę nową? nie dałabym w życiu tyle siana... kupiłam uzywkę za 140 zł i to Z Poznania żeby nie płacić przesyłki:p

jagmar
pisałaś o skoczku, a wkleiłaś miskę:p

elifit
kochana wielkie fanfary dla Ciebie za ten kurs, chyba skorzystam bo nie dałam rady sie zapisac na ten kurs stacjonarny- tzn zapisałam sie ale zrezygnowała, na rzecz treningów sportowych, z któymi tez wiąże pewne nadzieje, ale to powiem wam w swoim czasie. A tak bardzo chce ten angielski podszlifować!

mileczka
a ja sie tak cieszyłam z mgr w tym roku, a jednak troche mi pusto będzie bez szkoły:p obym szybko znalazła pracę, bo ja to taka jestem włóczęga, nie lubię w domu za długo siedzieć i nie umiem sie wtedy zorganizować. Lubie mieć jakiś cel. Także mam nadzieję, ze i Ty podołasz:)
graty dla Mara- teraz to dopiero będzie biegańsko :D

kasia
ja chyba też zamówie tort helloo kitty :p

co do spania dziewczyny- mi zaimponowała jagmar, która wkłada Marysię kiedy jest śpiaca do wózka i zostawia, a Marysia ładnie leży i jak jej sie chce to sama usypia. Moja mała nie była taka łatwa do ogarnięcia, ale postanowiłam tez ja nauczyc i jednak da się! początkowo stękała a nawet wyła ale parę razy i sie nauczyła. Kładę ją i płacz jest przy zapinaniu pasów a potem tlyko tuli misia, gada, chwile posteka a po 10 min. śpi. Za to usypianie samodzielne wieczorem w łóżeczku już jest bardziej kłopotliwe, bo mała wyciąga smoczek i wyrzuca za łózko, a potem płacze- prowokując aby ktoś do niej przyszedł. Dlatego mam mocne postanowienie- po roczku oduczam smoczka. Już teraz odstawiam w dzien i daje tlyko do snu. Nie wiem tlyko czy szlag nie trafi naszego usypiania dziennego które serio jest sukcesem, kiedy nie bedzie smoka... A czekam do roczku bo potem na stałe osiadam u siebie. U rodziców nie bede tego robić bo wiadomo- ja swoje, mama swoje itp.


mam też problem innego rodzaju... Emilka w nocy budzi sie na jedzenie (wcześniej sie już nie budziła) i mam wrażenie że mleko jej nie syci (pije nutramigen). Dzisiaj jadła 3 razy w nocy po 150 ml! skandal... :p będe próbowała dawać jej więcej na jedno karmienie mleka, może wtedy bedzie sie rzadziej budzic, ale zaczeło mnie coś innego zastanawiać. Ona pije nutra 2, a czy 3 będzie bardziej sycąca? i w ogóle to słyszałam ze te mleka dla alergików to są jałowe i puste mleka, mao sycące i zaczynam myslec czy nie lepiej bedzie spała na zwykłym...?
 
my tarta zamówiliśmy:)
a jeśli chodzi o wino to nie wiem jakie mąż kupił bo ja nie pije;-)dla mnie kupił szampana bezalkoholowego:-)

eveline udanej zabawy, też bym się pobawiła

jeśli chodzi o spanie to u nas strajk, dzisiaj pobudka o 4 a potem takie kimanie u nas w łóżku:szok:
a dzisiaj usnęła o 19.45, o 20.15 wstała wyspana i pełna enerki i padła dopiero o 22.30:szok:

jeśli chodzi o jedzenie to tośka pije 330ml przed spaniem i jej to starcza na całą noc, czasami się zdarza ze trzeba ją dokarmić. na 330ml mleka daje jej jeszcze 3 miarki kleiku
 
reklama
Nabawe Marysia faktycznie zasypia po włożeniu do łóżeczka i raczej nie marudzi. Po południu z zasypianiem tez nie ma problemu :). Z tym, że my ją wcześnie tego uczyliśmy i nie obyło się bez marudzenia i popłakiwania. Teraz na szczęście jest dobrze.
Może spróbuj przejść na mleko hipoalergiczne. Marysia prawie w ogóle mleka nie pije. Czasem jak mało zje w ciągu dnia (w szczególności na kolację) budzi się w nocy na butlę. Mleczko pije tylko rano i najczęściej ok 120 ml. Przed spaniem nie ma mowy o piciu mleka.

kasiadz my urodzinki wyprawiamy w niedzielę :). Mam nadzieję, że uda mi się torcik samej upiec. No ale to się jeszcze okaże.
 
Do góry