reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Ile się działo przez weekend :) Nie dam rady wszystkim napisać, ale...
NABAWE - te nasze mleczka są pełnowartościowe odżywczo - porównaj sobie kaloryczność w 100ml roztworu.
Jedyny problem, że nie mają one już odpowiednika 3 i 4. Przynajmniej moje sojowe nie ma. Więc faktycznie później są już inaczej zbilansowane te mleka normalne.
Ja próbowałam wprowadzić mleko dla niemowląt typu bebilon ale zareagował mi wysypką i podpuchniętym okiem, więc zdecydowaliśmy z lekarzem, że odkładamy decyzję o zmianie mleka na kilka miesięcy.
Ja daję na noc na zmianię albo kaszę mannę ( z bobovity jest bezmleczna) albo tą serię dla zdrowego brzuszka na noc z lipą i 7 zbożami (jest bardziej sycąca). Do tej pory mu starczyło a teraz budzi się też w nocy na jedzenie - może taki skok rozwojowy...

My do roczku też się szykujemy wielkimi krokami, bo to już w tą niedzielę. Torta zamawiamy, ale u nas najbliższa rodzina - dziadkowie, pradziadkowie, my i nasze rodzeństwo zebrało się 20osób - przyzwyczaiłam już się do takiej ilości :D... ale zawsze jest problem z siedzeniem, dobrze, że domek rośnie w oczach :)
 
reklama
Hej

Wczoraj napisałam całego posta i mi wcieło :wściekła/y:

Nabawe na jaki sie zapisałaś? Tam były różne ciekawe ale w końcu wybrałam coś pasującego do moich studiów. A sposób z wózkiem znam, praktykujemy go za dnia na drzemkę. Wiecorem to albo cyc albo tata usypia.

mileczka no cyc bo przecież jak nie dam to sie rozryczy..

Dziewczyny weekend zleciał a ja nic nie odpoczęłam.. mały non stop za mną łazi, marudzi, jęczy.. a że mnie nie ma na tygodniu to nie opuszcza mnie na krok w weekend i mnie tym samym zamęcza..wiem wiem on tęskni. do tego te zęby sie wściekły!! już czwarta czwórka wychodzi.. muszę zluzować i chyba w syfie chodzić bo inaczej psychicznie nie wyrobie.. mąż jutro drugie zmiany zaczyna a w jego dwójki to wogóle mam sajgon, ehhh chyba odpoczne po czterdziestce :-(
 
Hej Wam dziewuszki.
U mnie chyba deprecha jesienna się zaczyna, jak ja nienawidzę tych ciemnych dni, m na statku a ja sama jak palec dobija mnie to strasznie:wściekła/y:
Tosiek popyla jak szalony i tylko ciągle bach, bach więc już powoli się do tego przyzwyczajam;-)

Nie zapeszając pierwsza przespana noc za Nami i dwa ząbki jedynka i dwójka dziwnie mu to wychodzi ale nocki były koszmarem :-(

Mam nadzieje że u Was lepiej :biggrin2:Miłego dnia ;-)
 
Hej,witam po weekendzie. U nas dziś piękna pogoda,Zosia wstanie i idziemy na dłuuugi spacer.
Sobota spędziliśmy na przygotowaniach do wesela,a później zabawa:-)
Byliśmy u mojej koleżanki, i muszę przyznać,że pierwszy raz byłam na "takim"weselu. Chyba zwyczaje się zmieniają. To,że był DJ-ej to już żadna nowość,ale grał kawałki typowo klubowe. Co prawda większość osób była jednak młodych,ale rodzice,wujkowie,ciocie, nie byli zbytnio zadowoleni bo zwyczajnie nie umieli się bawić przy takiej muzyce.
Zabaw typowo weselnych też nie było,jedynie rzucanie welonem i krawatem młodego. Jedzenie,hmm...była to bardzo elegancka restauracja i cóż młodzi wybrali bardzo wyszukane potrawy które też nie wszystkim przypadły do gustu://
Ogólnie rzecz ujmując oboje z mężem ani się zbytnio nie pobawiliśmy ani nie pojedliśmy://
W niedzielę czeka nas kolejna impreza-roczek Zosi:-)

Nabawe a próbowałaś do tego mleka dodać trochę kaszki ryżowej albo kaszki manny jak radzi asik? U nas dzięki temu Zosia się najada i w nocy budzi się tylko raz a nie 3 razy.

Kasiadz jak się impreza udała?

Justyś ja też nie lubię tych długich jesiennych dni,są takie przygnębiające,szczególnie jak się siedzi samemu w domu :// trzeba się pocieszać,do grudnia zostało 2,5 miesiąca a po nowym roku to dni już coraz dłuższe :-)
 
hey
my też po weekendzie. Dostałam zaproszenie na darmowy cały dzień w klubie PURE fitness. Spędziłam z koleżanką (za darmo :D) 4h na ćwiczeniach, aqua aero, sauna itp.:D

faktycznie wygląda na to że nutra nie ma 3.. ja nie wiem czy zmieniac to mleko czy nie ma sensu, bo jednak nutra to koszt 6-10 razy mniejszy niż zwykłe mleko.

Co do spania to jednak Mila je kaszkę, ale to i tak widocznie mało. Może ma jakiś skok i niebawem przejdzie. Chociaż, fakt, że gdyby zjadła 330 ml jak Tosia Kasidz, to pewnie by se najadła :D
 
Ja młodemu przed spaniem gotuję 10 min kaszkę mannę z wodą i na tym robię mleko. Śpi ładnie ale ostatnio budzi się na mleko. Nie wiem skąd ta zmiana bo oduczałam o już od jedzenia w nocy;/

Ewa fajnie CI! Też bym się wybrała na taki wypad :) Na razie to tylko pomarzyć sobie moge;/ Na mojej wiosce jedyny fitness to szybki spacer wózkiem po lesie :D

Elifit a próbowałaś przeczekać płacz Arunia? Mój Tak na smoczek reaguje... Bek masakryczny jak zobaczy. ALe fakt, faktem u Was zęby na rekord idą chyba :D

Justyś głowa do gory! Może dziś już nocka będzie! Nie daj się depresji :D! Zjedz byczą czekoladę albo tłuste fryty hehe :D

Dziś zaczęłam a6w. Zobaczymy na ile starczy mi zapału. Ostatni weekend miesiąca mamy wesele. Kupiłam sobie świetną kieckę, małą czarną z baskinką i z zipami, szpilki z Zary. Dziś doszły, więc przymierzyłam i poszłam mężowi się pokazać. Akurat byłam uczesana i w pełnym makijażu przed wyjściem z domu :) Jego uśmiech bezcenny :-D Ot! Żona w innym wydaniu niż dres domowy hehe:-D
 
mileczka
jeszcze cie nie widziałam, ale pewnie jak wkleisz fotki już po weselu to padnę z wrażenia, ma się rozumieć?

elifit
nie mogę sie na tej stronie połapać, poza tym to wygląda mi to na kurs w danej dziedzinie, ale nie językowy, tlkyo tematyczny, ale w języku angielskim. A to mi nie odpowiada bo ja właśnie języka chce się nauczyć.
 
Ostatnia edycja:
Justyś - współczuję Ci, znam to z autopsji - tylko, że mój wyjeżdża na delegacje często. Ale duże lody czekoladowe i komedia umilają mi wieczory :)

Ewa - wiem, że nutra ma ohydny smak, więc problemem może być przestawieniem z powrotem, a faktycznie cena jest duuużo niższa. Ja za sojowe płace około 7zł za puszkę, ale w smaku jest słodkawe, jak dla mnie smaczne. Myślę, że mogłabyś na noc dawać normalne a w dzień to tańsze, ale może być kłopot z takim mieszanym ze względu na smak nutri, a nie wiadomo, czy zmieniłoby to sytuację ze spaniem.

Ja też miałam w weekend aerobik, mąż mi zafundował step i ćwiczenia na ręce :) - jeśli chodzi o step to wchodzenie po drabinie góra dół, a ręce to machanie pędzlem - gruntowałam kotłownie pod tynk mozaikowy :D
 
jakie pustki...
a ja wpadam się pożalić bo już nie wyrabiam, wykończą mnie te dzieci ://
Zosia nie dość, że śpi tylko raz dziennie to jeszcze wieczorem urządza mega awanturę przed spaniem, a młody do gier pierwszy do lekcji...ehh szkoda gadać.
Ile razy w ciągu dnia śpią Wasze dzieci? Zosia jak wstanie o 7 to spać idzie koło 12 i śpi godz do dwóch a potem do wieczora już nic:szok:,chyba powinna spać dłużej.

Nabawe ale Ci zazdroszczę, też bym poszła poćwiczyć ale brak mi zapału i wytrwałości, jak zapisałyśmy się z koleżanką na Zumbę to nawet całego karnetu nie wykorzystałyśmy :// to fajna sprawa trochę się poruszać:-)
 
reklama
witam
impreza urodzinowa udana, prezenty zebrane. Największą furorę zrobił rowerek i śpiewający i pływający żółw, na nocniku też pięknie tyłeczek sadza i muszę wam powiedzieć że ten nocnik jest super, wart tych pieniędzy a młoda siedzi na nim jak na tronie:rofl2:

Młoda cos się ostatnio przestawiła ze spaniem i zaczęła usypiać o 23:szok: ale na szczęście dzisiaj już zasnęła ok 20.30:-) ufff


Jeżeli chodzi o drzemki i antosia wstaje rano 9-10, potem ma drzemkę ok 13 i śpi 1-2godziny i to koniec. Zdarzają sie wyjątki od tego rytmu i tak np dzisiaj w dzień spała 30min, a wczoraj 3godz:szok: goście przyszli na imprezę a ta śpi, nawet hałasy i otwarte drzwi od jej pokoju nie przeszkadzały jej:baffled:

w pracy coś się ostatnio nie wyrabiam, sterta papierów na biurku leży..... a tu jeszcze dzisiaj się dowiedziałam że będę miała kontrole pod koniec miesiąca, achhh:confused2:
 
Do góry