reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Justyś mąż się oczywiście cieszy, bo raczej tylko on,jak na razie myślał o powiększeniu rodziny:-), ja chciałabym już iść do pracy,i pewnie gdym ją teraz znalazła trochę byłoby mi szkoda.

Asik u nas z kasą też rewelacji nie ma,ale wózek chciałam sobie wybrać sama,taki jaki mi się podobał,a też moja siostra nam proponowała swój.
Filip jeździł w nowym a Zosia ma już używany,ale model wybrałam sama:-)

Nabawe
ja też oglądałam te zebry bo są super, ale my zdecydowaliśmy się na Kubusia,mąż zobaczył w sklepie i bardzo mu się spodobał,zamówiliśmy na allegro bo taniej oczywiście
INTERAKTYWNY KUBUŚ PUCHATEK mowi spiewa PO POLSKU (2681685232) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
asik teutonia to podobno jeden z lepszych wózków :). Niektórzy faktycznie wola kupić nowy wózek. Ja 2x kupowałam używany. Za gondolę zapłaciłam 250 zł i całe szczęście bo używałam jej kilka razy a spacerówka była tragiczna tzn. źle sie ją prowadziło. Za to marzy mi się nowa spacerówka ale jakoś nie mogę się zdecydować czy chcę wymienić mój stary wózek na inny.

Nabaew żałuj! ;p Zosia była śmiesz na ale... mamy film z przysięgi :D.
Tez nad skoczkiem myślałam ale szczerze powiedziawszy trochę się boję bo jednak w mieszkaniu jest za dużo niebezpiecznych sprzętów o które można sobie rozbić głowę. Na wiosnę kupie dziewczyna jak będziemy jeździć na działkę do rodziców.
 
U mnie temat wózków też na tapecie.Otóż mój brat też spodziewa się dzidziusia w połowie grudnia,a że ja kupiłam sobie spacerówkę moich marzeń,a pierwszy wózek Miśka(zresztą też spacerówka+fotelik samochodowy=gondola dla maluszka)stał już poskładany w kartonie oczyswiste było,że zapytałam czy chcą,bardzo sie ucieszyli,więc wózio popłyną do Polski,mam nadzieję,że będą zadowoleni i będzie im służył.Zresztą też przy okazji pozbyłam się innego balastu z domu pod postacią gadzetów niemowlęcych-hustawek,leżaczków,podgrzewaczy chusteczkowych,laktatorów i innych dupereli,oni się cieszą,bo kupa kasy zostanie w kieszeni na inne wydatki.Szkoda mi tylko,że jestem tak daleko,a na razie podróży do Polski nie palnuję.Fajnie by było pojechać tak na święta\,maluta była by już na świecie...
Ale macie rację,rodzice muszą chcieć coś wziąć,dlatego,że czasami nam się wydaje,że coś jest piękne,a dla drugiego wcale takie nie jest.Ja dostałam właśnie taki prezent pod postacia fotelika samochodowego(którego zresztą nie potrzebowałam)fotelik był kurde tak upieprzony,że nadawał się na śmietnik i tam sie zresztą znalazł,a dziękowac musiałam jakbym nie niewiadomo co dostała.
Także sumując nie ma co się obrażać można zaproponować,a jaką decyzję podejmą taka podejmą,a jeśli nie dbają o swoj budzet,Ty tymbardziej nie musisz.
 
jagmar - dzięki za opinię.

Macie rację dziewczyny, w sumie dzięki za uświadomienie, bo ja to jestem taka "chłopczyca" - bardziej interesuje mnie jak jest wózek skonstruowany pod kątem technicznym i funkcjonalności użytkowania niż jaki ma kolor czy design :D nie pomyślałam, że na to też się zwraca uwagę :)

Lena - dzięki :) ja oddaje zawsze rzeczy które są naprawdę w b. dobrym stanie i czyste. Jak to mówią - dobrymi chęciami droga do piekła jest wydrukowana :)
 
Elifit my na razie 4.... A przy każdym katorga i masakra.

Eveline gratulki :)!

Ewa Banak mój Marek też był u kolegi i bawił się tą zebrą. REWELACJA! Nie mogłam go odciągnać. Świetny pomysł na prezent :)

Byłam przez weekend w nowej szkole :D Fajnie tak wrócić do czasów szkoły średniej :) na razie jestem mega zadowolona, zobaczymy czy mi zapał nie minie . Nie zdażyłąm wszystkiego nadrobić bo mam mało czasu ale postaram się być na bierząco :)
 
Kuku

bb żyje jeeeej :-):-)

Nabawe fajna ta zebra ale droga w pierony :szok: My od siostry dostaliśmy takiego jeździka:FISHER PRICE- POLSKI CHODZIK- JEŹDZIK- KURIER!!! (2680108021) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. A siostrze dla dziewczynki kupiłam FISHER PRICE WÓZEK + LALKA CHODZIK PCHACZ 3w1 (2684465529) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


Dziewczyny które znają dobrze angielski a chcą się kształcić za darmo polecam gorąco stronę Coursera.org Tam są kursy darmowe online z nauczycielami najlepszych amerykańskich uniwersytetów. Normalnie przez internet zajęcia się odbywaja, na zasadzie wideo a potem sie dostaje certyfikat. Ja tak zachwalam bo uważam że w czasach kapitalizmu, gdy wszystkim rządzi pieniądz, darmowa edukacja jest na miarę złota i wielkie kudos takiemu pomysłowi! :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry