reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Cześć
Na wstępie WITAM NOWE MAMY :). Dawno mnie tu nie było. To ta przedślubna gorączka. Niby nic wielkiego a jednak kupa załatwiania i latania po sklepach w poszukiwaniu pierdół i sukienek na przebranie.

Kasiadz gratuluję synka. Chciałam mieć parkę ;p ale mam dwie córy i to też jest dobry układ.

Moje dziewczyny kochają się na zabój jak którejś nie ma w pobliżu to zaczyna się smęcenie. Zosia zawsze cieszy się i skacze z radości jak M budzi się z popołudniowej drzemki. Cieszy się co najmniej tak jakby jej tydzień nie widziała. Problem jest tylko przy zabawie bo "Mary Jane" jest małym destruktorem i niszczy wszelkie budowle z klocków i pewne zabawki trzeba przed nią chować. Zosia oczywiście się wścieka a obrywam za to ja...

eveline mnie też zmroziło jak to czytałam ale zakończenie tej opowieści jest całkiem pozytywne. Oby wszystko z Wami było dobrze. W końcu jesteś młodą babeczką (sądząc po nicku) więc czas na trzecie dziecko jest dobry

A propos trzeciego dziecka NABAWE ja nigdy nie mówiłam nie. Zawsze powtarzam, że nie teraz bo muszę troszkę odsapnąć ;p.

Dziękuję za pamięć i za życzenia :).
Ślub jak ślub urzędowy i formalny. Na szczęście dziewczynki wprowadziły trochę chaosu i dzięki temu nie było drętwo i nudno. Zosia podczas składania przeze mnie przysięgi nie pozwalała P na mnie patrzeć i obracała mu głowę w swoja stronę (była u niego na rękach). Myślałam, że się ze śmiechu poturlam ale jakoś daliśmy radę. Córeczka tatusia... Za to Marysia grzecznie siedziała u mnie na kolanach i rozglądała się ciekawie na boki.
Wesele się udało. My zadowoleni, goście też a to najważniejsze.

elifit 10-tego zęba? My mamy 2 i ja się ciągle Marysi pytam gdzie reszta????
Asik dobrze wiedzieć, że się nie jest osamotnionym i nie tylko moja ma braki w uzębieniu :)
 
reklama
Hey,
Coś padam dzisiaj na twarz,zmęczona jestm i nie wiem czym,młody spi,a ja na kompik z kawką.
Elefit my God 10 zębów wow rekordzista,u nas 8 zęboli.
Kasiadz no to super,że synuś,a można wiedzieć jakie były twoje preferencje? Ja pamietam jak chodziłam w ciąży z Julką i lekarz po usg powiedział syn!Hehe jakież było zdziwko,jak z brzucha wyskoczyła cinka,ale juz to kiedys pisałam...
Boże mówicie o 7 letniej przerwie między dzieciakami,a co ja mam powiedzieć??? Jak moja Jula idzie z Miśkiem na spacer,to ludzie myslą,że to jej dziecko.Julka ma 14 lat,Zuzia 11,a nam zachciało się dzidziusia.
 
Hej

Ja tam sie specjalnie nie zabezpieczam więc jak będzie teraz bobo to super, a jak później to też dobrze :-)
Ja też po cc więc ciekawe jakby to było z moją blizną, nam mówili rok wstrzymania.


noooo te zęby się wściekły, mamy zrąbane nocki od conajmniej dwóch miesięcy, widzę że naprzeciwko dolna czwórka też opuchnięte dziąsło więc to jeszcze nie koniec :-((( Wyśpię się pewnie gdzieś za rok :baffled::baffled:


Lena no i super macie! Dziewczyny wyfruną z domu a ty będziesz mieć Gabrysia! Toż to skarb tak mieć! Napewno troche ogranicza taki mały smyk, bo takto za dziesięć lat już byś miała wolne ale czy tak nie jest lepiej?

Jarmar ale fajnie tak rodzinnie ślubek :) Nie było drętwo,, też bym tak chciała. My narazie jesteśmy na poszukiwaniach zespołu, sale mamy zaklepaną i fotografa (znajomą) też :-) A kamerzystę będziemy mieć na dwa razy.
 
Ale fajnie zaczynać dzień z BB i mieć co do czytania :).

Ostatnio ciężko mi się dźwignąć z łóżka. Nie mam siły oczu otworzyć. Zastanawiam się co to może być?

Elifit my mieliśmy świetny zespół, co prawda są z Poznania ale dojadą wszędzie za odpowiednią dopłata. Z czystym sumieniem mogę ich polecić. Świetnie rozkręcili imprezę.
 
Wiecie co właśnie stwierdziłam, że albo ja jestem głupia albo świat stanął do góry nogami...
ale od początku mój brat ma mieć dzieciątko na początku grudnia, pracuje sam, żona nie, proponuje im aby odemnie wzieli za 300zł wózek (espiro gtx) używany tylko przez Filipa - gondola, spacerówka i fotelik samochodowy (bo nam już nie potrzebna gondola i fotelik i tylko zalegają w mieszkaniu a ja sobie dołożę i kupię za to spacerówkę mniejszą używaną) a on mi mówi, że raczej chcieli kupić nowy ale przyjadą i pooglądają... ale to ja chyba za bardzo sobie żydzę na wszystko jak widać, a obydwoje z mężem dobrze zarabiamy... Chyba będę musiała go wystawić na allegro i pójdzie bez proszenia..
 
jagmar proszę o info na priv ;)

asik niektórzy po prostu wolą nowe, cały ten szał wybierania i kupowania itp.. moze przeznaczyli sobie w budżecie jakąś sumkę albo ktoś im kupi? Postaw się w sytuacji tej przyszłej mamy :happy2:
 
Nie nikt im nie kupi, ale brat chce na alufelgach :) ma przyjechać w weekend i pooglądać. Ja rozumiem cały ten szał, choć mnie on ominął - może ze względu na możliwości finansowe które wtedy miałam i stwierdziłam, że i tak gondole się używa tylko pół roku a w zimie bardzo mało się chodzi na spacery i większej uwagi nie zwracałam, a wózek był darowany więc się cieszyłam, ale gadałam z mężem, wystawimy do komisu za małe pieniądze i może ktoś będzie się przynajmniej cieszył że za taką sumę kupił porządny wózek.
Oglądałam teraz na allegro za 350zł trzykołowca joggingowego, poprosiłam o szczegółowe zdjęcia, jak mi się spodoba to tamtego kupię. Macie może jakieś doświadczenie z tą firmą: Teutonia Spirit S3 HB - Spacerowy

a tak się prezentuje sam wózek: 2704264306_002.jpg
 
reklama
heyyyyy

jakie to fajnie- znowu mieć po co tu zaglądać:D

mój szogun śpi wiec ja też herba i laptop...

asik- dziekuje, Twój synuś też świetny chłopczyk :) też chciałabym powiedzieć, że problemów finansowych nie mam, no ale niestety szału nie ma... może wreszcie kiedyś znajdę robotę... :p
a z tym wózkiem... w sumie to miałam podobne podejście chociaż u nas z kasą szału nie było i nie wiem czemu koniecznie chciałam wózek nowy... teraz żałuje i gdybym kupowała drugi raz to na pewno używkę:p zresztą spacerówkę kupiłam już używaną. Ale skoro to ich pierwsze dziecko to jeszcze może nie są świadomi ile jeszcze rzeczy będę musieli kupić:)

eveline
kamień z serca! oby wszystko przebiegało bez komplikacji. Widocznie dane Ci było jeszcze zaznać macierzyństwa :) fajnie bo mamy już 2 październikówki ciężarne po raz wtóry:p

elifit
10 zębów? jaaaaa... my ciągle 4. W porónaniu do Arka jesteśmy daleko za murzynami...

jagmar
a chyba już z 2 m-ce temu mówiłaś mi że jej idą gorne i nie wyszły do tej pory?? mam nadzieję, że nie przysparza Ci kłopotu gryzieniem, marudzeniem? ale jaja, P miał Zofika na rękach podczas przysięgi? no nie mogę- padłam :D
aż żałuję, ze nie mogłam tego widzieć.

kasiadz
gratulejszyn!! też mi sie marzy taka parka:D

justyś
coś miałam do Ciebie napisać, ale nie pamiętam co i nie chce mi sie strony zmieniać :p


znalazłam prezent dla małej na urodziny. Wymysliłam zebrę z fisher price do skakania. mała testowała u koleżanki i jest extra!
ZEBRA SKOCZKA FISHER PRICE NOWA 153 (2628237391) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Do góry