reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
yo!
a więc tak

byłam w tesco z mężem i widziałam ten telefon który kupiliście Kasiu- fajny, ale moja Emi sie takimi zabawkami bawi max 3 minuty...także ja wciąż nie wiem co kupić.

poza tym Kasiu- wyglądasz ślicznie :) a Tosia jaka duża!

przypomniałyście mi ze tez mialam założyć takie konto dla Emi ale ostatnio doslziśmy do wniosku ze chyba jednak bedziemy inwestować w złoto bo nie wiadomo jak z tą naszą walutą bedzie zwłaszcza gdyby weszło euro i czy to wyjdzie korzystnie,m a złoto to jednak inwestycja.

eveline84
witamy w naszych skromnych forumowych progach- rozgość się :) nie ważne kiedy dołączyłaś, ważne że masz chęć pisania!
no czekamy na wieści jak z tym okresem hihi :)

asik
dooobra wyślę Ci zaproszenie na priv, to mnie sobie obejrzysz :D jak już masz sie foszyć to nie bd taka! :p

a co do butów- ja wręcz przeciwnie, poszłam do ccc po kozaczki z lasockiego a wyszłam z neli blu bo te lasockie strasznie mi sie nie podobały...
 
eveline84 - Witamy :) nie myślałam że stanę się czyjąś inspiracja :D Też mam synka Filipa :)

Kasiu - świetne te buty zimowe, my dostaliśmy już skórkowe z Bartka na zimę ale bardziej mi się podobają Twoje. Śliczny brzuszek :)

nabawe - nie foszę się, tylko w wekendy nie mam czasu zajrzeć na bb :)
 
Nie wytrzymałam i zrobiłam rano test i wyszedł pozytywny :szok:
i pewnie bym się cieszyła gdyby nie fakt, że pod koniec października miałam się zgłosić do szpitala na operację usunięcia macicy o czym dowiedziałam się 3 tyg temu na rutynowej kontroli. Jestem załamana bo nie wiem co teraz będzie ze mną i z fasolką :(((
Idę później do lekarza i już strasznie się boję,trzymajcie kciuki...
 
hey
ćwiczenia na dzisiaj wytkonane, troche mięśnie mam ponaciągane ale to od nieprawidłowego wykonywania ćwiczeń. Musze sie "wdrożyć" ale jeszcze troche i osiągnę efekty:)

asik
pw

eveline84
o cholewcia... może nie będzie tak źle? może Twoja macica wytrzyma ciążę i operację zrobisz potem? daj znać co i jak
 
reklama
No więc tak,chyba zacznę od początku jak to było z moją macicą.
Miałam dwie cesarki niestety,i o ile po pierwszej obyło się bez komplikacji i problemów to drugi poród był dla mnie jak z horroru :// zaczęło się od tego,że podczas porodu lekarze zarazili mnie gronkowcem który zaraz po wyjściu ze szpitala dał o sobie znać. A muszę dodać,że u nas po cesarce trzymają w szpitalu tylko dwie doby. Więc 4 dni po powrocie do domu dostałam gorączki i wylądowałam w szpitalu. I tak było przez 3 miesiące, tydzień w domu,10 dni w szpitalu. Przeszłam sepsę, miałam ropomacicze, zapalenie macicy i chyba wszystkie świństwa jakie mogły się tam rozwinąć. Wtedy myślałam,że ten horror się nigdy nie skończy. Na szczęściu w końcu wszystko się uspokoiło,lekarze powiedzieli mi tylko,że jak skończę karmić Zosię i zacznę miesiączkować to mam zgłosić się na histeroskopię bo muszą usunąć mi jakieś nici które zostały w środku. No i wszystko było ok,do wizyty u lekarza 3 tyg temu gdzie dowiedziałam się że szew się rozszedł w środku, w jego miejscu zbiera się krew i porobiły się dziury i jedynym wyjściem jest usunięcie macicy. I włąśnie przed tamtą wizyt a u lekarza z mężem nie uważaliśmy i jest mała fasolka.
Byłam wczoraj u lekarza i póki co jest ok. Fasolka ułożyła się w najlepszym miejscu w macicy,w jakim mogła się ułożyć bo z dala od dziur. Jak zacznie rosnąć pewnie będę musiała isć do szpitala,bo będą musieli mieć mnie na oku. Ale póki co fasolka zostaje a z macicą zrobią porządek podczas cesarki:-)
Nawet nie wiecie jak mi ulżyło:-),bałam się że będą musieli usunąć teraz fasolkę razem z macicą
Ale się rozpisałam....:szok:
Miłego dnia wszystkim życzę
 
Do góry