reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

witam kochane mamusie

nasz aniołek już jest w niebie i czuwa nad nami
[*] niestety nie udało się nic zrobić- oczyściłam się sama:(

cieżko mi jednak pisać - życzę Wam szczęsliwych rozwiązań- dbajcie o siebie i o swoje maleństwa
 
reklama
dzień dobry kochane :)
Sporo naprodukowałyście !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mikusia tak mi przykro kochanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem z Tobą !!!!!!!!!!!!!!! Ciężko cokolwiek w takiej sytuacji powiedzieć :(Więc powiem zebyś była silna !!!!!!!!
"Dziecko nie umiera, tylko zmienia datę swych narodzin" Trzymaj sie skarbie :*

Jak sie dziewczyny czujecie ?????? Jak minął weekend???
My wspaniale spędzilismy wczorajszy dzien :) Kino , romantyczny dzien tylko we dwoje (a raczej juz we troje) no było wspaniale po prostu :D Wszystko w ranach walentynek dzisiejszych i przy okazji świetowaliśmy naszą malutką fasolkę !!!!!!!:):):)

Co planujecie na dzisiejszy dzien ????????
 
pojade samochodem obudze zaraz rodziców w koncu nie jest dobrze, chociaz pewnie jz nie ma co ratowac a tego lekarza pozwe do sądu jak w szpitalu okarze sie ze to pronienie... bo przedtem nie krwawiłam


poczytajcie opinie na jego temat dopiero teraz zaczełam szukac:


Ryszard Jankowski, Cytolog, Ginekolog, Ginekolog położnik, USG, USG ginekologiczne, Kraków. Ranking Lekarzy

A to konował...
Daj znać co u Ciebie...Co powiedzieli w szpitalu...

Dessous krwawienia często zdarzająsiewe wczesnych ciążach i nie oznaczają niczego złego...moja koleżanka dowiedziała się o ciąży w 4 miesiącu, bo miała "normalne' jej zdaniem okresy...Tak więc bierz duphaston i trzymam kciuki...

mikusia przykro mi...

Dziewczyny życzę wam miłego dnia..ja jestem już w pracy....
 
Mikusia <przytul>...bardzo mi przykro :(

Mamuska a weekend minał nie wiadomo kiedy a teraz sie ostro pracuje... niestety jesze 2 tygodnie. Ja sie czuje az za dobrze hehe zero objawow ( oby tak dalej :) ) No i wszystkim zycze udanego dnia zakochanych :*
 
mikusia przykro mi:(:(:)
gabriela jak dzisiaj??
mamuśka nie mam pomysłu na walentynki....u nas odpada kino czy resto,bo nie mamy co z córką zrobić,wiec lipton.
zastanawiam się czy zrobić coś dobrego?
kingolinka ja sie czuje super,tylko cycuchy bolące- ale znośnie...
od słodyczy mnie odrzuciło, i strasznie sie podniecam jak jem np.ziemniaki,tak mi smakują,jak nigdy .....mam ciągoty na słono,ostro,kwaśno


w tych suwaczkach macie tc licząc od OM czy od poczęcia??
 
Ostatnia edycja:
lilou kolacja to bardzo dobry pomysł ! Wiec wykombinuj cos pysznego zapal świece i bedzie super :) Liczymy od OM
Kingolinka ja także bez żadnych objawów , na razie się nie ciesze bo z Jaśkiem od 6-7 tygodnia sie zaczęły ;( zobaczymy jak bedzie tym razem :) Ale od czasu do czasu pobolewa mnie jajnik !!
Hopee wzajemnie :*
 
Witam wszystkie!
lilou od OM;)
Gabriela trzymaj sie!!
Mikusia, badz silna, bardzo mi przykro;(

Ja pobieznie nadrobilam..ale sie rozpisalyscie. Jestem padnieta po weekendzie, bo mielismy gosci, spalam strasznie krotko a teraz praca;/ ale dzis usg.
Milego dnia Wam zycze!
 
A wlasnie w sumie nie wiem czy to objawa ciazy ale strasznie duzo spie z soboty na niedziele spalam 13 godzin :O Heh a moze to przez to ze tyle wrazen.... moja ciaza, nasze szybkie zareczyny i ciągła niewiedza moich rodzicow ktora mnie z dnia na dzien coraz bardziej stresuje :(
 
reklama
Do góry