reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Dessous nie wiem co powiedzieć. Ja byłam u lekarza ok 4 -5 tydzień, i to była naprawdę mała kropeczka, a jeśli Ty jesteś ok 3-4 to może nie jest jeszcze tak dobrze widoczna więc stąd lekarka przepisała leki. Trzymam więc kciuki &&&&&&&&&&&&&&.
 
reklama
Gabriela uspokój się, weź oddech, zadzwoń po taksówkę i na ip. Z każdą chwilą będziesz się denerwować jeszcze bardziej a stres nie jest w tym momencie przyjacielem, a w szpitalu zareagują i pomogą.
 
Gabriela uspokój się, weź oddech, zadzwoń po taksówkę i na ip. Z każdą chwilą będziesz się denerwować jeszcze bardziej a stres nie jest w tym momencie przyjacielem, a w szpitalu zareagują i pomogą.

pojade samochodem obudze zaraz rodziców w koncu nie jest dobrze, chociaz pewnie jz nie ma co ratowac a tego lekarza pozwe do sądu jak w szpitalu okarze sie ze to pronienie... bo przedtem nie krwawiłam


poczytajcie opinie na jego temat dopiero teraz zaczełam szukac:


http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz...ekolog_poloznik-USG-USG_ginekologiczne/Krakow
 
Ostatnia edycja:
pojade samochodem obudze zaraz rodziców w koncu nie jest dobrze, chociaz pewnie jz nie ma co ratowac a tego lekarza pozwe do sądu jak w szpitalu okarze sie ze to pronienie... bo przedtem nie krwawiłam


poczytajcie opinie na jego temat dopiero teraz zaczełam szukac:


Ryszard Jankowski, Cytolog, Ginekolog, Ginekolog położnik, USG, USG ginekologiczne, Kraków. Ranking Lekarzy


jedz do szpitala moze jeszcze za pozno nie jest !!! nie mozna tak myslec :(
a opinie to ma tragiczne , naciagacz i tyle :/ ale takich w dzisiejszych czasach sporo jest ...
 
Gabriela, nie szukaj teraz, nie rozmyślaj, wiem, ze łatwo tak pisać, ale skup się na swojej osobie i na swojej Fasolce, jestem z Tobą
 
bo jesli liczyc od 5 stycznia to w sumie wychodzilo by juz na 6 tydzien i byloby cos widac dlatego sadze ze owulacja mi sie spoznila poprostu

Acha i dodam jeszcze ze wedlug tego lekarza to nie powinno w ciazy ani pobolewac w pachwinach a juz wogole nie ma mowy o bólu w ledzwiach bo to wedlug niego swiadczy tylko i wyłacznie o ciązy pozamacicznej!!!! (chore)

co za konowal, naprawde az nie moge tego czytac bo mi sie na placz zbiera, ale niestety swiat jest pelen takich dupkow. trzymam za Ciebie kciuki. koniecznie pisz czy wszystko ok z Toba i fasolka :(
 
reklama
Do góry