reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

U mnie też słoneczko...od razu chce sie lepiej żyć...
U mnie też senność dzisiaj jakaś mniejsza...podbrzusze pobolewa tylko czasami...piersi głownie tylko, jak dotknę...ale to mam uczucie jakbym siniaki miała...
Dziewczyny macie duży apetyt? Bo ja chwilami ciagle jestem głodna (tak było wczoraj wieczorem)...a dzisiaj to tak samo jak wczoraj rano...nie mam za bardzo łaknienia...
 
Ostatnia edycja:
reklama
rabbit ! zasialas we mnie nadzieje, ze zaczne funkcjonowac bez kawy. Kiedys probowala odzwyczaic sie czy tez zmniejszyc ilosc. taki wiosenny detox :) przez tydzien chodzilam jak bledna, na poczatku bardzo bolala mnie glowa,ale sie zaparlam-przetrwalam najgorsze i z 2 miesiace nie wypilam ani kropli. I wiecie co? mialam wiecej energii niz podczas kawowego trybu zycia, wstawalam bez trudu rano i zawsze pena energii. Wiec wyobrazam sobie jak to fajnie znow bedzie uwolnic sie od tego "nalogu" i miec zdrowsze dziecko :D bobas jest dla mnie silna motywacja do wszytskiego :D
hopee - ja zauwazylam, ze mam apetyt i szykuje sobie jedzenie, pare kesow i mam wrazenie,ze juz nic wiecej sie do mojego brzucha nie zmiesci. Jedna zmiane, jaka zauwazylam , ze nie moge nic slodkiego, nawet jogurt jest za slodki.Wiec sie nie zmuszam :)
 
witam kochane mamusie

nasz aniołek już jest w niebie i czuwa nad nami[*] niestety nie udało się nic zrobić- oczyściłam się sama:(

cieżko mi jednak pisać - życzę Wam szczęsliwych rozwiązań- dbajcie o siebie i o swoje maleństwa
mikusiu...przytulam,strasznie mi przykro....
dzień dobry kochane :)

Jak sie dziewczyny czujecie ?????? Jak minął weekend???
My wspaniale spędzilismy wczorajszy dzien :) Kino , romantyczny dzien tylko we dwoje (a raczej juz we troje) no było wspaniale po prostu :D Wszystko w ranach walentynek dzisiejszych i przy okazji świetowaliśmy naszą malutką fasolkę !!!!!!!:):):)

Co planujecie na dzisiejszy dzien ????????
Ja jak zwykle spanie spanie i jeszcze raz spanie
Dziewczyny, czy w ciazy mozna pić zieloną herbatę? Bo ja piję prawie codziennie...
ja pije codziennie,jedna kawke rowniez(rozpuszczalna z mleczkiem)
witam wszystkie dziewczyny w ten piękny MIŁOSNY dzień.....ja codziennie kawe piłam...i potem było ciężko...taka byłam senna że masakra...ale to przez jakiś czas....chyba ten moment jak wszystko się zagnieżdża ii hormony się regulują....bo teraz czuję się suuper...i nie potrzebna mi kawka.....u mnie świeci słoneczko....i jest 0 celcjusza...także fajna pogoda....
u mnie tez sloneczko,ale mrooooz....nie wiem ile stopni,ale zimno rano bylo strasznie jak bylam z psem;)
Hej

U mnie zimno...Kingolinka jak ja do pracy uderzałam to -13 pokazywało brrrrrrrrr

Weekend spokojny...infekcja zupełnie ustąpiła po samym lactovaginalu...wściekła jestem że maść przepisaną przez tą gównianą ginkę zastosowałam i teraz śnią mi się koszmary żę dzieciak nie widzi itp
Staram się nie wkręcać bo zaaplikowałam ja tylko 1 popołudnia...ale to jest silniejsze ode mnie...

Spokojnego dzionka wam życzę....
Boziu Rudson,ja od wczoraj mam schizy czy wszystko jest ok,co bedzie jak nie uslysze serduszka za 1,5 tyg...czyatlam,ze ponoc 7-8tydz.to za wczesnie zeby slyszec (nie przez usg,tylko tym aparatem)...to silniejsze ode mnie,staram sie szukac zajecia,ale to myslenie mnie zameczy....
U mnie też słoneczko...od razu chce sie lepiej żyć...
U mnie też senność dzisiaj jakaś mniejsza...podbrzusze pobolewa tylko czasami...piersi głownie tylko, jak dotknę...ale to mam uczucie jakbym siniaki miała...
Witamy w klubie bolacych cycatkow

Milego dzionka dziwczynki!!!!!
Ide sie czyms zajac,bo mysli:"czy wszystko jest ok" zamecza mnie dzis.....
 
Rabbit ciesze sie ze wszystko juz lepiej ;)
Ja żadnych nie mam objawów nawet cyce mnie nie bolą po prostu nic !!!!!!!!!!!!!!! no moze senna jestem ale nie na tyle zeby nie wytrzymać i sie szybko połozyc , daje rade:) zresztą przy 16 miesięcznym dziecku nie ma czasu na spanie czy leżenie :p Co do apetytu to nie mam jakoś tzn jem tyle co wczesniej a moze troszke mniej !!! Muszę kupić sobie kwas foliowy bo wczesniej to brałam witaminy( dla kobiet w ciązy i karmiących , hehe zostały mi jeszcze z poprzedniej wiec szkoda było wyżucić,) wiec trzeba odstawić !!!
 
U mnie ii teraz i w poprzedniej ciąży wilczy apetyt...wczoraj to juz oddychac nie mogłam :baffled:...żołądek mi chciało rozsadzić
No właśnie wczoraj wieczorem też chyba trochę przesadziłam...a dzis rano już nie mam takiego apetytu...od rana męczę jeden kefir...
Dziewczyny czy któraś z Was bierze duphaston? Ja byłam na cyklu stymulowanym, więc po owulce brałam a jak gince powiedziałam o wyniku bety, to kazała brać zapobiegawczo 3 razy dziennie...więc chyba dobrze...:)

agadaria ja też ciagle wczoraj o tym myślałam...dobrze, ze dzisiaj jestem w pracy i mogę czymś myśli zająć...
 
Ostatnia edycja:
mamuśka nawet nie wiesz jak się cieszę że zostałaś z nami....suuupcio......suuupcioo....supcioooo......kup kup kw.foliowy...ja mam nawet taki mocniejszy na recepte...lekarz mi zlecił...to jest ważne.....kurcze jak mi sie nie chce iść dzisiaj do szkoły ratuuuuuunku.....
 
reklama
a ja biorę kwas foliowy taki jak na zdjęciu,jest ok.250 tabletek i kosztuje ok.18zł więc sie bardziej opłaca,niż folik---folik to juz przereklamowany :p



kwas%20foliowy.jpg
 
Do góry