reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Rabbitku podolaz(nie masz wyjscia)Duzo pracy ale tez oni sie sobo nawzajem zajmuja.Np jak juz maja po 6 miesiecy to siedzieli w lezaczkach -bujaczkach naprzeciwko siebie i gaworzyli do siebie .Nie potrzebowali non stop mnie .Tak jak moj pierwszy.Ciaza jest ciezsza ale nie chce cie straszyc.Musisz sie oszczedzac tak od 5 miesiaca naprawde uwazac.
 
reklama
aż się boję.... mam nadzieję że wszystko będzie dobrze....już mam ciągle plamienia...wrrrr....

a powiedz mi może za wcześnie ale jakoś tak przeglądam...jaki wózek miałaś jeden obok drugiego czy tandem??
 
Mialam wszystkie mozliwe.Polecam Peg -Perego.W tym obok siebie nie moglam wszedzie wjechac nadawal sie tylko na spacery.Bo nie wszystkie sklepy maj np szerokie kasy.Jak mialam Tandem to ten maluch z tylu sie denerwowal bo nic nie widzial i sie bokiem wychylal.Dopiero pozniej kupilam Peg-Perego to mogli byc obroceni do siebie buziami.A w tych nowych drugie dziecko siedzi wyzej.
 
włąsnie oglądam peg perego duette sw i ma bardzo fajne opinie....fajny i nie taki mega drogi....bo inne ceny tandemów mnie przerażają
 
Dziękuje Wam dziewczyny gdyby nie wy to chyba zwariowalabym sama.... będe obserwowac jesli plamienie się nasili to odrazu pakuje sie do szpitala a co najlepsze to ostatnio wyszedl mi tst z dwoma kreskami ten taki przetrzymany, potem nastenego dnia wyszedl juz normanlnie odrazu 2 kreski ale ta jedna słabiutka obydwa z porannego moczu a zrobiłam teraz kolejny test i 1 kreska mam juz dosc.

Nie męcze Was juz wiecej bo zwariujecie tu ze mna

nie meczysz nas , ale sama siebie :( idz jutro rano na bete , pozniej znowu po 48h i bedziesz wiedziala troszke wiecej
bedzie dobrze !!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

A ja miałam cesarkę i bardzo mio ją wspominam, bardzo szybko doszłam do siebie, cesarka była o 21.20 jednego dnia a następnego po połudinu już poszłam sama pod prysznic. Oczywiście chciałam rodzić naturalnie, bo po co na życzenie dawać się ciąć, ale wyszło jak wyszło i po prostu chcę pocieszyć te dziewczyny którym też tak wyjdzie, że to nic takiego i zdarza się, że kobitki lepiej przechodzą cesarkę niż poród sn...Ale oczywiście nie ma reguły...Życzę jednak żeby cesarek nie trzeba było robić;-)

jak nie ma wyjscia to i cesarke trzeba przejsc :) ale lepiej chyba rodzic naturalnie o ile mozna ...
 
Dziewczyny pijcie duzo ja mialam przy poprzednich za kazdym razem piach w nerach i to jest okropny bol.Za kazdym razem ladowalam w szpitalu.
 
Gabriela ja tez mialam wynik testu malo wyrazny ta druga kreseczka byla bardzo slaba ale jednak byla no i ginekolog potwierdzil ciąże.
 
reklama
Dziewczyny pijcie duzo ja mialam przy poprzednich za kazdym razem piach w nerach i to jest okropny bol.Za kazdym razem ladowalam w szpitalu.

Ja też!!! Szpitalem się na szczeście nie skończyło, ale miałam okropną kolkę nerkową przez ten piach...Lekarz mi powiedział, że za dużo nabiału wcinałam w ciąży, a za mało węglowodanów no i za mało piłam...A ja faktycznie jadłam dużo serów, mleka, mięska, a pieczywa, makaronów mniej ,bo mi było po nich niedobrze...Tak więc pijcie pijcie;-)

A ja uciekam, bo mi się oczka kleją. Spokojnej nocy wszystkim życzę!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry