reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

ja w pierwszej ciąży do 6 miesiaca wiec "ja nie chce mdłości,a kysz a kysz"
czuje takie lekkie napięcie w podbrzuszu,czasem coś tam w kalapicie zaboli,jajnik zakuje,cyce ciągnął ku dołowi,ciezkie i wrażliwe, ogólnie czuje sie super i chcę by tak pozostało
 
reklama
Dziewczyny do jutra...idę spać, bo rano do pracy trzeba wstawać...
Gabriela tulę mocno...pamiętaj, że nie jesteś sama...
 
plamienia moga byc po wizycie ... jedyne co mozesz zrobic to wykupic leki i wziasc ...
przykro to pisac , ale na IP ci tez nie pomoga :( za wczesna ciaza , nic nie widac .... ja jak bylam wlasnie w takiej sytuacji to zrobili mi USG , nic nie zobaczyli i jedyne co sie dowiedzialam , to to , ze albo jestem w ciazy i wlasnie ronie , albo wcale w tej ciazy nie bylam ( testow kilka mialam pozytywnych ) ,ale ich to nie za bardzo interesuje ....
moze zadzwon po mame ?? nie powinnas byc sama :(
lez i odpoczywaj , jutro na bete i bedziesz wiedziala juz co i jak



no wlasnie :) cesarka to wcale nie takie dobro jak sie niektorym wydaje ....
a sex mam nadzieje , ze bede mogla uprawiac :)
narazie sie wstrzymujemy do pierwszej wizyty ze wzgledu na poronienie wczesniejsze :(

A ja miałam cesarkę i bardzo mio ją wspominam, bardzo szybko doszłam do siebie, cesarka była o 21.20 jednego dnia a następnego po połudinu już poszłam sama pod prysznic. Oczywiście chciałam rodzić naturalnie, bo po co na życzenie dawać się ciąć, ale wyszło jak wyszło i po prostu chcę pocieszyć te dziewczyny którym też tak wyjdzie, że to nic takiego i zdarza się, że kobitki lepiej przechodzą cesarkę niż poród sn...Ale oczywiście nie ma reguły...Życzę jednak żeby cesarek nie trzeba było robić;-)
 
Giulka urodzilam bez pekniecia i po pau minutach juz smigalam.Apo cesarce mialam potworne krwawienie ,nie mialam wogole sily ,lekka deprecha poporodowa .Nie moglam nic dzwigac ze wzgledu na szwy,bylam polamanaitd.Apo nrmalnym porodzie sie czulam rewelacyjnie.Dlatego wole te pare godzin pocierpiec ,a pozniej miec luz .Niz na odwrot.Ale to moze tylko moj organizm tak to odbiera Wydaje mi sie ze latwiej to ocenic jak sie ma porownanie.
 
ja tez mialam cc,ale to była decyzja lekarza,najważniejsze w danym momencie jest zdrowie dziecka...
wiec sie nie upieralam,że ją miałam...wiadomo,że boli zajebiściie po cc,kobita jest przybita do łożka z cewnikiem,mało zaradna jest przy dziecku przez pierwsze 2-3 dni,w porównianiu z kobietą po naturalnym.
przynajmniej się nie przeżywa "pierwszej kupki" hehe
 
Jak się miało lekki poród sn, to rzeczywiście spoko. Ja na taki nie liczę ;) Skoro rodziłaś wcześniej, to nie proponowali Ci porodu sn z bliźniakami?
 
To na prawdę różnie bywa i zależy od wielu czynników. Ja leżałam na sali z dwoma dziewczynami,obydwie po porodzie sn. Jedna śmigała zaraz po porodzie, była tylko leciutko szyta i generalnie czuła się świetnie. Drugą rozerwało przy porodzie wewnątrz i na zewnątrz i była w gorszym stanie niż ja po cesarce, bo ja przynajmniej mogłam karmić dzidzię na siedząco i normalnie chodzić a ona biedna siedzieć nie mogła a chodziła jak kowboj;-) Znowu moja przyjaciółka miałą cc na życzenie a potem była strasznie słaba przez dwa tyg, mdlała, nie mogła się wyprostować itp. także co kobieta to przypadek...Jednak jestem zdania że jak można rodzić naturalnie to trzeba spróbować i już...Jak mi lekarz pozwoli to też będę próbowała...
 
Nie poniewaz Sebastian mniejszy z nich byl jako pierwszy do wyjscia i Marcel mogl sie zakleszczyc.Ja nie wierze ze budowa ciala ma cos wspolnego ze stopniem ciezkosci porodu.Popularna teoria glosi ze kobiety z szerokimi biodrami rodza latwiej.Ja mam bardzo waskie biodra i porod trwal 3 godziny i ja caly czas czekalam kiedy zaczna sie "te"bole o ktorych tyle sie slyszalo.A tu raptem bylo po wszystkim.Dlatego odrazu chcialam drugie dziecko,ale sie przeliczylam ,bo przy blizniakach bylo trudno .Dostalam po nosie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej dziewczyny ja tam bym wolała naturalnie...ale pewnie przy bliźniakach to cc zrobią....karolinka ja sobie radziłaś z bliźniakami bo ja jestem przerażona że nie podołam....
 
Do góry