reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Gabriela współczuję, że przechodzisz przez to sama...jeżeli nie chcesz czekac do jutra, to może jedź na ostry dyżur do szpitala...tam zbadają wszystko od razu...Może zadzwoń chociaż do swojej mamy, by była przy Tobie...nie powinnaś być sama...
Paulina00 u mnie 11dpo 29,4, 13dpo 112,8

ja też planuję odżywiać się zdrowo...dużo owoców i warzyw...do tego suszone morele i migdały...do picia woda lub kubuś bez cukru...

Macie już jakieś zachcianki? Kiedy pojawiły się u Was mdłości?
 
reklama
Musze do apteki jechac dopiero kupic bo powiedzial zeby narazie nie wykupowac tego tylko dopiero po wyniku bety

ja masz zamiar wybrac sie teraz to wykup luteinę bo kosztuje ze 3zł a duphaston ok.40zł.
a takie samo działanie mają.
jeśli sie teraz nie wybierasz to obserwuj,czy plamienie sie pojawia jeszcze.
moze faktycznie od badania ginekologicznego?
 
Poza tym dziewczyny mam plamienia po tej wizycie u tego Ginekologa nie wiem co robic dalej nie wiem czy nie powinnam do szpiltala jechac i dalej mnie boli ale tylko w pachwinach

plamienia moga byc po wizycie ... jedyne co mozesz zrobic to wykupic leki i wziasc ...
przykro to pisac , ale na IP ci tez nie pomoga :( za wczesna ciaza , nic nie widac .... ja jak bylam wlasnie w takiej sytuacji to zrobili mi USG , nic nie zobaczyli i jedyne co sie dowiedzialam , to to , ze albo jestem w ciazy i wlasnie ronie , albo wcale w tej ciazy nie bylam ( testow kilka mialam pozytywnych ) ,ale ich to nie za bardzo interesuje ....
moze zadzwon po mame ?? nie powinnas byc sama :(
lez i odpoczywaj , jutro na bete i bedziesz wiedziala juz co i jak

Dziewczyny,ja rodzilam pierwsze normalnie,a blizniaki cesarka.Blagam nigdy wiecej cesarki!!!!Jedno wam powiem uprawiajcie regularne bzykanko do konca ,bo wedlug mnie latwiej sie rodzi.Ja z moim kolezankami to skonsultowalysmy i te co byly wiecznie napalone szybciej rodzily ibyly mniej porozrywane ,albo wcale jak ja

no wlasnie :) cesarka to wcale nie takie dobro jak sie niektorym wydaje ....
a sex mam nadzieje , ze bede mogla uprawiac :)
narazie sie wstrzymujemy do pierwszej wizyty ze wzgledu na poronienie wczesniejsze :(
 
Mnie narazie tylko muli,ale bez rzyganga.Ale w poprzednich ciazach dopiero w trzecim miesiacu mialam sptkania bliskiego stopnia z sedesem...5 razy dziennie
 
Cześć dziewczyny :)

Widzę, że trochę mam do nadrabiania, ale na razie nie mam czasu :( Pobieżnie przejrzałam tylko parę stron :(

Witam nowe fasolinki :) Mamuśka - GRATULACJE!!! Gabriela - myślę, że ginowi chodziło o cystę tekaluteinową, przynajmniej ja taką miałam w pierwszej ciąży. Podobno często się zdarza na początku ciąży i najczęściej sama się wchłania, więc cystą się nie przejmuj :)

Żałuję, że nie mogę teraz ponadrabiać :( Co z Mikusią? Odezwała się?
 
Ale ja wcale nie napisałam, że w ciąży nie wolno uprawiać seksu! Trzeba jedynie uważać przy stymulacji brodawek sutkowych, zresztą wiem to od mojego lekarza. Sek w ciąży jest fantastyczny, coś o tym wiem;-)

No nie Ty pisałaś o seksie ale któraś tu dopowiedziała, ze trzeba uważać żeby się za bardzo nie podniecić czy coś takiego (irracjonalnego). A moze źle zrozumiałam.

Wrociłam od lekarza i koszmar jakis po wejsciu do gabinetu:

Pierwsze pytanie jakie usłyszałam to :

Czy chce Pani tej ciąży ??? Czy nie chce Pani tej ciązy???

Az doznalam szoku jak usłyszałam te pytania.... (bez komentarza)

Potem usiadłam na fotelu i badanie trwało może ze 3 minuty, podczas ktorego stwierdził ze macica jest rozpulchniona i miękka, szyjka macicy twarda wysoko połozona, a na szyjce mamcicy nadzerka i jakies delikatne pasma krwi

Pożniej zrogił USG które trwało może 2 minuty i stwierdził ze mam 3,5 cm torbiel ciałka żóltego a co do ciązy to możliwe że jest albo bardzo wczesna ciąza niewidoczna jeszcze albo jest to ciaża pozamaciczna, mam isc jutro zrobic sobie Bete i jesli bedzie np wynik koło 1000/2000 to mam sie zglosic do niego i usuniemy laparoskopowo ciązę pozamaciczna ( niech zapomni wogole ze moja noga postanie kiedykolwiek u niego w gabinecie) a jesli wynik będzie do 500 to wszystko jest wporzadku i nie ma sie czym przejmowac.
Przepisal mi duphaston, luteine i cos jeszcze ale nie moge doczytaaac tych bazgrołów. W kazdym bądz razie mam tego nie brac dopero po badaniu na bete jak wyjdzie w okolicach 500 to wtedy mam brac a jesli wysoko to wiadomo co...


Dziewczyny jestem taka załamana i w dodatku sama z tym wszytskim mój wogóle mnie olal calkowicie zignorowal....

Kochanie, po pierwsze zmień lekarza. To co piszesz to nie lekarz tylko rzeźnik i to łasy na kasę. A tu chodzi o Twoje maleństwo!!! Na pewno jest masę innych lekarzy którzy lepiej się Tobą zajmą. A ja trzymam kciuki za Ciebie i Twoją Fasolkę, bo coś sie Tobą okropnie przejmuję...

Po drugie - zapoznaj się z wątkiem proszę: https://www.babyboom.pl/forum/pazdz...czytaj-oraz-jak-zrobic-piekny-suwaczek-48541/
Zachęcam do tego także wszystkie nowe mamusie! Forum powinno być czytelne dla wszystkich a pisanie postów pod postem czy pogrubienia całych postow do tego nie należą. :-)
 
reklama
Dziękuje Wam dziewczyny gdyby nie wy to chyba zwariowalabym sama.... będe obserwowac jesli plamienie się nasili to odrazu pakuje sie do szpitala a co najlepsze to ostatnio wyszedl mi tst z dwoma kreskami ten taki przetrzymany, potem nastenego dnia wyszedl juz normanlnie odrazu 2 kreski ale ta jedna słabiutka obydwa z porannego moczu a zrobiłam teraz kolejny test i 1 kreska mam juz dosc.

Nie męcze Was juz wiecej bo zwariujecie tu ze mna
 
Do góry