reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Witam się i ja w ten pochmurny dzień. Ja humor mam dzisiaj do bani, Oli się wczoraj pogorszyło z kaszlem więc rano już byliśmy u lekarza i kolejny antybiotyk poszedł w ruch :( tym razem dała nam zawiesinę zobaczymy jak będzie, za tydzień mamy przyjść do kontroli. Dodatkowo muszę ją oklepywać pokazała nam lekarka jak.... biedna Ola płakała, ale podobno tak trzeba żeby wszystko się oderwało bo sama tego odkaszlnąć nie umie. Tylko ja zapomniałam zapytać ile razy dziennie ją oklepywać i jak długo... może któraś z was wie?
 
reklama
Cześć

Nie wiem czy to pogoda czy okres przedświateczny ale zupełnie nie mam weny na pisanie na bb. Czytam na bieżąco.

My dziś idziemy sie szczepić na wzw, dobrze że tylko jedno kuj..
Ze świętami też oczywiście daleko w polu bo jak tu coś porobić jak ja popołudniami uczę. A jeszcze w środę do roboty wracam :baffled:

Chciałam spytać czy wasze maluszki też się złoszczą na was i ze złości gryzą?? Mój marszczy nos i mnie specjalnie w sutka gryzie jak mu coś nie pasuje. Boli to jak cholera a jeszcze nie ma zębów:eek::zawstydzona/y:

Aruś od jakiegoś czasu zasypia sam, wystarczy go położyć i po jakimś czasie pada. Chyba że ma skok to wtedy nie męczę go tylko do wózka. Aha i ostatnimi czasy zasypia na noc ok 21 i pobudka o 6 :eek::tak: W sumie dobrze bo wieczór mam wolny :-p
 
Cześć

Nie wiem czy to pogoda czy okres przedświateczny ale zupełnie nie mam weny na pisanie na bb. Czytam na bieżąco.

My dziś idziemy sie szczepić na wzw, dobrze że tylko jedno kuj..
Ze świętami też oczywiście daleko w polu bo jak tu coś porobić jak ja popołudniami uczę. A jeszcze w środę do roboty wracam :baffled:

Chciałam spytać czy wasze maluszki też się złoszczą na was i ze złości gryzą?? Mój marszczy nos i mnie specjalnie w sutka gryzie jak mu coś nie pasuje. Boli to jak cholera a jeszcze nie ma zębów:eek::zawstydzona/y:

Aruś od jakiegoś czasu zasypia sam, wystarczy go położyć i po jakimś czasie pada. Chyba że ma skok to wtedy nie męczę go tylko do wózka. Aha i ostatnimi czasy zasypia na noc ok 21 i pobudka o 6 :eek::tak: W sumie dobrze bo wieczór mam wolny :-p

Cała noc ci przesypia :szok:???

Ja też nie mam na nic weny jakas deprecha czy jak :confused2: a tak wogole to siemanko :happy:
 
Ostatnia edycja:
Cała noc ci przesypia :szok:???

Ja też nie mam na nic weny jakas deprecha czy jak :confused2: a tak wogole to siemanko :happy:

eee nie , chciałabym ;-) z pobudkami na cyca. Chodziło mi że na noc juz zasypia o 21 i o 6 budzi się do życia :)

kasiadz u nas też mama i baba na porządku dziennym. a tata nie :-D

my już mamy za sobą szczepienie. I nareszcie pół roku przerwy. Narazie mały odsypia.
..a mi sie nic nie chce a tu tyle do zrobienia ;/ ta pogoda mnie dobija ;/
 
Ostatnia edycja:
Ja też witam się bez weny do pisania i bez sił do życia. Wiecie co mam na obiad? Obleśne pierogi z kapusta z biedronki a Zofik 2 parówki i frytki ot co. Ten obiad w pełni oddaje mój stan ducha.

elifit mnie Marysia też grysie i to też boli a ona jest bezzębna. Co to dopiero będzie jak się zębiszza pojawią.
 
kurcze, my wczoraj z mężem daliśmy się ponieść chwili........
a przed chwilą uświadomiłam sobie że to sam początek dni płodnych:szok:
A żeby było śmieszniej to wczoraj kilku osobą zrobiłam prima aprilis mówiąc że jestem w ciąży:eek:
 
zdaje sie, ze z tym humorem to zarazliwe;-)
Aura dobija. W swieta mialo byc taaaak cieplo, a tu zapowiadaja ledwo 8 stopni. bleeeee:angry:

Babeczki, zmienily sie Waszym dzieciakom oczka? Bo u nas od urodzenia niebieskie i juz chyba nie zapowiada sie na zmiane..hmm..:rofl2:
 
dołaczam do grona bez humoru.
Moja też ma niebieskie oczy i raczej jej zostaną po tatusiu,bosze jaki jest z niej pieron,cały dzień płacz a na rekach odrazu cisza ale walcze i nie biore jej tak odrazu,niech się tego oducza bo ile mozna nosic na rekach
 
reklama
bisia gratuluje zabka :) moja wciaz nie ma ani jednego
kasiadz oby zart zostal zartem! chociaz opiekunke juz masz. a moge wiedziec czemu sie zdecydowalas na nia? wracasz jednak do pracy?
maggie mojej sie troche zmienily oczy. ma ciemniejsze niz kiedys. a jak Kuba? skok czy jest spoko?
anek szmat czasu! podziwiam ze sie zgodzilas! ja to chyba bym nie dala rady sama z dzieckiem

mala juz zasnela, az czlowiek nie wie czy tez isc spac czy sprzatac chalupe czy co robic. wiec wybralam bb
 
Do góry