reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Wrociłam od lekarza i koszmar jakis po wejsciu do gabinetu:

Pierwsze pytanie jakie usłyszałam to :

Czy chce Pani tej ciąży ??? Czy nie chce Pani tej ciązy???

Az doznalam szoku jak usłyszałam te pytania.... (bez komentarza)

Potem usiadłam na fotelu i badanie trwało może ze 3 minuty, podczas ktorego stwierdził ze macica jest rozpulchniona i miękka, szyjka macicy twarda wysoko połozona, a na szyjce mamcicy nadzerka i jakies delikatne pasma krwi

Pożniej zrogił USG które trwało może 2 minuty i stwierdził ze mam 3,5 cm torbiel ciałka żóltego a co do ciązy to możliwe że jest albo bardzo wczesna ciąza niewidoczna jeszcze albo jest to ciaża pozamaciczna, mam isc jutro zrobic sobie Bete i jesli bedzie np wynik koło 1000/2000 to mam sie zglosic do niego i usuniemy laparoskopowo ciązę pozamaciczna ( niech zapomni wogole ze moja noga postanie kiedykolwiek u niego w gabinecie) a jesli wynik będzie do 500 to wszystko jest wporzadku i nie ma sie czym przejmowac.
Przepisal mi duphaston, luteine i cos jeszcze ale nie moge doczytaaac tych bazgrołów. W kazdym bądz razie mam tego nie brac dopero po badaniu na bete jak wyjdzie w okolicach 500 to wtedy mam brac a jesli wysoko to wiadomo co...


Dziewczyny jestem taka załamana i w dodatku sama z tym wszytskim mój wogóle mnie olal calkowicie zignorowal....


gabriela bardzo mi przykro, że musisz przez to wszystko przechodzić... do tego sama jesteś ze wszystkim... nie mam słów!
 
reklama
bo jesli liczyc od 5 stycznia to w sumie wychodzilo by juz na 6 tydzien i byloby cos widac dlatego sadze ze owulacja mi sie spoznila poprostu

Acha i dodam jeszcze ze wedlug tego lekarza to nie powinno w ciazy ani pobolewac w pachwinach a juz wogole nie ma mowy o bólu w ledzwiach bo to wedlug niego swiadczy tylko i wyłacznie o ciązy pozamacicznej!!!! (chore)

Gdyby bóle w lędźwiach miały świadczyć w ciąży pozamacicznej to 50% zaciążonych kobitek byłyby w takiej ciąży...Masakra jakaś...Co to w ogóle za lekarz...:wściekła/y: Jak dla mnie to jesteś w normalnej ciąży, tylko jest bardzo wczesna i tyle...A bóle brzucha to prawie każda z nas tu ma lub miała albo będzie miała;-)
 
bo jesli liczyc od 5 stycznia to w sumie wychodzilo by juz na 6 tydzien i byloby cos widac dlatego sadze ze owulacja mi sie spoznila poprostu

Acha i dodam jeszcze ze wedlug tego lekarza to nie powinno w ciazy ani pobolewac w pachwinach a juz wogole nie ma mowy o bólu w ledzwiach bo to wedlug niego swiadczy tylko i wyłacznie o ciązy pozamacicznej!!!! (chore)

Cześć Wam dziewczyny :)
Gabiela idź jutro do jakiegoś normalnego lekarza bo ten to jakiś psychopata :( Przykro mi że trafiłaś na takiego dziada :(
A odnośnie Twojego faceta to też z nim coś nie tak jest. Czytałam Twoje posty i przykro mi że na takiego barana musiałaś trafić, ale głowa do góry widocznie to nie był ten jedyny, trafisz na takiego co bedzie Cię kochał i szanował mimo wszystko. Bo ten do takich na pewno nie należy.
Powiem Ci jeszcze że u mojej przyjaciółki było podobnie, pobrali się i zaszła w ciąża bardzo sie cieszyli bo chcieli mieć dziecko a ona raz już poroniła, i tacy szczęśliwi byli, aż pewnego dnia mu coś odjeb..... i zaczął sobie coś wymyślac, ze nie pasują do siebie, zaczeło wszystko mu w niej przeszkadzać, trwało to jakiś miesiąć już myslalam że dupa z tego bedzie a ja niepotrafie jej pomóc:(Ale potem coś mu się odwidziało i okazało się że się wystraszył odpowiedzialności i pierwszą rekacją była ucieczka. Może u Twojego też tak jest , może się poprostu wystraszył i mu przejdzie jak do niego to dotrze.
 
Nie nakrecaj sie jeszcze bardziej!!Pojdziesz zrobisz bete i bedziesz wiedziala na czym stoisz.Dorwiesz tego twojego Pana ktory sie zachowuje jak szczeniak(nie obraz sie ja wiem ze nikt nie lubi jak obcy tak ocenia) i niech on z toba to przezywa.Pojdz do jego matki i porozmawiaj z nia jezeli on dalej tak bedzie sie zachowawal!!!niech mu da kopa w dupe!!Dziewczyno wierze ze jestes silna,ale w takiej chwili kazdy potrzebuje wsparcia.A twoja rodzina?
 
Gdyby bóle w lędźwiach miały świadczyć w ciąży pozamacicznej to 50% zaciążonych kobitek byłyby w takiej ciąży...Masakra jakaś...Co to w ogóle za lekarz...:wściekła/y: Jak dla mnie to jesteś w normalnej ciąży, tylko jest bardzo wczesna i tyle...A bóle brzucha to prawie każda z nas tu ma lub miała albo będzie miała;-)


A co powiesz na tą torbiel ??? i możlwe jest ze nic jeszcze nie było widac skoro @ 5 stycznia i ze tak przsunęła mi sie owulka...????

Ja jestem zielona w tym temacie bo jeszcze nigdy nie byłam w ciązy
 
Ostatnia edycja:
Nie nakrecaj sie jeszcze bardziej!!Pojdziesz zrobisz bete i bedziesz wiedziala na czym stoisz.Dorwiesz tego twojego Pana ktory sie zachowuje jak szczeniak(nie obraz sie ja wiem ze nikt nie lubi jak obcy tak ocenia) i niech on z toba to przezywa.Pojdz do jego matki i porozmawiaj z nia jezeli on dalej tak bedzie sie zachowawal!!!niech mu da kopa w dupe!!Dziewczyno wierze ze jestes silna,ale w takiej chwili kazdy potrzebuje wsparcia.A twoja rodzina?


Rodzinka nic nie wie niestety ja jestem taka ze wszystko dusze w sobie w domu....
A co do ciązy to nie chcialam nicmówic zeby nie zapeszyc
 
gabriela współczuje gina debila
zrób jutro betę w "diagnostyce" powiedz,że na "cito" dopłacasz 2 zł więcej i masz wynik już za 2-3h na necie.
ja jestem z Krk wiec na pewno znajdziesz na necie filie.
czemu się uparłaś na niedzielę do gina??
ja miałam owu 22/23 stycznia (czyli 25dc) i w sumie to mamy podobnie,termin @ mi minął 6 lutego.
 
reklama
gabriela współczuje gina debila
zrób jutro betę w "diagnostyce" powiedz,że na "cito" dopłacasz 2 zł więcej i masz wynik już za 2-3h na necie.
ja jestem z Krk wiec na pewno znajdziesz na necie filie.
czemu się uparłaś na niedzielę do gina??
ja miałam owu 22/23 stycznia (czyli 25dc) i w sumie to mamy podobnie,termin @ mi minął 6 lutego.

Tak mnie bolało tzn rozciągajacy ból w pachwinach i 2 nocki nie przespane przez ból krzyza i przestaraszyłam sie i polecialam do jedynego którego znalazłam


http://klinika.ginekologiczna.com.pl/
 
Do góry