reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Z tymi bólami to lekko przewalone. Właśnie odkryłam, że jak się położę w odpowiedniej pozycji, nie ruszam i prawie nie oddycham to na 5-10 minut przestaje kłuć. A kłuje tak, że mi w oczach ciemnieje. Tylko ile można leżeć bez ruchu? Pewnie wszystko mi się teraz na dole przestawia i rozciąga. Ciekawe ile to jeszcze potrwa?? Samo leżenie zapowiada mi się do końca I trymestru chyba, że nagle coś się cudownie odmieni :rofl2:

Jak któraś wynajdzie jakiś sposób na to żeby nie zwariować z tego bezruchu to będę wdzięczna za podzielenie się nim ze mną :-)
 
reklama
cześc Dziewczyny

ja też mam termin na październik, pi razy drzwi połowa.
na razie mam tylko ból cyców,takie cieżkie sie zrobiły i burczy mi w brzuchu.
czuje takie napiecie w dole brzucha..mdłością mowię NIET, bo w pierwszej ciaży zygało mnie aż do 6 miecha.
nam sie udało dokladnie po rok ustarań,wiec bardzo się cieszymy z tego powodu,że sie udało.

ja robiłam bete 2 dni po terminie @ i była 195, a 3 dni póxniej miałam 690 wiec przysrost prawidłowy.
książkowo pisze,że beta co 48h musi przyrosnać min. 66%.

ja też czuje takie ciągniecia brzucha,jakby coś bolało,trochę jajnik zakłuje,ale to normalne!!!
 
Dzien Dobry .Odradzalabym jedzenie sushi z surowa ryba,mozesz sobie wersje wegetarianska robic tez jest pyszna.Nie wolno jesc muszli,carpaccio.Ja bylam dzisiaj pracowita jak wszyscy jeszcze spali to machnelam pierogi i ciasto orzechowe z gruszkami.Chwale sie bo tylko Polki rozumieja co to znaczy zrobic ruskie dla 5-osobowej rodziny.!MAMUSKA GRATULUJE
 
Dzien Dobry .Odradzalabym jedzenie sushi z surowa ryba,mozesz sobie wersje wegetarianska robic tez jest pyszna.Nie wolno jesc muszli,carpaccio.Ja bylam dzisiaj pracowita jak wszyscy jeszcze spali to machnelam pierogi i ciasto orzechowe z gruszkami.Chwale sie bo tylko Polki rozumieja co to znaczy zrobic ruskie dla 5-osobowej rodziny.!MAMUSKA GRATULUJE

Ja też dzisiaj ciasto upiekłam-tradycyjnego murzynka z polewą czekoladową...Bo takie moje chłopaki lubią najbardziej...Za to ja jakoś nie mam ochoty:szok:
 
cześc Dziewczyny

ja też mam termin na październik, pi razy drzwi połowa.
na razie mam tylko ból cyców,takie cieżkie sie zrobiły i burczy mi w brzuchu.
czuje takie napiecie w dole brzucha..mdłością mowię NIET, bo w pierwszej ciaży zygało mnie aż do 6 miecha.
nam sie udało dokladnie po rok ustarań,wiec bardzo się cieszymy z tego powodu,że sie udało.

ja robiłam bete 2 dni po terminie @ i była 195, a 3 dni póxniej miałam 690 wiec przysrost prawidłowy.
książkowo pisze,że beta co 48h musi przyrosnać min. 66%.

ja też czuje takie ciągniecia brzucha,jakby coś bolało,trochę jajnik zakłuje,ale to normalne!!!

witaj :)


Dzien Dobry .Odradzalabym jedzenie sushi z surowa ryba,mozesz sobie wersje wegetarianska robic tez jest pyszna.Nie wolno jesc muszli,carpaccio.Ja bylam dzisiaj pracowita jak wszyscy jeszcze spali to machnelam pierogi i ciasto orzechowe z gruszkami.Chwale sie bo tylko Polki rozumieja co to znaczy zrobic ruskie dla 5-osobowej rodziny.!MAMUSKA GRATULUJE

wow niezle :) pracowita z ciebie kobieta widze
zjadlabym sobie pierogow , ale u nas nie ma sera i du ...a ;(



kurcze z tym jedzeniem to tez niezle trzeba sie zastanawiac :)


a wiecie moze czy mozna uzywac samoopalacza na twarz i dekolt ??
 
Mi mężulek zapodał na obiadek pyszny rosołek a na drugie zrobił nugetsy z sosikiem :) Zapowiada się przez to moje leżenie, że przy okazji wyszkoli mi się nowy szef kuchni :cool2:
 
reklama
witaj :)




wow niezle :) pracowita z ciebie kobieta widze
zjadlabym sobie pierogow , ale u nas nie ma sera i du ...a ;(



kurcze z tym jedzeniem to tez niezle trzeba sie zastanawiac :)


a wiecie moze czy mozna uzywac samoopalacza na twarz i dekolt ??

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale ja bym samoopalacza nie używała, bo to jednak sama chemia...Poczytaj na opakowaniu jakie substancje się w nim znajdują...Może są jakieś samoopalacze na bazie składników naturalnych...
 
Do góry