reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Cześć dziewczyny!

MAMUŚKA Gratulacje!!!!!!! :-)

Ach jutro Walentynki.. wzięłam wolne, mój też i będziemy świętować :) W ogóle ostatnio mi się dobrze układa.. nie zapeszać :) tylko się rozleniwiłam trochę ;//
 
reklama
Witam Was Wszystkie i te nowe i te które już są tutj długo

Mamuska wielkie gratulacje.... a nie mówiłam hihihi ze jesteś w ciązy...


Poszukuje dzisiaj od rana jakiegos Ginekologa w Krakowie ktory przyjmuje w niedziele i nie mogę znalesc a musze isc bo niepokoją mnie bóle w pachwinach i w dole brzucha i dotego jeszcze pól nocy nie przespalam bo ból promieniował aż do krzyza a naprawde nie uśmiecha mi sie jechac do Szpitala na Kopernika bo mam naprawde bardzo żle doświadczenia a wiem że tam jest dyżur Ginekologiczny....

Może któras z Was jest z Krakowa albo z okolic i może ma jakies namiary na Ginekologa który przyjąłby mnie dzisiaj ????

Mało prawdopodobne, żeby jakiś ginekolog przyjmował w niedzielę. Jedyne co możesz zrobić to jechać na izbę przyjęć lub zadzwonić do swojego ginekologa jeżeli takiego masz. Nie wiem jak silne są te Twoje bóle, ale pamiętaj że ból w pachwinach i brzuchu na początku ciąży jest normalny. Mnie bolał brzuch i krzyż w piątek i sobotę. Dzisiaj przeszło...
 
Kochane wytłumaczcie mi ten skrót dpo - czy to jest po owulacji? Asionek piszesz, że dziś masz 14 dzień dpo - a ja kurka nie wiem co to dokładnie znaczy. U mnie owulka była 30-31 styczeń - tak około - to też mogę być 14 dzień dpo?

Na razie tak ogólnie piszę, bo muszę się zorientować kto jest kto :) Dużo Was już tutaj i tyle już stron zapisanych!
 
Kochane wytłumaczcie mi ten skrót dpo - czy to jest po owulacji? Asionek piszesz, że dziś masz 14 dzień dpo - a ja kurka nie wiem co to dokładnie znaczy. U mnie owulka była 30-31 styczeń - tak około - to też mogę być 14 dzień dpo?

Na razie tak ogólnie piszę, bo muszę się zorientować kto jest kto :) Dużo Was już tutaj i tyle już stron zapisanych!

Tak:-) dpo to dni po owulacji...Czyli np 14 dni po owulacji...
 
Mało prawdopodobne, żeby jakiś ginekolog przyjmował w niedzielę. Jedyne co możesz zrobić to jechać na izbę przyjęć lub zadzwonić do swojego ginekologa jeżeli takiego masz. Nie wiem jak silne są te Twoje bóle, ale pamiętaj że ból w pachwinach i brzuchu na początku ciąży jest normalny. Mnie bolał brzuch i krzyż w piątek i sobotę. Dzisiaj przeszło...


Kochana mnie boli w pachwinach i cala noc krzyz mnie bolal na zmiane z pachwinami to taki tępy ból aż mnie muli od niego nic nie jem do nie jestem wstanie bo mam cały czas odruch wymiotny

Umówiłam sie na 17 00 na wizyte w Prywatnej Klinice Femina jedna jedyna jaka znalazłam w necie, koszt wizyty ze wszystkim badaniami usg, beta, cytologia i inne to 150 zł bo stwierdził przez telefon ze musi wszystkie badania zrobic

Boże jak ja sie boje... W dodatku zastałam z tym wszystkim sama napisałm mojemu eska ze jakde do szpitala ale bez odzewu

Ze to ciąza to wiem na 100 % tylko czy czasem nie pozamaciczna chociaz chyba wtedy inaczej by bylało...
 
Kachutka dzięki - ależ prosty ten skrót do rozszyfrowania - a ja taka gapcia hehe :))))

To chyba też mam 14 dpo. Czyli 4 tydzień. Kurcze ale bym chciała z Wami już zostać. Byłam już na czerwcu 2011, lipcu 2011 i najpierw się witałam a potem szybko musiałam się żegnać. No nic trzeba myśleć pozytywnie :)

Gabriela, a który to dzień cyklu u Ciebie? Trzymaj się kochana - ściskam kciuki za Ciebie! Nie martw się - będzie dobrze! I daj nam znać po wizycie!
 
Kochana mnie boli w pachwinach i cala noc krzyz mnie bolal na zmiane z pachwinami to taki tępy ból aż mnie muli od niego nic nie jem do nie jestem wstanie bo mam cały czas odruch wymiotny

Umówiłam sie na 17 00 na wizyte w Prywatnej Klinice Femina jedna jedyna jaka znalazłam w necie, koszt wizyty ze wszystkim badaniami usg, beta, cytologia i inne to 150 zł bo stwierdził przez telefon ze musi wszystkie badania zrobic

Boże jak ja sie boje... W dodatku zastałam z tym wszystkim sama napisałm mojemu eska ze jakde do szpitala ale bez odzewu

Ze to ciąza to wiem na 100 % tylko czy czasem nie pozamaciczna chociaz chyba wtedy inaczej by bylało...

No to bardzo dobrze, że Ci się udało umówić na wizytę...Zrobią Ci badanka i się uspokoisz...Bądź dobrej myśli, bo takie bóle mogą być całkiem normalne. Trzymam kciuki &&&&& i odezwij się po powrocie...


Dziewczyny a czy wiadomo co z Mikusią? Bo zdaje się, że od wczoraj się nie odezwała:-(
 
A coś się działo z Mikusią? Chyba jakiś czas temu gratulowałam jej na staraczkach, ale nie poznałyśmy się.
 
Gabriela trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&

Pojawiam się i znikam, padnięta jestem strasznie, może jakaś drzemka.
Zajrzę wieczorkiem.
Miłego popołudnia Wszystkim :-)
 
reklama
A coś się działo z Mikusią? Chyba jakiś czas temu gratulowałam jej na staraczkach, ale nie poznałyśmy się.

Mikusia wczoraj rano napisała, że dostała silnego krwawienia...No i najprawdopodobniej pojechała do szpitala, tak jej zresztą radziłyśmy...Od tego czasu się nie odezwała, więc się martwię:-(
 
Do góry