reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

O kurcze :( Szkoda mi Mikusi - krwawienie na początku ciąży może wszystko oznaczać, więc trzymajmy kciuki.
 
reklama
O kurcze :( Szkoda mi Mikusi - krwawienie na początku ciąży może wszystko oznaczać, więc trzymajmy kciuki.
Przyłączam się. Trzymam kciuki...

Co do bóli to ja mam tylko takie jak na okres, ale nie jest to ból ciągły...i jakoś w pochwie czuję kłucia i rozciągania...ale chyba to normalne, prawda?
 
Przyłączam się. Trzymam kciuki...

Co do bóli to ja mam tylko takie jak na okres, ale nie jest to ból ciągły...i jakoś w pochwie czuję kłucia i rozciągania...ale chyba to normalne, prawda?

Tak, normalne, jeżeli nie są to bardzo silne skurcze i nie ma do tego plamień...Mnie bolał brzuch jak na @ w dzień kiedy miałam ją dostać i jeszcze następnego dnia...Ból promieniował do pleców. Dzisiaj jest spokój i nic mnie nie boli...
 
Witam Was Wszystkie i te nowe i te które już są tutj długo

Mamuska wielkie gratulacje.... a nie mówiłam hihihi ze jesteś w ciązy...


Poszukuje dzisiaj od rana jakiegos Ginekologa w Krakowie ktory przyjmuje w niedziele i nie mogę znalesc a musze isc bo niepokoją mnie bóle w pachwinach i w dole brzucha i dotego jeszcze pól nocy nie przespalam bo ból promieniował aż do krzyza a naprawde nie uśmiecha mi sie jechac do Szpitala na Kopernika bo mam naprawde bardzo żle doświadczenia a wiem że tam jest dyżur Ginekologiczny....

Może któras z Was jest z Krakowa albo z okolic i może ma jakies namiary na Ginekologa który przyjąłby mnie dzisiaj ????

ja nie pomoge , ale te bole co piszesz raczej sa normalne :) tez takie mam .... wczoraj wieczorem to juz wogole i do tego bebzon wywalony ehe , a dzisiaj jest lepiej :)
w kazdym razie widze , ze juz znalazlas gina to powodzenia , bedzie dobrze :)


Kochane wytłumaczcie mi ten skrót dpo - czy to jest po owulacji? Asionek piszesz, że dziś masz 14 dzień dpo - a ja kurka nie wiem co to dokładnie znaczy. U mnie owulka była 30-31 styczeń - tak około - to też mogę być 14 dzień dpo?

Na razie tak ogólnie piszę, bo muszę się zorientować kto jest kto :) Dużo Was już tutaj i tyle już stron zapisanych!

hehe Llil to napewno nie ja pisalam ;))
ale juz ci dziewczyny wyjasnily co i jak :)
 
zupkaogorkowa - ty w Norwegii a ja w Finlandii czyli dwie pazdziernikowe mamuski ze Skandynawii. Tutaj pierwsza wizyta w poradnii jest 9-10 tydzien , a pierwsze usg w 12 tyg, nie wczesniej . Pozniej jest tylko jedno w bardziej zaawansowanej ciazy ( o ile nie ma czesciej potrzeby). Wiec ja poczekam na pierwsza wizyte jeszcze. W sumei czuje sie dobrze, pocieszajace jest ze bole jakby miesiaczkowe to raczej normlana sprawa. Ale taki mam weekend, ze nci innego nie zajmuje moich mysli oprocz tego, co dzieje sie w moim brzuchu :)
wczoraj byla dysputa nad tym czy moge zjesc kawalek sushi czy nie. Przeczesalismy forum pol i fin i w kazdym byly sprzeczne informacje. Gdy w kuchni zobaczylam swiezego niesamowicie tunczyka, zdecydowlam, ze tylko maly kawaleczek , a naqstepny za ajkies 9 miesiecy :)
 
ja ide juz za tydzien, nie moge sie doczekac. dziwi mnie to ze w polsce w kazdym gabinecie robia usg, a tu trzeba fatygowac dupe do szpitala i to tylko 2 razy. chce jak najszybciej wiedziec czy to tylko jedna fasolka i czy wszystko z nia w porzadku. ja juz tak czesto nie mysle o tym co sie dzieje wewnatrz brzucha :) za pare dni tez Ci przejdzie :p
na kiedy termin?
 
ja tez z wysp ale angielskich i tutaj na pierwsze usg czekam do 12 stego tygodnia, ale mam nadzieje ze ze wzgledu na wczesniejsza strate gp wysle mnie po 6 tym tygodniu.
 
reklama
jeszcze 3 tygodnie temu zabilabym za makrele w pomidorach, ale od kiedy sie nia strulam, towarzyszy mi odruch wymiotny na sam widok puszki. czytalam ze ryby sa wskazane ale gotowane, nie wedzone i puszkowane, choc nie wiem ile w tym prawdy
 
Do góry