reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Ja jutro pójdę do lekarza to zobaczę na kiedy się zapiszę. Miałam umówioną wizytę na monitoring owulacji za jakieś 2 tygodnie i badanie prolaktyny - wygląda na to, że to już nie będzie potrzebne. OBY
a040.gif


Asionek witaj!! Dzięki za miłe powitanie :)) Fajny ten Twój optymizm :)) Zarażam się :))) A masować brzuszka nie wolno, bo to powoduje skurcze macicy - a wiadomo, że to nie jest wskazane. Tak samo nie wolno ściskać cycuszków za bardzo - efekt ten sam. Także panowie muszą poczekać aż do końca karmienia, żeby cycuszki należały znowu do nich!!! Smarować możesz ale delikatnie - więc oliwki są w sumie najlepsze - oczywiście nic się nie musi stać nawet jak będziesz mocno masować - ale po co kusić los.

czasami tez mam gorsze chwile , strachu itd . , ale staram sie myslec pozytywnie , bo po co mam sie stresowac czyms w nadmierze , na co i tak wplywu za bardzo nie mam ...
takze ja wiem , ze kazda z nas donosi zdrowego bobasa i tyle !!! :)
dzieki za wyjasnienie :)

Brzuszków nie można masować, bo można pobudzić skurcze. To samo tyczy się piersi, drażnienie brodawek powoduje wydzielanie się oksytocyny, która też powoduje skurcze macicy. Poza tym brodawek i sutków i tak nie powinno się smarować. No i trzeba uważać przy przytulankowych pieszczotach;-)


dzieki :) ehhh ciezkie te 9 miesiecy bedzie ;)) ale jakie szczesliwe za to


mialam nad morze pojechac , a tutaj pogoda sie troche popsula i taka senna niedziela sie zrobila ....
 
reklama
hej dziewczyny. widze ze dzien faktycznie dla niektorych rozpoczal sie cudnie :) pozostaje mi tylko pogratulowac.
ja dzis czuje sie nawet, nawet.
 
mam dokladnie takie same odczucia jak Ty. tez przestalam sie zabezpieczac i myslalam czasem "co by bylo gdyby", ale jak sie dowiedzialam ze bede na 100% mama to nie skakalam ze szczescia tylko sie poryczalam... teraz juz troche lepiej znosze ten fakt, zaczynam sie cieszyc, choc moje watpliwosci dotyczace macierzystwa mnie dobijaja. gdzie dokladnie mieszkasz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zupaogorkowa nie mozna z tego co wiem pisac posta pod postem ;) za to mozesz edytowac swojego posta i dopisac to czego zapomnialas , jak nikt sie po tobie nie wpisal :)

a strach to normalne , nawet jak sie planowalo ciaze :) mnie tez nachodza rozne watpliwosci , leki to norma do tego hormonki szaleja i burza gotowa
 
Hej Hopee! :)) Już kiedyś chyba się spotkałyśmy na staraczkach no nie? A który masz dzień cyklu? Ja betki robić raczej nie będę, bo nie mam kasy, wierzę, że co ma być to będzie. Ale jakbym miała kasę to bym na pewno zrobiła :))))

A jeśli chodzi o krem na rozstępy - super jest maść z apteki na F, muszę sobie nazwę przypomnieć to Wam napiszę. Ale najlepsze są zwykłe oliwki dla dzieci. Mi się wydaje, że nie ma sensu dużo płacić za takie specyfiki - trzeba po prostu często smarować - ale pamiętajcie nie masujcie brzuszków i cycuszków! Delikatnie smarujcie - oliwka jest najlepsza do tego. :)

O już wiem - FISSAN - to jest bardzo tłusta maść - ale dla mnie była najlepsza.


Tak...zgadza się...:) Ja jestem dzis dokładnie 14dpo...11dpo beta wyszła mi już 29,4...wczoraj 112,8...więc dopiero dziś równo 4 tydzień...


szczerze - jestem pierwszy raz na jakimkolwiek forum :) mieszkam w fin i nie mam zadnych kolezanek w ciazy. PO zobaczeniu upragnionych kresek wlaczylo mi sie myslenie - co? jak? kiedy? zabronione? martwic sie? itp :) i dlatego tu jestem, w skarbnicy pytan i odpowiedzi :) bobas planowany ale i tak uderzylo nas to jak grom z jasnego nieba, bo co innego jest rozmwiac o tym , jak to pieknie byloby miec dziecko , a co innego, gdy (dla mnie) staje sie na poczatku drogi do celu. Narazie oprocz chwiowych pobolewan brzucha i zmeczenia nie mam zadnych objawow. Wiec sie ciesze, bo moze juz jutro to moze sie zmienic :)

Ja się strasznie szybko męczę...chodziłam z siostrą po galerii handlowej 2 godziny a czułam, jakbym była na maratonie...oprócz tego pobolewa mnie podbrzusze czasami i piersi przy ucisku czuję, jakby były poobijane...ale jeszcze nie są nabrzmiałe...mdłości też jeszcze nie mam...

Witam wszystkie jeszcze raz...strasznie dużo piszecie...ja niestety w tygodniu nie będę miała możliwości ciągle do Was zaglądac, bo pracuję, ale postaram się na bieżąco wszystko śledzić...
 
Witam Was Wszystkie i te nowe i te które już są tutj długo

Mamuska wielkie gratulacje.... a nie mówiłam hihihi ze jesteś w ciązy...


Poszukuje dzisiaj od rana jakiegos Ginekologa w Krakowie ktory przyjmuje w niedziele i nie mogę znalesc a musze isc bo niepokoją mnie bóle w pachwinach i w dole brzucha i dotego jeszcze pól nocy nie przespalam bo ból promieniował aż do krzyza a naprawde nie uśmiecha mi sie jechac do Szpitala na Kopernika bo mam naprawde bardzo żle doświadczenia a wiem że tam jest dyżur Ginekologiczny....

Może któras z Was jest z Krakowa albo z okolic i może ma jakies namiary na Ginekologa który przyjąłby mnie dzisiaj ????
 
reklama
hej dziewczyny!!!!!!!!!
ja mam dzisiaj wolne i juz wszystko nadrobiłam :tak: ach dzieje się tu, dzieje...
MAMUŚKA GRATULACJE WIELKIE!!!!!!!!!!! CAŁY CZAS TRZYMAŁAM KCIUKI ZA CIEBIE!!!!!! STRASZNIE SIĘ CIESZĘ!!!
 
Do góry