reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

fever a jak Ty sie czujesz wogole?? Ja zero mdłości brzuch juz mnie nie boli i wogole bardzo dobrze sie czuje:) Troszke aptyt mam wiekszy wiec musze ograniczyc słodycze bo sie roztyje bardzo. Po za tym nie wiem jak moje ciało na te zmiany zareguje bo to moja pierwsza ciaza.. i włanie dziewczyny co na rostpey?? wyczytalam w necie, ze ta oliwka najlepsza wiec juz drugi dzien systematycznie ja wsmarowuje:)

Ja używam z polecenia oliwkę z ROSSmana , taka różowa babydream 2 razy dziennie rano i wieczorem.
Lepiej już teraz przygotować cało na małe rozciąganie :)
 
reklama
Ja narazie też czuję się dobrze, choć wieczorami ciągle bym coś jadła, więc też muszę się pilnować. W I ciąży było super - bez żadnych dolegliwości, więc myślę, że jest szansa że i tym razem mi się upiecze:-) Co prawda później miałam spore problemy z oddychaniem, ale tego pewnie nie unikne.

Narazie - oby tak dalej...;-)
 
popierwsze i najwazniejsze to Mamuska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiedzialam :happy: super gratulacje :) jejku jak sie ciesze !!!

Lili super gratulacje i trzymam kciuki !!! :) mialam podobnie wiec wiem jak sie stresujesz .... ale tym razem bedzie dobrze :)





Witam serdecznie...chyba już mogę do Was dołączyć...11dpo - beta 29,4, 13dpo (dzisiaj) - 112,8...
Czy macie juz jakieś doświadczenie czy ten przyrost jest ok?...Jestem mega szczęśliwa ale i pełna obaw...na usg idę dopiero 22 lutego...mam nadzieję, ze już będzie widać moją fasoleczkę...
Dziewczyny czy Wy też miałyście bóle podbrzusza w pierwszych dniach ciąży? Bo mnie chwilami bardzo boli, jak na okres....a czasami w ogóle...I jestem jakaś bez sił...

ja sie na becie nie znam , ale skoro jest wieksza i to sporo to jest dobrze :) gratulacje !!!



no niestety w moim zwiazku (juz go chyba nie ma) nic sie nie zmieni na dobre... zablokował sms i połaczenia ode mnie nie dodzwonie sie do niego ani zaden sms nie dojdzie do niego i ja mysle ze to swiadczy tylko o jednym czyli o koncu....

trudno maleństwo wychowam sama dam sobie rade tylko szkoda mi 5000 zł za suknie slubna i innych zaliczek na poczet wesela

rycze jak bóbr

nie obraz sie za to co napisze , ale zachowanie twojego faceta jest co najmniej dziwne i zachowuje sie jak gowniarz .... takie odnosze wrazenie po tym co napisalas :/ no chyba , ze ta klotnia o duperele w rzeczywistowsci byla o co innego i troche nas oszukalas ;))
w kazdym razie jak on takie cyrki wyprawia o byle co to moze i lepiej , ze sie nie odzywa ... ty tez sie nie odzywaj !! nie wyciagaj reki za kazdym razem pierwsza nawet jak to on jest winny , bo sobie nagrabisz , a zmienic to pozniej bedzie ci ciezko o ile wogole sie da ( wiem o czym mowie kiedys tak mialam ) , to jest smiechu warte zeby dorosli ludzie nie mogli pogadac tylko jakies wylaczanie tel. blokowanie .... pomysl czy ten facet wogole nadaje sie na meza i ojca ?? wiesz lepiej to teraz zweryfikowc niz pozniej jak juz bedzie po ptakach
co by sie nie dzialo pamietaj , ze kobiety sa sline , madre , zaradne i ty tez !!! ;) dasz sobie rade , czasami lepiej byc samej niz sie meczyc i meczyc dziecko
mam nadzieje , ze sie nie obrazisz , ale czasami lepiej wysluchac kogos kto nie siedzi w tym wszystkim z wami
powodzenia !!! i mniej stresu , masz dla kogo zyc :)


To napewno,ale tutaj ja sie najbardziej boje jak beda mieli te12-15 lat.Malolaty pijane dostep do narkotykow pod szkola(turkow i roznych takich nieciekawych to na kazdym kroku)wedlug mnie to Niemcy sa smietnikiem Europy.ja bardzo zaluje ze wyjechalam

bez przesady :) niemcy w porownaniu chociazby do francji ( gdzie ja teraz mieszkam ) to oaza spokoju ;)) przyjedz tutaj na poludnie pomieszkac to sie dopiero zszokujesz :)
ja uwazam , ze oprocz szwajcarii ( gdzie tez mieszkalam kilka lat ) to wlasnie niemcy sa drugim panstwem w Europie gdzie warto mieszkac ( nie biore pod uwagi skandynawi :) )
takze glowa do gory :) bedziesz miala super opieke , a i dziecko pozniej tez rozne ciekawe zajecia , gdzie niektorzy w polsce moga tylko o nich pomazyc ...

Witam z samego rana:)

Zobacz załącznik 326890

Chyba nie trzeba nic dodawać :):) Wszystko jasne

Jesteśmy Mega Szczęśliwi
Nadal nie moge w to uwierzyć mimo ze sie juz tego spodziewałam !!!!!!!!!!!!!
W koncu mogę wstawić mój suwczek :):)

sliczny ten tescik :) super !!!!!

Witam dziewczyny! Jest duża nadzieja, że do Was dołączę, dlatego zacznę już Was podczytywać, żeby Was poznać. Dziś rano wyszedł mi pozytywny test, ale to dopiero 26 dc. a w październiku miałam już podobną sytuację, okazało się jednak, że była to ciąża biochemiczna i się potem spłakałam równo. Zobaczymy jak teraz będzie, ale póki co wklejam zdjęcie.

Zobacz załącznik 326900

witaj u nas i bedzie dobrze !!! ;))


Hej Hopee! :)) Już kiedyś chyba się spotkałyśmy na staraczkach no nie? A który masz dzień cyklu? Ja betki robić raczej nie będę, bo nie mam kasy, wierzę, że co ma być to będzie. Ale jakbym miała kasę to bym na pewno zrobiła :))))

A jeśli chodzi o krem na rozstępy - super jest maść z apteki na F, muszę sobie nazwę przypomnieć to Wam napiszę. Ale najlepsze są zwykłe oliwki dla dzieci. Mi się wydaje, że nie ma sensu dużo płacić za takie specyfiki - trzeba po prostu często smarować - ale pamiętajcie nie masujcie brzuszków i cycuszków! Delikatnie smarujcie - oliwka jest najlepsza do tego. :)

O już wiem - FISSAN - to jest bardzo tłusta maść - ale dla mnie była najlepsza.

no wlasnie nieraz czytalam ,ze nie mozna masowac brzuszkow ... czemu ?? i jak kremowaac bez masowania ??

Witam i serdecznie wszystkie kobietki i serdecznie gratuluję nowych pozytywnych testów!!!!

U mnie nocka znowu kiepska i nieprzespana. Tym razem nie z powodu wiatru ale jajników (o zgrozo)! Tak mnie bolą i kłują od wieczora, że ledwo żyję. Nawet przez sen mnie bolały. Czy któraś z Was tak ma? To taki piekący kłujący ból jakiego jeszcze nie miałam i szczerze mówiąc to się wystraszyłam. Któraś wesprze?

ja wczoraj pod wieczor tez mialam dosc mocne bole brzucha i inne sensacje ... troche sie balam , ale dzisiaj juz lepiej :) moze taki nasz urok juz ??

Ja idę w środę, ale to będzie 6t4d ciąży, więc raczej nie liczę, że coś usłyszę, choć też bardzo bym chciała...:tak:

ja ide w 6tc i liecze , ze moze juz cos zobacze i na serduszko tez licze :)
jest u nas mamusia co slyszala serduszko juz w 5 t c i kilku dniach
takze mamy szanse ;))
 
Oliwki z rossmanna są super, choć ja później kupowałam tę tańszą wersję BABYDREAM. Każda oliwka dobra :)

Fever super, że nie miałaś dolegliwości w pierwszej ciąży - ja niestety miałam dość długo mdłości i to najgorzej wspominam.

Ja jutro pójdę do lekarza to zobaczę na kiedy się zapiszę. Miałam umówioną wizytę na monitoring owulacji za jakieś 2 tygodnie i badanie prolaktyny - wygląda na to, że to już nie będzie potrzebne. OBY
a040.gif


Asionek witaj!! Dzięki za miłe powitanie :)) Fajny ten Twój optymizm :)) Zarażam się :))) A masować brzuszka nie wolno, bo to powoduje skurcze macicy - a wiadomo, że to nie jest wskazane. Tak samo nie wolno ściskać cycuszków za bardzo - efekt ten sam. Także panowie muszą poczekać aż do końca karmienia, żeby cycuszki należały znowu do nich!!! Smarować możesz ale delikatnie - więc oliwki są w sumie najlepsze - oczywiście nic się nie musi stać nawet jak będziesz mocno masować - ale po co kusić los.
 
Ostatnia edycja:
Ja narazie też czuję się dobrze, choć wieczorami ciągle bym coś jadła, więc też muszę się pilnować. W I ciąży było super - bez żadnych dolegliwości, więc myślę, że jest szansa że i tym razem mi się upiecze:-) Co prawda później miałam spore problemy z oddychaniem, ale tego pewnie nie unikne.

Narazie - oby tak dalej...;-)


Ja czuję się tak jakby mi nic nie było:) Fakt piersi me są takie nabrzmiałe i bolące ale da się znieść :) No i jogurciki nie wchodzą a zawsze lubiałam, no i ukochane zaparcia- nigdy nie miałam z tym problemów, schudłam jakieś 2 kg, ale tak fizycznie czuję sie wspaniale mam dużo energii. Najbardziej brakuję mi mojego SIWKA- musiałam zrezygnować z jady konnej a to całe moje życie;( Wiecie jakie to uczucie, robisz coś przez prawie całe swoje życie a tu nagle pstryk i koniec na jakieś 1,5 roku dupa:( Przez to mam lekkiego doła :(
 
Justyś ale odwiedzać Siwka możesz :) a ten czas szybko zleci!

Ja piersi mam jak flaczki. Ale może to za wcześnie jeszcze.

Za to zaraz zasnę, ale ja śpioch generalnie jestem, więc dla mnie żaden to objaw.
 
Brzuszków nie można masować, bo można pobudzić skurcze. To samo tyczy się piersi, drażnienie brodawek powoduje wydzielanie się oksytocyny, która też powoduje skurcze macicy. Poza tym brodawek i sutków i tak nie powinno się smarować. No i trzeba uważać przy przytulankowych pieszczotach;-)
 
No to powróciłam ;-)
Przygotowuję obiadek i tak podglądam Was jednym oczkiem.

Witam nową Mamusię :-):-)
Przybywa Nas Dziewczyny, przybywa :-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Justyś ale odwiedzać Siwka możesz :) a ten czas szybko zleci!

Ja piersi mam jak flaczki. Ale może to za wcześnie jeszcze.

Za to zaraz zasnę, ale ja śpioch generalnie jestem, więc dla mnie żaden to objaw.

Odwiedzam odwiedzam :)Całe szczęście że mąż też jeździ, jak wróci ze statku to się nim zajmie :)
Idę do mamusi na obiadek jak męża nie ma to zawsze można na nią liczyć, sama dla siebie nie będę nic gotować a mama jak to mama zawsze cieszy się że przyjdę i może mnie napaść do syta hahaha chyba jak każda mamuśka :)
Miłego dnia dziewczęta :*
 
Do góry