reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Mikusia trzymam mocnooooooo &&&&&&&&.....trzeba być dobrej myśli....czekać...i dużo odpoczywać....hmmmm coś o tym wiem....

Justyś miałaś sam pęcherzyk czy bylo już widać maleństwo???

Cześć Wam kochane :)

rabbit- jest ciałko żółte i jest już zarodek ale nie widać jeszcze pulsu więc 25 mam kolejną wizytę, muszę zrobić wszystkie wyniki i będziemy słuchać serduszka :)
 
reklama
uff czyli nie jestem osamotniona! Na dodatek piersi też mnie już prawie nie bolą - trochę dziwne - ja to chyba będę się już wszystkim przejmować :p
 
ja mam wizytę 23 i mam nadzieję że zobacze zarodki i usłyszę.....aż mnie skręca z ciekawości....
 
Ja idę w środę, ale to będzie 6t4d ciąży, więc raczej nie liczę, że coś usłyszę, choć też bardzo bym chciała...:tak:
 
Czemu tak długo? Już w 5-6 tygodniu coś widać...ja chcę wiedzieć, że na pewno jest wszystko ok...i już nie mogę się doczekać wizyty...

Bo tak tutaj jest po prostu (w UK). Zreszta ja juz sie przyzwyczailam do tej mysli :) Te pierwsze tygodnie i tak sa bardziej niepewne.


mamuska - gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
fever a jak Ty sie czujesz wogole?? Ja zero mdłości brzuch juz mnie nie boli i wogole bardzo dobrze sie czuje:) Troszke aptyt mam wiekszy wiec musze ograniczyc słodycze bo sie roztyje bardzo. Po za tym nie wiem jak moje ciało na te zmiany zareguje bo to moja pierwsza ciaza.. i włanie dziewczyny co na rostpey?? wyczytalam w necie, ze ta oliwka najlepsza wiec juz drugi dzien systematycznie ja wsmarowuje:)
 
reklama
Dziewczyny a w którym tygodniu miałyście pierwszą wizytę?

Aaaaaa no właśnie witam też wszyyyyyyysteki świeże mamusie :)))
Ja pierwsze usg miałam w teraz w 6 tyg i drugim dniu ciąży ale tak jak pisałam wcześniej nie widać jeszcze pulsu:) I znów czekanie nastepne 2 tyg, zemre z ciekawości haha

hmm dziewczyny ciekawe co z MIKUSIĄ wiecie coś??
 
Do góry