reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

no niestety w moim zwiazku (juz go chyba nie ma) nic sie nie zmieni na dobre... zablokował sms i połaczenia ode mnie nie dodzwonie sie do niego ani zaden sms nie dojdzie do niego i ja mysle ze to swiadczy tylko o jednym czyli o koncu....

trudno maleństwo wychowam sama dam sobie rade tylko szkoda mi 5000 zł za suknie slubna i innych zaliczek na poczet wesela

rycze jak bóbr

przykro mi.... ale myslisz ze naprawde on sie moze juz w ogole nie odzywac przez jedna klotnie?
 
reklama
Witam serdecznie...chyba już mogę do Was dołączyć...11dpo - beta 29,4, 13dpo (dzisiaj) - 112,8...
Czy macie juz jakieś doświadczenie czy ten przyrost jest ok?...Jestem mega szczęśliwa ale i pełna obaw...na usg idę dopiero 22 lutego...mam nadzieję, ze już będzie widać moją fasoleczkę...
Dziewczyny czy Wy też miałyście bóle podbrzusza w pierwszych dniach ciąży? Bo mnie chwilami bardzo boli, jak na okres....a czasami w ogóle...I jestem jakaś bez sił...

22 lutego to juz niedlugo. Ja czekam na pierwsze USG do 12 tygodnia. Mnie brzuch bardzo bolal (podobnie do boli miesiaczkowych) przez okolo 5 dni. Pozniej coraz rzadziej, teraz just praktycznie w ogole :)
 
Witam nowe mamusie;)
Gabriela bardzo mi przykro z powodu Twojej sytuacji... nie zadreczaj sie jednak, bo to nic nie pomorze. Czas pokaze co bedzie, trzymam kciuki zeby wszystko dobrze sie Wam ulozylo!

Hopee przyrost masz bardzo dobry;] W przeciagu 48h beta powinna wzrosnac conajmniej dwukrotnie! Gratulacje.

Mikusia co z Toba??

Mamuska to juz jutro;D

karolina jestes poczatkujaca dopoki nie napiszesz > 50 postów;)

Co do bólów to ja tez na poczatku mialam pobolewanie brzucha i plecow w dolnej partii. ostatnio sie uspokoilo, a dzis znow kiepski dzien i prawie caly czas mnie cos bolalo i tak co kilka dni. brzuchol mam spory, a to moja pierwsza ciaza [znaczy druga, ale pierwsza poronilam] wiec powinno byc widac w 14-15 tyg.. chociaz to nigdy nic nie wiadomo;)

Czy ktoras z Was moze mi cos powiedziec o kremie musteli na rozstepy? Czy warto go kupic i jest dobry??

Wszystkim zycze milego wieczorku!
 
ja jeszcze nie mialam zadnego usg choc juz raz bylam u lekarza :/ ale ponoc to normalne tutaj. osobiscie szaleje z niepokoju bo wizyta dopiero 21.02. chcialabym wiedziec np czy to blizniaki, jakies prawdopodobienstwo zawsze jest, bo tata Mojego jest blizniakiem :)

dziekuje za odpowiedzi, jakos dalam rade jak widac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
brzuch caly czas mnie boli, jakbym za chwile miala dostac okres, mam tak odkad go nie dostalam :)
ponoc Nospa pomaga, ale ja wole nie brac zadnych lekow
 
Zupka a ktory u Ciebie tydzien? Bo z suwaczka nie chce mi sie obliczac:-D
Zycze cierpliwosci w oczekiwaniu na usg!!
 
szosty :) wiem od 3 tygodni, pierwsze 2 byly koszmarem, teraz tez nie jest duzo lepiej, ale powoli oswajam sie z ta mysla, a u Ciebie ktory? planowana :p ?
 
Zoszka dziewczyny juz sie rozpisywaly na temat tego kremu podobno bardzo dobry ,ale drogi.Ale ktoras pisala ze jest jego odpowiednik w rossmanie w atrakcyjnej cenie nie pamietam nazwy musisz wrocic pare stron,A ja spania nie mam
 
wiem ze bede miala badnia krwi, moczu itd, ale co do usg nie jestem pewna, byc moze odbedzie sie ono dopiero w szpitalu na poczatku marca. poki co lekarka zrobila mi tylko test ciazowy by potwierdzic me slowa i zalecila branie kwasu foliowego. ciezko... ale slyszalam ze opieka jest znacznie lepsza niz w polsce, choc narazie trudno mi cokolwiek na ten temat napisac. wydaje mi sie ze wszyscy z gory zakladaja ze z toba i dzieckiem jest wszystko ok i to ty musisz sie upominac o badania itd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam zupeogorkowa.Ja kocham Skandynawie.Moim marzeniem jest mieskac w Szwecji,bo to kraj stworzony dla rodziny.Ale moj maz nie chce,za zimno dla niego
 
Do góry