reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

witaj. tak, bardzo dbaja o dzieci, to widac. jednak maja zupelnie inna mentalnosci niz polacy i trudno sie do niej przyzwyczaic. od dawna w niemczech?
 
reklama
szosty :) wiem od 3 tygodni, pierwsze 2 byly koszmarem, teraz tez nie jest duzo lepiej, ale powoli oswajam sie z ta mysla, a u Ciebie ktory? planowana :p ?
U mnie 6t3d, ale z suwaczkiem czekam, az uslysze serduszko... zeszlym razem jak tylko zrobilam super wypasiony suwaczek, to nastepnego dnia poronilam, dlatego teraz nie chce zapeszac.Moze to glupie...
Zoszka dziewczyny juz sie rozpisywaly na temat tego kremu podobno bardzo dobry ,ale drogi.Ale ktoras pisala ze jest jego odpowiednik w rossmanie w atrakcyjnej cenie nie pamietam nazwy musisz wrocic pare stron,A ja spania nie mam
Wlasnie ja pisalam ze mam probki, ale myslalam ze ktos uzywal i powie mi jak to w praktyce wyglada.. ja wole wiecej zaplacic i miec cos co na pewno zadziala, chociaz pewnie jak rozstepy maja sie pojawic to i tak beda;/
 
Od 12 lat,koszmarny kraj.Az strach wychowywac tu dzieci.Tu nawet nie ma porzadnych placow zabaw.U mnie w Opolu na osiedlu to co drugie podworko ma plac zabaw ,a tu zapomnij
 
tu wydaje sie byc spokojnie, narazie nie mysle jednak o warunkach :) jestem zbyt przerazona moim stanem i tym wszystkim co mnie czeka. a chcialam miec pierwsze po trzydziestce... :)
widze ze jestes mama blizniakow, ja tez byc moze jestem, przez to niekonczace sie czekanie na wizyte staje sie klebkiem nerwow
 
Zoszka ja przy pierwszy dziecku nie mialam ani jednego,a smarowalam sie tylko oliwka.Za to przy blizniakach dwa tygodnie przed porodem w ciagu jednej nocy pekl mi caly brzuch ,az do mostka koszmar.obiecalam sobie ,ze po tej ciazy zrobie sobie prezen i zrobie sobie plastyke brzucha.Bo mam dosc ukrywania go
 
polska moze i ma place zabaw ale tez nie wydaje sie bezpieczna, w moim miescie pelno mlodych zuli i porozrzucanych butelek. nawet do parku az strach czasem isc kaczki nakarmic
 
To napewno,ale tutaj ja sie najbardziej boje jak beda mieli te12-15 lat.Malolaty pijane dostep do narkotykow pod szkola(turkow i roznych takich nieciekawych to na kazdym kroku)wedlug mnie to Niemcy sa smietnikiem Europy.ja bardzo zaluje ze wyjechalam
 
Eh czyli nie ma mocnych na rozstepy;/ No trudno, czrego to sie nie robi... Zupka zapominalam napisac ze nasz hipo byl planowany i to od dluzszego czasu;) Co do wychowywania dzieci to w pl wcale super nie jest, ale porownoujac do niektorych innych zakatkow to tez nie powinnysmy narzekac. Ta ilosc przedszkoli i dodatkowych zajec [nawet bezplatnych] dla dzieci jest jednak dojsc spora. place zabaw tez sa.. idzie ku lepszemu;] Karolina juz jestes wdrozona;] Dziewczynki lece spac powoli, a przynajmniej odpoczac od monitora. Milej nocki!
 
Ostatnia edycja:
ja juz sie powoli klade, zapewne wstane 10 razy na siku jeszcze :/ dobranoc laski, dziekuje za rozmowe :)
 
reklama
Do góry