reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Witam z samego rana:)

test.jpg

Chyba nie trzeba nic dodawać :):) Wszystko jasne

Jesteśmy Mega Szczęśliwi
Nadal nie moge w to uwierzyć mimo ze sie juz tego spodziewałam !!!!!!!!!!!!!
W koncu mogę wstawić mój suwczek :):)
 
Witam dziewczyny! Jest duża nadzieja, że do Was dołączę, dlatego zacznę już Was podczytywać, żeby Was poznać. Dziś rano wyszedł mi pozytywny test, ale to dopiero 26 dc. a w październiku miałam już podobną sytuację, okazało się jednak, że była to ciąża biochemiczna i się potem spłakałam równo. Zobaczymy jak teraz będzie, ale póki co wklejam zdjęcie.

Zobacz załącznik 326900
 
22 lutego to juz niedlugo. Ja czekam na pierwsze USG do 12 tygodnia. Mnie brzuch bardzo bolal (podobnie do boli miesiaczkowych) przez okolo 5 dni. Pozniej coraz rzadziej, teraz just praktycznie w ogole :)

Czemu tak długo? Już w 5-6 tygodniu coś widać...ja chcę wiedzieć, że na pewno jest wszystko ok...i już nie mogę się doczekać wizyty...

Witam nowe mamusie;)
Gabriela bardzo mi przykro z powodu Twojej sytuacji... nie zadreczaj sie jednak, bo to nic nie pomorze. Czas pokaze co bedzie, trzymam kciuki zeby wszystko dobrze sie Wam ulozylo!

Hopee przyrost masz bardzo dobry;] W przeciagu 48h beta powinna wzrosnac conajmniej dwukrotnie! Gratulacje.

Mikusia co z Toba??

Mamuska to juz jutro;D

karolina jestes poczatkujaca dopoki nie napiszesz > 50 postów;)

Co do bólów to ja tez na poczatku mialam pobolewanie brzucha i plecow w dolnej partii. ostatnio sie uspokoilo, a dzis znow kiepski dzien i prawie caly czas mnie cos bolalo i tak co kilka dni. brzuchol mam spory, a to moja pierwsza ciaza [znaczy druga, ale pierwsza poronilam] wiec powinno byc widac w 14-15 tyg.. chociaz to nigdy nic nie wiadomo;)

Czy ktoras z Was moze mi cos powiedziec o kremie musteli na rozstepy? Czy warto go kupic i jest dobry??

Wszystkim zycze milego wieczorku!

dziękuje...:) No właśnie ja też mam bóle...chwilami bardzo silne...ale jak leże to przeważnie nic nie boli...jak pochodzę trochę to mam takie małpowe bóle, ale tez nie cały czas...
Małą kropeczkę widać już około 5-6 tygodnia (zależy od przyrostu bHCG) i wtedy widać, czy na pewno jest tam, gdzie powinna...mimo, że staram się o tym nie myśleć, to i tak podświadomie się martwie i uspokoję się dopiero, jak zobaczę fasolinkę na usg...

ja jeszcze nie mialam zadnego usg choc juz raz bylam u lekarza :/ ale ponoc to normalne w Norwegii. osobiscie szaleje z niepokoju bo wizyta dopiero 21.02. chcialabym wiedziec np czy to blizniaki, jakies prawdopodobienstwo zawsze jest, bo tata Mojego jest blizniakiem :)

dziekuje za odpowiedzi, jakos dalam rade jak widac

Ja jestem z bliźniaków...mój też z bliźniaków...:) ciekawe jak to będzie u mnie...przyrost bety dość duży, ale na usg było widać, ze tylko z lewego jajnika była owulka, więc nie wiem...:)

brzuch caly czas mnie boli, jakbym za chwile miala dostac okres, mam tak odkad go nie dostalam :)
ponoc Nospa pomaga, ale ja wole nie brac zadnych lekow

Ja też na razie staram się obyś bez leków...gonka kazała jedynie kwas foliowy i feminatal 800...:)

Witam z samego rana:)

Zobacz załącznik 326890

Chyba nie trzeba nic dodawać :):) Wszystko jasne

Jesteśmy Mega Szczęśliwi
Nadal nie moge w to uwierzyć mimo ze sie juz tego spodziewałam !!!!!!!!!!!!!
W koncu mogę wstawić mój suwczek :):)

Gratuluję...tej radości nie da się z niczym porównać...

Gabriela mozesz liczyć na nasze wsparcie...przykro mi, że Twój daje Ci do wiwatu...ale mocno wierzę, że pójdzie po rozum do głowy i jutro z kwiatami do Ciebie przyleci...

Miłego dnia...zajrzę po południu...


Lil_maja gratuluję...mi też bardzo wcześnie wyszedł test...już w czwartek wiedziałam a dopiero dzisiaj 14dpo...ja zrobiłam 2 razy betę...jesli przyrasta, to powinno być wszystko ok...może też spróbuj zrobić betę w poniedziałek...
 
Ostatnia edycja:
Maja wierze ze ciąża bedzie rozwijać sie prawidłowo, trzymam kciuki &&&&&&&&&& !!!!!!!!!!!!!!!! :D:D

Aha termin mam na 17 październik :)
 
Witam o poranku :-)
Ufff w końcu nadrobiłam czytanie, wczorajszy dzień to masakra, sprzątanie mycie, pranie prasowanie, zakupy obłęd w końcu padłam na pyszczek.
Witam nowe mamy i gratuluję z całego serca :-) Trojanka, aga2323, zupaogorkowa, dessous, Hopee, Lil_maja


Dla mamuśki23 hip hip hura, hip hip hura!!!!!!!!:-) Gratulacje
 
mamuśka no w końcu zrobiłaś testy wielkie gratki wiedziałam że będą II krechy !!!!
lil-_maja- tobie też gratuluje fasolki!
Witam się z rana i idę na mleczko z kawą, miłego dnia dziewczynki.
Gabriela- może uda się wam jakoś jeszcze dogadać bez nerwów, szkoda przez jedną głupią kłótnie kończyć związek.
 
reklama
Do góry