reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Asionek31- ja mam już córeczkę w domu tak wiec dopisuje się z tobą do chłopca, jak będzie jeszcze jedna córcia to się nie pogniewam oby było zdrowe!
 
reklama
Dobra, fajnie się gada :-), ale Hania właśnie zasnęła, więc idę wieczór z M spędzić. Spokojnej nocy i do jutra.:wink:
 
ja też uciekam na filmik z mężulkiem...i oczywiście kolację....teściowa taki dobry bogracz zobiła trudno żeby się zmarnował:-D
 
Dobranocka no wlasnie tzeba jesc normalnie z umiarem , a nie za dwoje jak to jeszcze niekiedy kobiety mysla :)
ostatnio na innym forum posprzeczalam sie z dziewczyna , co wpierala mi , ze kaze jej sie odchudzac :szok:
a napisalam tylko tyle , ze je sie dla dwojga nie za dwoje i chyba za duzo przytyla , bo jest w 8tc , a ma ponad 7kg na plusie !!! to co bedzie dalej ..?? a ona do mnie z buzia , ze ona sie odchudzac nie bedzie ( tak jakby ja ktos do tego namawial :/ ) dla niej dieta rowna sie zdrowe , racjonalne zywienie ... brak slow
 
Witam Nowe mamy .Dessous skad jestes ,bo ja z Opola.A ja ni9e mam apetytu.ale w sumie to sie z tego ciesze.Mam zgage.I to natyle.
 
Witam serdecznie...chyba już mogę do Was dołączyć...11dpo - beta 29,4, 13dpo (dzisiaj) - 112,8...
Czy macie juz jakieś doświadczenie czy ten przyrost jest ok?...Jestem mega szczęśliwa ale i pełna obaw...na usg idę dopiero 22 lutego...mam nadzieję, ze już będzie widać moją fasoleczkę...
Dziewczyny czy Wy też miałyście bóle podbrzusza w pierwszych dniach ciąży? Bo mnie chwilami bardzo boli, jak na okres....a czasami w ogóle...I jestem jakaś bez sił...
 
Ostatnia edycja:
reklama
no niestety w moim zwiazku (juz go chyba nie ma) nic sie nie zmieni na dobre... zablokował sms i połaczenia ode mnie nie dodzwonie sie do niego ani zaden sms nie dojdzie do niego i ja mysle ze to swiadczy tylko o jednym czyli o koncu....

trudno maleństwo wychowam sama dam sobie rade tylko szkoda mi 5000 zł za suknie slubna i innych zaliczek na poczet wesela

rycze jak bóbr
 
Do góry