reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

widzę że dziś nie tylko ja mam taki wilczy apetyt hehe, ja już dziś zjadłam prawie 7 posiłków a jeszcze kolacja przede mną :-) i przez to dziś mój brzuch to wielki balon!

Witam nowe dziewczyny i gratuluje!!
 
reklama
widzę że dziś nie tylko ja mam taki wilczy apetyt hehe, ja już dziś zjadłam prawie 7 posiłków a jeszcze kolacja przede mną :-) i przez to dziś mój brzuch to wielki balon!

Witam nowe dziewczyny i gratuluje!!

Hejka nie wiem czy docztałas kiedys ale mieszkamy w tej samej miejscowosci, jak przeczytalam skad jestes to w pierwszej chwili rozesmiałam sie bo nie wierzyłam....
 
Dziękuje

Ciesze sie ale nie w pełni bo moją radośc niestetyprzysłania dzisiejsza kłutnia i obawiam sie ze już raczej to koniec związku

Złość jest złym doradcą...Poczekaj, emocje opadną i wszystko będzie dobrze...Zwłaszcza, że jak pisałaś pokłóciliście się o bzdurę...Wiem, że teraz jesteś wściekła i przychodzą Ci na myśl najgorsze rzeczy, ale to minie. Skup się teraz na tej małej istotce która w Tobie się rozwija...Tulę:tak:
 
ja już chyba dzisiaj nic nie jem jestem najedzona jak bąk......ale w sumie dopiero 19.....kurcze ale jak ja będe wyglądać w 9 miesiącu...jeszcze z bliźniakami...jak słonica....sama w sobie jestem duuuża....aaa co to będzie....ojej
 
Hejka nie wiem czy docztałas kiedys ale mieszkamy w tej samej miejscowosci, jak przeczytalam skad jestes to w pierwszej chwili rozesmiałam sie bo nie wierzyłam....

musiałam nie doczytać kiedy to pisałaś to super! hehe
dziewczyny mają racje co do waszej kłótni poczekaj aż emocje opadną, tak będzie lepiej
 
musiałam nie doczytać kiedy to pisałaś to super! hehe
dziewczyny mają racje co do waszej kłótni poczekaj aż emocje opadną, tak będzie lepiej

Ja przynajmniej juz nie mam zamiaru sie odzywac czy dzwonic jak mu ni zalezy i sie nie odezwie to trudno jego strata...


Dobra dziewczyny ja muszę sie polozyc bo mam już za duzo wrazen jak na jeden dzien, opruzniłam własnie pęcherz wiec bede miec jakies 3 godzinki spokoju to akurat w sam raz zeby sie zdrzemnac
 
Dziewczynki czy Wy tez macie wydety brzuch????
Ja centralnie tam gdzoe jest przyslowowia "oponka"mam balon...Maz co chwila pyta czy ja nie wydymuje tego brzucha...To juz drugi tydzien taki mam,z tym ze dzis jest naprawde wielki!!!!Mozliwe ze to naprawde juz tak szybko?Rozmawialam z kumpela,ona mowila ze przy drugim synku miala brzuch blyskawicznie...

Macie wiesci od Mikusi??

mamuska,&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zacisniete,jesteem pewna ze bedzie dobrze i wstawisz sobie suwaczek:)

buziam,milej soboty...wracam do corenki bo lezy z temperatura biedactwo....

zdrowka dla coreczki !!
ja tez mam atki wydety brzuch szczegolnie pod wiczor ...a to moja pierwsza ciaza :)

hej dziewczyny :) ja dowiedzialam sie ze zostane mama 2 tygodnie temu. jestem troche przerazona... milo mi bedzie z kims popisac bo jestem obecnie za granica i nie mam tu zadnych kolezanek, a juz zwlaszcza takich, ktore sa w ciazy. pozdrawiam wszystkie :)

witaj u nas i gratulacje :)
ja tez nie mieszkam w PL .... do tego niedawno zmienilam miasto i nie znam tutaj nikogo , a juz dziewczyn w ciazy to wogole :( takze sama nie jestes :) no i to moja piersza dzidzia bedzie , ale ciaza 2 , bo w pazdzierniku poronilam ...

Witam Was kobietki,

Mam dośc dzisiejszego dnia, poprostu dośc...
Pokłuciłam się strasznie dzisiaj z moim, ale to tak strasznie że boję się że dzidzia będzie wychowywac się bez taty...
Przepłakałam już pół dnia i końca nie widac...
Wiem że nie wolno mi się denerwowac... ale życ mi się już odechciało... wiem ze we mnie jest fasolka i tylko dla niej mam jeszcze jakiekolwiek siły do tego żeby funkcjonowac...
Czemu ja mam zawsze tak że te osoby na których mi tak bardzo bardzo zależy czemu te osoby zawsze znikają z mojego życia....


A co do jedzenia to ja wogóle nie mam apetytu od wczoraj prawie nic nie jadłam

poklociliscie sie jak sama piszesz o bzdure wiec nie ma co panikowac bedzie dobrze :)
tak to same rozwody by byly ;))
ja tez nie raz mialam takie klotniez moim , ze juz bylam pewna , ze to koniec ... ale jestesmy razem dalej i jest coraz lepiej :)
bedzie doobrze !!!odsapnij , moze kapiel jakas i nie daj sie nerwa :)


dziekuje za mile przyjecie :) brakuje mi strasznie babskich pogaduch ;(
ja ciagle rycze ostatnio i wszystko mnie wkurza... Moj tez dziala mi na nerwy, czuje sie czasem klebkiem nerwow i mam ochote zabic wszystkich wokol... moze dlatego ze jestem totalnie samotna. nikomu jeszcze nie powiedzialam o bobasie

hormonki moja doga szaleja :) normalne tez tak niekiedy mam :/

opis jak zrobic suwaczek jest na stronie glownej naszych pazdziernikowek :) dobranocka napisala wszystko co trzeba wiedziec powodzenia !!

A co do imion to chłopczy to Mateuszek albo Dawid a dziewczynka Gabriela a co to tego czy dziewczynka czy chlopczyk to naprawde nieistotne dla mnie najważniejsze jest żeby dziecko urodziło się zdrowe



Mam pytanie:

Ma któraś z Was termin porodu na 13.11.....????

chyba 13.10.?? :) jak tak to mi niby wychodzi ta data , ale okaze sie u lekarza niedlugo :)

Witam, można się przyłączyć;>

witaj jasne , ze mozna :)




widze , ze duzo z was chce dziewczynke :) ja sie wylamie , bo mi sie chlopczyk marzy :) ale wazne zeby zdrowe bylo , reszta malo istotna ....
 
reklama
jak zrobic zeby suwaczek pojawial sie pod kazdym moim wpisem? ktos powie nieswiadomej :)

cytryno juz zrobilam swoj suwaczek, ale w dalszym ciagu nie wiem gdzie
go wkleic :/

Zapraszam Cię do zapoznania się z wątkiem:
https://www.babyboom.pl/forum/pazdz...czytaj-oraz-jak-zrobic-piekny-suwaczek-48541/
I witam Cię serdecznie wśród mamuś październikowych!!


Hehe, a propo obżerania się, to ja dzisiaj wciełam 4 ptysie, jedną bułkę słodką z kremem jogurtowym i miskę kapuśniaku. A cały czas dzwoni mi w uszach zapotrzebowanie kaloryczne kobiet w ciaży...
- w pierwszym trymestrze zapotrzebowanie kaloryczne nie wzrasta, jest takie jak przed ciażą
- w drugim trymestrze potrzebujesz ok.300 kcal wiecej, czyli tyle ile ma jeden talerz zupy! (a nie dodatkowy obiad i tona słodyczy - a szkoda... ;-))
- w trzecim trymestrze potrzebujesz ok.500 kcal wiecej czyli tyle ile ma spora kanapka, suto obłożona.Aż zgłodniałam :-)przez tę chorobę schudłam prawie 3 kilo, pora to nadrobić hehe :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry