reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

No staram sie nie przemeczac... ale w domu syf, jutro goscie, zakupy trzeba zrobic [bazarkowe i marketrowe], prasowanie itp...;/

zagon meza do roboty ;))

co do plecow mnie czasami bola , np. dzisaj , ale to moze po sprzataniu ;))

Mamuska o widze w koncu zaczynasz wierzyc !! super :) za jutro &&&&&&&&&&&&&&&&&&

Karolina , a moze kalendarz sie pomylil i bedzie dziewczynka ??????? &&&&&&&&&&&& :) dla ciebie
 
reklama
Mam nadzieje ze u mnie kalendarz sie bedzie mylić i bedzie córka tym razem :) O ile jestem w ciązy !! Ale teraz to dla mnie juz nie wazne , najwazniejsze zebym po prostu była!!!!!!!
 
ooooo booozieee jak się objadłam obiadku....pękne....ale było pyszne nie mogłam nic zostawić:-)

aa wy co tam porabiacie??
 
Tez mam cicha nadzieje na corke,ale jak bedzie chlopiec tez bede sie cieszyla.
No tak , TY juz masz trzech synków wiec mogłaby być juz córa :) Ale wiadomo co bedzie to bedzie wazne aby bylo zdrowe!! :):):)


Kurcze nie moge przestać myslec o Mikusi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zeby tylko było dobrze,!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Karolinka ja nie wiem nic jeszcze czy jedno czy dwójajowe....byłam w takim szoku że wogóle nie wpadło mi do głowy żeby pytać o takie rzeczy....aaa lekarz nic nie mówił....sama jestem ciekawa....cały czas myślałam ze jak są dwa pęcherzyki tzn że były 2 komórki jajowe ale czytałam ze mogła się jenda wcześniej podzielić więc już nic z tego nie wiem.....dam znać 23 po wizycie....:-)
 
Dziewczynki czy Wy tez macie wydety brzuch????
Ja centralnie tam gdzoe jest przyslowowia "oponka"mam balon...Maz co chwila pyta czy ja nie wydymuje tego brzucha...To juz drugi tydzien taki mam,z tym ze dzis jest naprawde wielki!!!!Mozliwe ze to naprawde juz tak szybko?Rozmawialam z kumpela,ona mowila ze przy drugim synku miala brzuch blyskawicznie...

Macie wiesci od Mikusi??

mamuska,&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zacisniete,jesteem pewna ze bedzie dobrze i wstawisz sobie suwaczek:)

buziam,milej soboty...wracam do corenki bo lezy z temperatura biedactwo....
 
agadaria ja też mam taki brzuch....jakbym miała balon... ale to chyba macica się dostosowuje do dzieciaka/ów.....
 
reklama
mi tez sie brzuch nadyma :)
I podobnie jak dziewczyny mam nadzieje na coreczke, tylko dla dziewczynki mamy imie, na imie dla chlopca w ogole sie nie mozemy zgodzic :dry:
 
Do góry