reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Po kolei:

Na bolące i piekące brodawki wcale nie trzeba kupować kremu Musteli za 40zł bo taki sam skład ma (wypróbowany!!) krem do brodawek sutkowych z Rossmana za... 8zł. Z serii Babydream fur Mama, (Brustwarzen-Salbe). Nie trzeba go zmywać przed karmieniem. POLECAM.

Być może dobry...:-) Napisałam, że na allegro Mustela 40zł, bo w aptece o wiele więcej. Zresztą Mustela to krem do pielęgnacji biustu w okresie ciąży (do brodawek jest osobny), zapobiega rozstępom i przynosi ulgę bolącym, napiętym piersiom, a do tego jest bardzo wydajny - ja miałam 1 opakowanie na 9 m-cy. Takie są moje doświadczenia, więc się nimi dzielę :-)
 
reklama
Być może dobry...:-) Napisałam, że na allegro Mustela 40zł, bo w aptece o wiele więcej. Zresztą Mustela to krem do pielęgnacji biustu w okresie ciąży (do brodawek jest osobny), zapobiega rozstępom i przynosi ulgę bolącym, napiętym piersiom, a do tego jest bardzo wydajny - ja miałam 1 opakowanie na 9 m-cy. Takie są moje doświadczenia, więc się nimi dzielę :-)

Ja nie przeczę - jak kogoś stać to Mustela rzeczywiscie ma super kosmetyki! Chciałam sobie kupić Mustele na rozstępy, ale nie wiem czy działa... Wiec mam to co w poprzedniej ciaży Reduce Serum, na rozstępy, 2w1, 200 ml - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie i chyba przy tym zostanę - bo rozstępów na brzuchu po tym specyfiku nie dostałam.
Fever, o to chodzi żeby każda pisała swoje opinie! Ma się większe rozeznanie wtedy :-)
 
ja jeszcze nie mam pojęcia czym się smarować teraz w ciąży na rozstępy, w pierwszej ciąży używałam oliwek, kremów i tak mam rozstępy na piersiach i bokach:wściekła/y: jedynie brzuch nie ucierpiał nawet kupiłam kolagen "Inventia" i tak nic nie zdziałał .
 
witam dziewczyny!jestem nowa tutaj i wpadlam tylko na chwile gdyz tez mam termin na pazdziernika, ale ja jestem z tych ktore w pelni ciaza bedzie sie cieszyc i planowac dopiero w drugim trymescie. chcialabym sie dowiedziec czy macie jakies domowe sposoby na bol gardla-mam od 3 dni taka chrypke ze nie moge mowic?czy wy tez czasem macie brzuchy jak "pelne"tzn.czuje sie jakbym polknela balon,troche mnie to martwi.
 
witam dziewczyny!jestem nowa tutaj i wpadlam tylko na chwile gdyz tez mam termin na pazdziernika, ale ja jestem z tych ktore w pelni ciaza bedzie sie cieszyc i planowac dopiero w drugim trymescie. chcialabym sie dowiedziec czy macie jakies domowe sposoby na bol gardla-mam od 3 dni taka chrypke ze nie moge mowic?czy wy tez czasem macie brzuchy jak "pelne"tzn.czuje sie jakbym polknela balon,troche mnie to martwi.

Witamy nową koleżankę :)
W ciąży to chyba tylko naturalna kuracja Ci zostaje, miodek, cytrynka i czosnek.A pełnym brzuchem sie nie przejmuj. Mnie tak wzdyma co wieczór :-)


Kobietki czy ja jestem jakaś nienormalna? Ja cały czas jestem głodna!!!!! :szok: ledwo zjem i już mi w brzuchu burczy, mdłości nie mam nic a nic.
 
hehe to był dla mnie meeeega szok...jak zobaczyłam te dwa bąble....normalnie kazałam spawdzić lekarzowi 2 razy...i zapomniałam mu zapłacić...dopiero się upomniał....hehehe ale wiesz to jeszcze nie na 100%.....

no dmomyslam sie jaka musialas byc zaskoczona :) ja to bym chyba tam padla nie wspominajac juz o moim S ;))

U mnie też zaczęło się niewinnie - poszłam zrobić betę i wynik był już niższy niż wcześniej. Wiedziałam już co się święci. Wieczorem zaczęło sie lekkie plamienie, na drugi dzień była już żywa krew ale nie dużo a potem to umierałam z bólu bo miałam takie mega skurcze - wyleciał ze mnie tylko taki jakby kawałek wątróbki i było po wszystkim. Ale pamiętam, że słabiło mnie z bólu. Potem to już pojechałam do szpitala na czyszczenie macicy i lekarz mówił, że już nie było co czyścić.

przykro mi :( dlatego kazde krwanienia trzeba konsultowac !!

A tak co do krwotoku z nosa to teraz jak tak mysle to pare dni po przewidywanej owulacji wstałam rano zrobic mojemu sniadanie do pracy, zrobiłam sobie herbate i usiadłam z nim przy stole, siedzielismy i gadalismy i nagle ja sie patrze a tu 3 czerwone kropki krwi na stole i wogole nie moglam zaamowac tej krwi ale w koncu sie udalo... przypuszczam ze juz wtedy plemnik "dojechał" komórke jajowa :)

Dziewczyny mam prośbe zmiencie temat bo niepotrzebnie stresujemy sie, a teraz to nerwy sa najmnij wskazane i oczywiscie czarne mysli także

no ja normalnie nigdy z nosa nie krwawie .... ale podobno moze tak byc niestety
temat zmieniamy :) ja napisalam tylko zeby uwazac bardziej i tyle :)

ciągle piszemy o poronieniach zamiast być dobrej myśli i pisać o przyjemnościach.....ja właśnie wcina twistosy...tak mi sie zachciało...:-) i już nie mam mdłości...juuuuupi....także się bardzo cieszę

właśnie oglądam ciuszki na allegro....i podówjne wózki......hihihih

najgorsze jest to że mieliśmy problem ze znalezieniem jednego ładnego imienia dla chłopczyka aaa teraz jeszcze jedno pasujące do wcześniejszego...wrrrr bo dla dziewczynek to mamy

no ty to masz podwojna prace z wyborem wszystkiego :)
fajnie



witam dziewczyny!jestem nowa tutaj i wpadlam tylko na chwile gdyz tez mam termin na pazdziernika, ale ja jestem z tych ktore w pelni ciaza bedzie sie cieszyc i planowac dopiero w drugim trymescie. chcialabym sie dowiedziec czy macie jakies domowe sposoby na bol gardla-mam od 3 dni taka chrypke ze nie moge mowic?czy wy tez czasem macie brzuchy jak "pelne"tzn.czuje sie jakbym polknela balon,troche mnie to martwi.

witaj :) widze , ze masz ciaze o jeden dzien mlodsza odemnie :)
bylas juz u lekarza ??
na gardlo nie pomoge , moze plukanki jakies ?? przyjda mamusie bardziej doswiadczone to pomoga napewno !!
brzuch mi puchnie , ale na wieczor bardziej :)
 
asionek31 milo mi:-)nie byla jeszcze u lekarza i mysle ze przez cala ciaze nie bede gdyz mieszkam w UK a tutaj polozna zajmuje sie toba-a badania ginekologiczne sa tylko w szczegolnych przypadkach. a jakie masz objawy juz?
 
reklama
hej dziewczyny :) nie nadrabiam Was bo nie mam czasu zbytnie , wiec bardzo przepraszam
jesli są nowe fasolki to witam i gratuluję !!!!!
Test kupiony, @ brak wiec jutro rano działamy z testowankiem :) Trzymać prosze kciuki za mnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Miłego dnia życzę kobietki moje :*
Paa....:) Odezwe sie wieczorem jeszcze :):)
 
Do góry