reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

reklama
asionek31 milo mi:-)nie byla jeszcze u lekarza i mysle ze przez cala ciaze nie bede gdyz mieszkam w UK a tutaj polozna zajmuje sie toba-a badania ginekologiczne sa tylko w szczegolnych przypadkach. a jakie masz objawy juz?

aaa no to zmienia troche wszystko :)
ja mam bole brzucha , piersi , czasami mdlosci poranne , rozne nastroje dziwne :) i pewnie cos bym jeszcze znalazla ;))


Mamuska jasne , ze &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :)
 
Dzien dobry!
Ja tez spac nie moglam przez ten wiatr;/ ale i tak jestem bardziej wyspana niz w tyg kiedy latam do pracy! Co do jedzenia to tez jestem ciagle glodna, ale nie moge najesc sie do syta, bo wtedy sie zle czuje, wiec czesto [co godzine] a malo staram sie jesc. Z kremow to mam 3probki musteli na rozstepy.. zobacze jak dziala i najwyzej zainwestuje;) Tylko nie wiem czy pomoga, bo kiedys jak utylam to zrobily mi sie ze 2rozstepy, wiec chyba mam predyspozycje;/ Teraz pobolewa mnie brzuch, wiec sie polozylam na chwile, bo od rana cos robie. Zastanawiam sie co mam teraz nosic, bo w moich jeansach sie dopinam ale na styk, bo i tak przed ciaza byly bardzo obcisle, wiec kupilam rajstopy ciazowe welniane i nosze tuniki....a Wy?

Mikusia pedem do szpitala!! Trzymaj sie kochana
Mamuska czekam do jutra z niecierpliwoscia!!

Witam nowe mamusie!!
 
hej zoszka nie przemęczaj się tak...odpoczynek...odpoczynek...odpoczynek...teraz nam trzeba go duuużo....:-)

ja ubieram się normalnie ale wygodnie..żeby nic nie cisło w brzuszek....
 
No staram sie nie przemeczac... ale w domu syf, jutro goscie, zakupy trzeba zrobic [bazarkowe i marketrowe], prasowanie itp...;/
 
Hej starym i nowym październikówkom:-) Ja też w nocy nie mogłam spać przez ten wiatr, do tego brzuch mnie bolał jak na @ i ciagle mi się wydawało że przyszła, więc latałam do kibelka, ale póki co jej nie ma...Natomiast zaczęły mnie boleć plecy, tak jakby w krzyżu ale nie kręgosłup tylko po bokach. To nie jest mocny ból, raczej taki tępy...Czy WAs też bolą/bolały plecy? Bo mnie przed @ to zwykle brzuch tylko...
 
witajcie
u mnie krwawienia nie ustaly, wygladaja jak krew miesiaczkowa:/ brzuch mnie boli ze masakra...:-:)-:)-:)-:)-:)-(
Ojjj, mikusia mam nadzieje ze juz dawno pojechałaś na pogotownie !!!!!!!!! nie ma żąrtów z tym !!!!!!!!!!
Trzymam &&&&&& zeby wszystko było dobrze!!!!!!!!!!!!

Hej starym i nowym październikówkom:-) Ja też w nocy nie mogłam spać przez ten wiatr, do tego brzuch mnie bolał jak na @ i ciagle mi się wydawało że przyszła, więc latałam do kibelka, ale póki co jej nie ma...Natomiast zaczęły mnie boleć plecy, tak jakby w krzyżu ale nie kręgosłup tylko po bokach. To nie jest mocny ból, raczej taki tępy...Czy WAs też bolą/bolały plecy? Bo mnie przed @ to zwykle brzuch tylko...

Ja mam tak samo, tzn od 2 tygodni pobolewa mnie brzuch, nie co dzień ale raz na 3 dni to zaboli tak jak na @ wiec tez biegam do łazienki i sprawdzam czy nie dostałam !!!!! A wczoraj bolał mnie własnie krzyż lekko ale jednak :) dzis jest ok , nic mnie nie boli nie mam żadnych objawów, nooo oprócz jednego dla mnie chyba jasnego - jak stałam dzis w kolejce to strasznie byłam niecierpliwa, w głowie mi sie kołowało, nie mialam siły stać , jak chodze to nic takiego nie mam, a pamietam doskonale ze tak samo mialam z Jasiem !!! wiec ja jestem juz pewna ciąży !!!!!!!!!!!!!! Obym sie tylko nie zawiodła jutro
A własnie miala któraś z Was test easy viev???? ja taki kupiłam !!!!!
 
Ojjj, mikusia mam nadzieje ze juz dawno pojechałaś na pogotownie !!!!!!!!! nie ma żąrtów z tym !!!!!!!!!!
Trzymam &&&&&& zeby wszystko było dobrze!!!!!!!!!!!!



Ja mam tak samo, tzn od 2 tygodni pobolewa mnie brzuch, nie co dzień ale raz na 3 dni to zaboli tak jak na @ wiec tez biegam do łazienki i sprawdzam czy nie dostałam !!!!! A wczoraj bolał mnie własnie krzyż lekko ale jednak :) dzis jest ok , nic mnie nie boli nie mam żadnych objawów, nooo oprócz jednego dla mnie chyba jasnego - jak stałam dzis w kolejce to strasznie byłam niecierpliwa, w głowie mi sie kołowało, nie mialam siły stać , jak chodze to nic takiego nie mam, a pamietam doskonale ze tak samo mialam z Jasiem !!! wiec ja jestem juz pewna ciąży !!!!!!!!!!!!!! Obym sie tylko nie zawiodła jutro
A własnie miala któraś z Was test easy viev???? ja taki kupiłam !!!!!

Janie miałam nigdy takiego testu, ale trzymam żeby pokazał jutro dwie tłuste krechy!!! &&&&&&&&&&
 
Witam wszystkie Panie!Pare dni przerwy ,a tu tyle sie dzialo niestety z tego co czytam nie tylko pozytywnych ,bardzo mi przykro z powodu straty fasolek. Rabbit ty lez i sie oszczedzaj,bo ja wlasnie robilam za twardzielke i wyladowalam na ostatnie 6-tyg w szpitalu .Koszmar.Wiesz juz czy to blizniaki jedno czy dwujajowe? Ja nie moge jesc .Jak gotuje to mnie od zapachow muli.Mam tylko ochote ewentualnie na winogron ,melona itp Ale to w sklepie jak widze.Robiac liste zakupow to nie mam ochoty na nic.Wedlug horoskopu chinskiego to znowu chlopiec!CZWARTY
 
reklama
kachutka mnie tak bardzo bolały plecy tak jakby krzyże ale na wysokości nerek.....bolały zanim wiedziałam że jestem w ciąży...ale już przeszło...to były moje pierwsze oznaki....
 
Do góry