reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Dobranocka zdrowka duzo zycze !!!!


yyyyy.... ale to np nie trzeba robić w tych godzinach kiedy są wykonywane badania czyli z samego rana ?? Bo u mnie jest tylko tak chyba! zresztą juz sama nie wiem czy można przyjśc o dowolnej porze i pobrac krew !!!!

najlepiej zadzwonic do lab i sie upewnic :) ale skoro chcesz czekac do niedzieli to juz malo ci zostalo :) tyle dalysmy rade czekac z toba to damy jeszcze te dwa dni :)


dziewczyny idę się drzemnąć....ale chce mi się spać....do zobaczenia

slodkich snow :)

Witam Kobietki...chciałam Wam bardzo podziękować za wsparcie, mamusiom życzyć pociechy z maluszków, a oczekującym ujżenia tych upragnionych dwóch kreseczek na teście :) Ja niestety żegnam się z październikiem 2011, wczoraj była kolejna wizyta w szpitalu i potwierdzenie wtorkowej diagnozy...wieczorem miałam zabieg i jest tak pusto...ehhh nie chce siać pesymizmu...trzymajcie się Kochane - za jakiś czas pewnie będę w stanie odwiedzić Was na forum... :*

przytulam mocno !!! trzymaj sie i jak Mamusia napisala dzieci nie umieraja one zmieniaja date przyjscia !!! :)


ja poronilam w pazdzierniku , a teraz mam termin na pazdziernik :) moja fasolka wrocila do mnie :)
i tego samego zycze kazdej kobiecie po stracie !!!!!!!!!
 
Witajcie dziewczynki piatkowo!!!!

Ale sie wyspalam...To zwolnienie bylo mi bardzo potrzebne...Strasznie mi sie chce spac,snuje sie po mieszkaniu,ale przynajmniej nie jest mi slabo...

Apnoe....nie wiem co powiedziec...strasznie mi przykro...Trzymaj sie kochana,jestesmy z Toba.....

nati/misio,to Wasi rodzice doczekaja sie niedlugo sporej gromadki wnuczkow:)pewnie strasznie szczesliwi sa...

rabbitku,odpoczywaj!!!!!!

dobranocka,karmisz Justynke jeszcze piersia?fajnie miec tak dzieci rok po roku,ja tak zawsze o tym marzylam...ale wyszlo jak wyszlo...

mamuska,Tobie jak co dzien przesylam ciazowe fluidki~~~~~~~~~~~~~~~~~

Asionek
,bardzo madre slowa!!!!!

Milego dzionka dziewczynki
 
jestem jestem :) mam nadzieję, że tym razem nić nie zburzy mojego szczęścia chociaż po wcześniejszym poronieniu i przy obecnych problemach aż boję się cieszyć z tego, że jestem w ciąży. Na razie leże i palcem nie kiwam. Wczoraj ze mnie chlupnęło ale już przeszło i lecą tylko same brudy. Byłam u lekarza i wszystko ok poza niewielkim odklejeniem lub jeszcze niecałkowitym wbudowaniem się pęcherzyka do macicy. Tydzień temu nie było widać nic oprócz maleńkiego pęcherzyka a wczoraj zobaczyłam już serduszko!!! Jak wyszliśmy z gabinetu to się normalnie popłakałam!
 
jestem jestem :) mam nadzieję, że tym razem nić nie zburzy mojego szczęścia chociaż po wcześniejszym poronieniu i przy obecnych problemach aż boję się cieszyć z tego, że jestem w ciąży. Na razie leże i palcem nie kiwam. Wczoraj ze mnie chlupnęło ale już przeszło i lecą tylko same brudy. Byłam u lekarza i wszystko ok poza niewielkim odklejeniem lub jeszcze niecałkowitym wbudowaniem się pęcherzyka do macicy. Tydzień temu nie było widać nic oprócz maleńkiego pęcherzyka a wczoraj zobaczyłam już serduszko!!! Jak wyszliśmy z gabinetu to się normalnie popłakałam!

qlcia,witaj!!!!!Lez lez i jeszcze raz lez,odpoczywaj ile wlezie,daj sie rozpieszczac,to nasz czas,a co?
 
Dobranocka zdrowka duzo zycze !!!!ja poronilam w pazdzierniku , a teraz mam termin na pazdziernik :) moja fasolka wrocila do mnie :)
i tego samego zycze kazdej kobiecie po stracie !!!!!!!!!

ja też poroniłam w październiku - dokładnie 15 października - w Dzień Dziecka Utraconego - zbieg okoliczności? Sama nie wiem ...
 
apnoe bardzo mi przykro, wiem co czujesz, przytulam mocno, głowa do góry, dasz radę, a teraz płacz, płacz ile wlezie to pomaga...

dobranocka
ja jeszcze w pracy jestem, póki co i obowiązki łączę z podglądaniem forum

qlcia witam wśród październikówek
 
magdagrzyb jesli zrobilas test tak pozno to chyba jestes wrzesniowka?? 6tydzien liczysz od dnia ostatniej miesiaczki czy od dnia zaplodnienia? czy jak? ;D Ja to dzis mam jakis czterdziesty ktorys dzien a termin mam na poczatek pazdziernika ;p no ale nie wiem. i tak zostan z nami ;D

wiesz u mnie nie można liczyć od ostatniej miesiączki bo miałam ją 12 listopada :) termin porodu lekarz wstępnie ustalił mi na 4 października, na podstawie usg i hcg z krwi. wiem że dzidziusia poczeliśmy między 6 a 10 stycznia (bo akurat wtedy mężuś był w domu).
 
reklama
Do góry