reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

yyyyy.... ale to np nie trzeba robić w tych godzinach kiedy są wykonywane badania czyli z samego rana ?? Bo u mnie jest tylko tak chyba! zresztą juz sama nie wiem czy można przyjśc o dowolnej porze i pobrac krew !!!!
 
reklama
yyyyy.... ale to np nie trzeba robić w tych godzinach kiedy są wykonywane badania czyli z samego rana ?? Bo u mnie jest tylko tak chyba! zresztą juz sama nie wiem czy można przyjśc o dowolnej porze i pobrac krew !!!!

Nie wiem jak jest u Ciebie...Ja zawsze chodzę do laboratorium które jest czynne cały dzień 6.00-20.00 i tam robię badania. Co prawda płatne ale beta to koszt ok 25 zł czyli nie majątek...
 
we wrocławiu są laboratoria diagnostyki całodobowe. Poszukaj czegos takiego w swoim miescie i sie wybierz na bete :-)
 
mamuśka już się tyle wyczekała, myślę że wytrzyma jeszcze dwa dni
ja też bety nie robiłam jutro zrobię ostatni raz test wydaje mi się, że nie powinien się mylić tyle dni po @.
 
heheh dopiero co wstała i znów w kimono !!!! takiej to dobrze !!!!!!! :)
śij i odpoczywaj rabbit :)

Tak, ale i tak sie sama dziwie ze jestem taka spokojna przed tym testowaniem itd, w tamtym tygodniu przed testowaniem dłużyło sie mi cholernie a teraz szybko zleciało !!!
 
Też tak myślę że Mamuśka wytrzyma. Nie dajmy sie zwariować :-)

Rabbit, z jednej strony troche zazdroszczę Ci bliźniaków, a z drugiej gdybym ja zobaczyła dwa serduszka to padłabym na zawał - do auta w życiu nie wepchnę wózka na trojaczki (choć bagażnik spory) a Justynka przecież będzie miała wtedy dopiero roczek!! Wózek dla bliźniaków i tak muszę kupić, a dzieci rok po roku to się chowają prawie jak bliźniaki. Wiec teraz wystarczy mi pojedyncza ciaza :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry