reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
chętnie zamieniłabym klawiaturę na poduszkę, męczę się okrutnie tak mi się spać chce...

Trochę Wam zazdroszczę. Przy moim 4 miesięcznym dziecku nie mogę sobie pozwolić na sen kiedy mi sie zechce, czy na inne leniuchowania. No i jeszcze ta goraczka od 6 dni - jestem wykończona!
 
nati napojow bym nie tknela.. to sama chemia!! niektorzy twierdza ze moga powodowac klopoty z utrzymaniem ciazy! [nie wiem ile w tym prawdy]. Ja jednak uwazam ze warto jest jesc i pic zdrowo;)

ale sie rozpisalyscie.. nie zdaze wszystkim odpisac;(
 
Witam Kobietki...chciałam Wam bardzo podziękować za wsparcie, mamusiom życzyć pociechy z maluszków, a oczekującym ujżenia tych upragnionych dwóch kreseczek na teście :) Ja niestety żegnam się z październikiem 2011, wczoraj była kolejna wizyta w szpitalu i potwierdzenie wtorkowej diagnozy...wieczorem miałam zabieg i jest tak pusto...ehhh nie chce siać pesymizmu...trzymajcie się Kochane - za jakiś czas pewnie będę w stanie odwiedzić Was na forum... :*
 
reklama
Witam Kobietki...chciałam Wam bardzo podziękować za wsparcie, mamusiom życzyć pociechy z maluszków, a oczekującym ujżenia tych upragnionych dwóch kreseczek na teście :) Ja niestety żegnam się z październikiem 2011, wczoraj była kolejna wizyta w szpitalu i potwierdzenie wtorkowej diagnozy...wieczorem miałam zabieg i jest tak pusto...ehhh nie chce siać pesymizmu...trzymajcie się Kochane - za jakiś czas pewnie będę w stanie odwiedzić Was na forum... :*

apnoe tak strasznie mi przykro !!!!!!!!!!!!!! nie wiem co powiedziec:-:)-:)-:)-:)-:)-(nawet nie wyobrazam sobie co czujesz !!!!!!! trzymaj sie cieplutko kochana !!!!!!!!!! myslimy o Tobie !!!!!!!!!
trzymam kciuki zebys niedługo zobaczyła II kreseczki i zeby malentwo było silne i zdrowe !!!!!!!!!!

"Dzieci nie umierają, przesuwają tylko datę swojego przyjścia na świat"
 
Do góry