reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

mamuśka już tydzień ci się spóźnia...to ja już bym leciała na Bete....nie wytrzymałabym ciekawości....
 
reklama
a raczej zrób sobie mleczko z kawą
Co do testów to ja juz kupie ten o czułosci 10 zeby miec juz mniej wiecej pewność, ale jak zrobie w niedziele to bedzie akurat tydzien spóźnienia wiec jesli fasolka jest to powinno juz wyjść !!!

Mamuśka a czemu nie idziesz na betę skoro już tyle się @ spóźnia? Beta w tym przypadku będzie najpewniejsza...
 
dziewczyny ja nie mam jak iść !!!!!!!!!!! Bo tak to bym pewnie i polazła !!!!!!!!!!!! Sama jestem ciągle z małym, i nie mam sumienia go z łózka sciągać o 7 rano i isc kawałek do przychodni !!!!!!! tym bardziej ze on ciagle chory a na dworze nie jest ciepło jakby nie było !! NO i dlatego :( A jak jest mój to nie ma badań w weekend i takie kółko po prostu
Spokojnie zrobie test w niedziele , jesli jest fasolka to powinien byc pozytywny !!!!
 
Taak normalna, ja tez jestem normalna i nie zamierzam popasc w paranoje i obchodzic sie ze soba jak z jajkiem;D Damy rade!! Pewnie ze tak. Ja tylko nie wiem jak z kawa, ale chyba jedna slaba nie robi roznicy..? ;)

Czujemy sie dobrze, nikt nie narzekal;p oprocz typowych codziennych panik, ktore po kolei przezywamy i zastanawiamy się czy wszystko ok;p Edytka dostala @ mamuska jeszcze nie. czeka z testem do niedzieli! Rokowania sa dobre;)
Gratuluje rabbit tych blizniakow..beta super wysoka ale nie pamietam norm... moj maz umiera z zazdrosci za Wasze blizniaki;p
lez i odpoczywaj, mam nadz ze plamienia ustana!

Mojej koleżance lekarz powiedział, że przez to, że piła kawę w ciazy, to ma dziecko alergika. Cóż, co lekarz to opinia. Jedni pozwalają na kawę, inni (jak mój) nie pozwalają. Trzeba liczyć na własny rozsądek. Ale napoju energetycznego bym nie tknęła, choćby mi zapłacić mieli. Szkoda mi mojego serca i dzidziusia.

ja słyszałam że nie można pić soku malinowego....moja siostra to maniak i wszystko wie o ciąży

Tak tak tu chodzi o herbatke z lisci malin;)

Dokładnie. Herbata z lisci malin ma delikatny wpływ (BARDZO DELIKATNY!) na wyrzut oksytocyny w organizmie. Oksytocyna wytwarza się u kobiety także podczas stosunku, a podczas ciaży można się kochać, (chyba że są medyczne powody że nie można) więc nie należy dramatyzować. osobiście na 3 tygodnie przed porodem zaczęłam pić herbatę z lisci malin dwa razy dziennie, ale porodu mi to o włos nawet nie przyspieszyło. Wywoływali go (miałam zbyt stare łożysko zeby czekać na samoistną akcję). Za to ponoć po porodzie lepiej produkuje się mleko jak się ją pije (znowu ta oksytocyna). I w tej intencji się nią katowałam (bo smaczna to ona nie jest...)


Witam wszystkie nowe mamy!

Aha, gorączkę mam nadal. Próbowałam się zarejestrować na dzisiaj do lekarza, ale... NIE MA JUŻ MIEJSC. Krótko mówiąc nie interesuje ich że jestem w ciaży i że gorączka (38,6 czasem 38,2) trwa już od niedzieli wieczór. Chyba zgłoszę się do szpitala - tam MUSZĄ mnie osłuchać. Boję się że to już zeszło na oskrzela...
 
witajcie :)
ja sie dzisiaj nie czuje za dobrze .... do tego jakas taka poddenerwowana jestem :( juz w nocy sie obudzilam jakas taka wystraszona :/ boje sie , wszystkiego hehe , ja wiem , ze to moze byc tak w ciazy , strach , niepewnosc czy sobie poradze i jak to bedzie , ale nie jest to fajny stan , bo tak bardzo chcialam fasolki , a teraz mam watpliwosci :(



Witam. U mnie też pogoda okropna -zimno i mokro.
Wreszcie nadrobiłam zaległości z czytaniem, ale już niedługo koniec sesji - jutro ostatni egzamin:) - i wtedy obiecuję będę częściej pisać.
Jestem w pracy od 7 i zaraz chyba zasnę na biurku.
Czy spotkała się któraś z was żeby w 6 tyg nie było widać pęcherzyka na USG?
Cały czas się martwię tym że nie było widać pęcherzyka na USG następna wizyta za dwa tygodnie, już przeczytałam w necie chyba wszystko o ciąży pozamacicznej, ale może to porostu opóźniła mi się owulacja. Sama niewiem.

Ja robiłam bobo test żółty 2 dni przed @ i wyszła druga blada ale dobrze widoczna kreska.
Witam nowe mamy i trzymam kciuki za testujące.

zdarza sie ... moze byc tak , ze fasolka jest mlodsza , mogla sie ukryc ( wiem jak to brzmi heeh ) , ale mam znajoma z forum na wrzesien ma termin i przez kilka tyg. nie bylo nic .... strasznie sie bala , juz myslalam , ze po wszystkim , ale byla wczoraj u dr miala usg i jest fasolka !!! i to calkiem spora z serduszkiem :) takze trzeba byc dobrej mysli :)


Witam wszystkie mamuśki ... i te które jeszcze są przed testowaniem :-)
Jeśli można to chętnię się przyłączę do Was:-D
jestem w 6tc. i jest to moja pierwsza ciąża, bardzo wyczekiwana zresztą.
Pozdrawiam...

witaj i gratuluje :) sporo czekalas na zrobieie testu :) pobilas nasze Mamuske i Edyte i Kocurka hehe


heheh Yustynia ja na pewno zrozumiałam :):) Zobaczymy jeszcze za pare dni , ale ja bym wolała zamknąć nasz wątek a kulinaria linijkowy wizyty to są jednak przydatne bo nie ma sensu wertować wątek zeby znaleść jakąś informacje !!!!!!!!!!!! Strata czasu, jak wątek bedzie zamknięty to sie grupe usunie zeby nie było tego aż tyle i bedzie w miare dobrze tak sądze :)


no wlasnie o to mi chodzilo :)

Hej Dziewczynki...A ja zatestowałam dzisiaj z porannego moczu jak radziłyście i NIC, test negatywny...Robiłam żółty bobo-test...Teraz już zgłupiałam i jestem zła na siebie że robię testy przed terminem @...Zwłaszcza, że dzisiaj się czuję jakby @ miała przyjść, bo zaczął mnie boleć brzuch i kłują jajniki:-( Tylko czemu ten wczorajszy test wyszedł pozytywny? Ciągle go mam i kreska jest widoczna...Sama już nie wiem...Czekam na @ a jak nie przyjdzie to w poniedziałek betę zrobię...Mój nastrój jest dzisiaj mniej więcej taki jak pogoda...:angry:

poczekaj jeszcze kilka dni .... trzymam &&&&&&&&&&&&&&& :)


dziewczyny mam takie pytanie czy można pić w ciąży napoje energetyczne ? w pierwszej ciąży nie piłam, ale od paru miesięcy pije ich dużo odkąd wróciłam do pracy. mąż kupił rano i się właśnie zastanawiam czy nie lepiej zrobić sobie kawkę ja pije taką słabą.

ja bym nie pila .. juz lepsza kawka z duza iloscia mleka :)

dziewczyny weszlam do was na chwile zeby pogratulowac fasolek:) Ja jestem pazdziernikowka z 2010:) rok temu jeszcze nie wiedzialam o mojej fasolce, a dzisiaj moja mala ma juz 4 m-ce.
Czas leci szybciutko kochane, cieszcie sie kazdym dniem ciazy, kazdym nowym doznaniem i doswiadczeniem, robcie fotki brzuszkow:)
pozdrawiam was wszystkie cieplo
Mama Maury

dziekujemy i gratulujemy coreczki !!!
 
Aha, zapomniałam dopisać: odnośnie watków - IM WIĘCEJ TYM LEPIEJ!!!
Spójrzcie na inne grupy - te poboczne wątki naprawdę są super! Nie musisz wertowac setek postów żeby znaleźć poradę która Cię interesuje. A jakbyśmy WSZYSTKO pisały w jednym wątku to byłby niezły bałagan :-) A jak któraś nie wyrabia z czytaniem to tylko świadczy o tym, że inne dziewczyny dużo piszą :-) Naprawdę, nie trzeba być we WSZYSTKIM na bieżąco, czytasz te wątki, które Cię akurat interesują, a dzieki temu że jest ich kilka, (zaręczam ze po porodzie będzie ich kilkadziesiat!) można znaleźć szybko to co cię ciekawi, i w tym wątku brać udział. Im wiecej mam tym weselej, im wiecej wątków tym ciekawiej! A ogólny wątek niech będzie ogólny. Na reszcie wątków - trzymajmy się tematu. :-) Nawet główny watek trudno jest nadrobić po jednym dniu nieobecności, a co by było gdyby pisać w nim WSZYSTKO?!
 
dziewczyny ja nie mam jak iść !!!!!!!!!!! Bo tak to bym pewnie i polazła !!!!!!!!!!!! Sama jestem ciągle z małym, i nie mam sumienia go z łózka sciągać o 7 rano i isc kawałek do przychodni !!!!!!! tym bardziej ze on ciagle chory a na dworze nie jest ciepło jakby nie było !! NO i dlatego :( A jak jest mój to nie ma badań w weekend i takie kółko po prostu
Spokojnie zrobie test w niedziele , jesli jest fasolka to powinien byc pozytywny !!!!

Ale czemu masz go ściągać z łóżka o 7.00??? Przecież bety nie trzeba robić na czczo...Można w dowolnej porze dnia...:tak:
 
reklama
Do góry