reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

kachutka przykro mi , ale czekaj nadal jak @ nie przyjdzie to beta i bedzie wiadomo!!! Przed @ to nie zawsze mogą wyjść , dopiero np po tygodniu wyjdzie wiec głowa do góry, póki nie ma @ nie ma co panikować !!!!!!!!!!!!!!!!
Nati dzięki , obyś miala racje ;) czekamy na twój jutrzejszy wynik :)
Rabbit może te mdłości bedą juz coraz mniejsze !!!! Co prawda mogą sie skończyć albo i ciągle być!!! Ale nie zakładajmy od razu takiego czarnego scenariusza !!!!:)
 
reklama
kachutka może to od testu zależy?Ja robiłam przed @ jakimś zwykłym unitestem kupionym w rossmanie i nic.Później kupiłam jeszcze dwa takie same i drugi wykaz bladą kreske ledwo widoczną 7 dni po spodziewanej @.A wczoraj kupiłam NOVA Test też w rossmannie i kreska była już ładnie widoczna.Trzymam kciuki za kolejne dwie kreseczki :D
 
dziewczyny mam takie pytanie czy można pić w ciąży napoje energetyczne ? w pierwszej ciąży nie piłam, ale od paru miesięcy pije ich dużo odkąd wróciłam do pracy. mąż kupił rano i się właśnie zastanawiam czy nie lepiej zrobić sobie kawkę ja pije taką słabą.
 
dziewczyny weszlam do was na chwile zeby pogratulowac fasolek:) Ja jestem pazdziernikowka z 2010:) rok temu jeszcze nie wiedzialam o mojej fasolce, a dzisiaj moja mala ma juz 4 m-ce.
Czas leci szybciutko kochane, cieszcie sie kazdym dniem ciazy, kazdym nowym doznaniem i doswiadczeniem, robcie fotki brzuszkow:)
pozdrawiam was wszystkie cieplo
Mama Maury
 
nati/misio nie wiem jak wpływają takie substancję na płód....ale ja bym nie ryzykowała to jest sama chemia...lepiej słabą kawkę z mleczkiem wypić.....
 
dziewczyny mam takie pytanie czy można pić w ciąży napoje energetyczne ? w pierwszej ciąży nie piłam, ale od paru miesięcy pije ich dużo odkąd wróciłam do pracy. mąż kupił rano i się właśnie zastanawiam czy nie lepiej zrobić sobie kawkę ja pije taką słabą.

powiem szczerze ze ja czasem sie napiłam ale to wiesz pare łyczków i to raz na jakis czas, bo wiadomo ze nie mozna przesadzac ani z kawa ani z takim napojami !!!!!!!!!!!!
 
kachutka może to od testu zależy?Ja robiłam przed @ jakimś zwykłym unitestem kupionym w rossmanie i nic.Później kupiłam jeszcze dwa takie same i drugi wykaz bladą kreske ledwo widoczną 7 dni po spodziewanej @.A wczoraj kupiłam NOVA Test też w rossmannie i kreska była już ładnie widoczna.Trzymam kciuki za kolejne dwie kreseczki :D

No możliwe że to kwestia testu, bo wczoraj robiłam bobo-testem niebieskim o czułości 10 a dzisiaj żółtym o czułości 25...Więc może to dlatego...No nic, pozostaje mi cierpliwie czekać. Po weekendzie będzie już wszystko wiadomo...
 
Nati mi położna w szkole rodzenia mówiła,że nie powinno się pić napojów energetycznych,ale to co pijesz i jak się odżywiasz zależne jest od Ciebie.Ja przez cała ciążę z Oliwką nawet łyka coca coli nie wypiłam,bo wiedziałam,że to dla małej nie jest zdrowe,ale tak jak pisałam każdy decyduje co pije kiedy i w jakich ilościach :)

Kachutka czekaj czekaj bo z tymi testami to różnie bywa :)
 
reklama
macie racje ze wszystkim trzeba uważać, idę sobie zrobić mała kawkę z mleczkiem !
a raczej zrób sobie mleczko z kawą
Co do testów to ja juz kupie ten o czułosci 10 zeby miec juz mniej wiecej pewność, ale jak zrobie w niedziele to bedzie akurat tydzien spóźnienia wiec jesli fasolka jest to powinno juz wyjść !!!
 
Do góry