reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

no i mnie własnie o to samo chodzi !!!!!!!!!!!!! :):):)
Może któraś inna dziewczyna jest chętna na moderatora???? Bo wiecie ja ciagle jestem niepewniak a moze któraś by chciała !!!!!!!!!!!
 
reklama
magdagrzyb jesli zrobilas test tak pozno to chyba jestes wrzesniowka?? 6tydzien liczysz od dnia ostatniej miesiaczki czy od dnia zaplodnienia? czy jak? ;D Ja to dzis mam jakis czterdziesty ktorys dzien a termin mam na poczatek pazdziernika ;p no ale nie wiem. i tak zostan z nami ;D
 
hej dziewczyny....oooo ja dopiero wstałam.....ale się wyspałam....teaz to jestem mega śpioch

aaa jeśli chodzi o modeatora to czekajmy do niedzieli...na mamuśke:-)
 
jem biszkopciki...i mdłości póki cooo nie ma....wczoraj też było mniej....ale wyczytałam że te mega mdłości mogą być spowodowane lekiem-duphaston....

aa ty jak tam samopoczucie?? nie ma @???
 
Hej Dziewczynki...A ja zatestowałam dzisiaj z porannego moczu jak radziłyście i NIC, test negatywny...Robiłam żółty bobo-test...Teraz już zgłupiałam i jestem zła na siebie że robię testy przed terminem @...Zwłaszcza, że dzisiaj się czuję jakby @ miała przyjść, bo zaczął mnie boleć brzuch i kłują jajniki:-( Tylko czemu ten wczorajszy test wyszedł pozytywny? Ciągle go mam i kreska jest widoczna...Sama już nie wiem...Czekam na @ a jak nie przyjdzie to w poniedziałek betę zrobię...Mój nastrój jest dzisiaj mniej więcej taki jak pogoda...:angry:
 
Hej dziewczyny witam się z rana piątkowo, ale z was ranne ptaszki:tak:
witam i gratuluje fasolek nowym dziewczyną Marciaag i magdagrzyb !
mamuśka poczekamy do niedzieli ale ja czuje, że zostaniesz tym moderatorem hehe
ja test powtarzam jutro rano, a dziś mam lekkie mdłości :baffled:
 
kachutka nie denerwuj się mnie też jeden wyszedł pozytywny a jeden negatywny....ii cooo będe mieć bliźniaki....:-) poczekaj do pn i zrób bete.....zobaczysz będzie dobrze...bez nerwów
 
reklama
kachutka- ja w pierwszej ciąży robiłam test przed@ i wyszedł pozytywny, a teraz robiłam w dzień @ i wyszedł negatywny zrobiłam 4 dni po spodziewanej @ i dopiero wyszedł pozytywny
 
Do góry