reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Witam wszystkie mamuśki ... i te które jeszcze są przed testowaniem :-)
Jeśli można to chętnię się przyłączę do Was:-D
jestem w 6tc. i jest to moja pierwsza ciąża, bardzo wyczekiwana zresztą.
Pozdrawiam...
 
reklama
A mówiłam ze dzis tez jakaś nowa fasolinka dołączy !!!!!
Witamy bardzo serdecznie :)
opowiadaj kochana, ile sie staraliście??? w ktorym dniu cyklu robiłas test ?? Przed spodziewaną @ czy juz po ??? I jak sie czujesz co najważniejsze :)????????
 
Witam. U mnie też pogoda okropna -zimno i mokro.
Wreszcie nadrobiłam zaległości z czytaniem, ale już niedługo koniec sesji - jutro ostatni egzamin:) - i wtedy obiecuję będę częściej pisać.
Jestem w pracy od 7 i zaraz chyba zasnę na biurku.
Czy spotkała się któraś z was żeby w 6 tyg nie było widać pęcherzyka na USG?
Cały czas się martwię tym że nie było widać pęcherzyka na USG następna wizyta za dwa tygodnie, już przeczytałam w necie chyba wszystko o ciąży pozamacicznej, ale może to porostu opóźniła mi się owulacja. Sama niewiem.

Ja robiłam bobo test żółty 2 dni przed @ i wyszła druga blada ale dobrze widoczna kreska.
Witam nowe mamy i trzymam kciuki za testujące.
Hej, ja się z tym nie spotkałam.. ja jak byłam 5t6d to mimo ze mam ciaze 2tyg mlodsza to pecherzyk malusienki byl... ale nie wiem, moze mieli kiepski sprzet, lub lekarz nie zobaczyl, lub masz duuzo mlodsza ciaze, nie martw sie, zawsze mozesz pojsc wczesniej niz za 2tyg prywaatnie zeby sie uspokoic lub zrobic 2razy bete w odstepie 2dni i zobaczyc czy ladnie przyrasta! Trzymam kciuki;)
Hej dziewczyny :*
ojjj u mnie tez mokro i zimno :( bryyyy.......... Jasiek znów wstał o 3 !!!!!!!!!!!!!!!!! ale wziełam go na swoje łóżko poleżał z godzinke i padł na szczęście !!!!!! Ale i tak jestem nie wyspana ;:):):)( Nie przyzwyczajona jestem zeby wstawać i juz nie spać w środku nocy
U mnie nadal brak @ wiec jestem jeszcze bardziej pełna nadziei ze fasoleczka jest !!!!!!!!:-):-D:-D:-D
A Wy jak sie czujecie ?????????
Aga, zoszka witam , bidulki juz w pracy :-:)-( Ale jutro weekend wiec luuuuuuuz :-D
Dziś też pewnie jakas nowa mamuśka do nas dołączy :):):):)
Hej! No to masz z tymi pobudkami;/ Ja sie budze na siusiu, ale dzis mi sie nie chcialo wstawac i boli mnie pecherz od rana;(
Dzis weekend! Jupi!
Witam :-)
wczoraj padłam jak zabita, i tylko spać spać mi się chce, pogoda wcale nie pomaga i dzisiaj jest podobnie.
Przybiegłam się przywitać i pędzę nadrabiać zaległości bo troszkę postów na stukałyście :-D
Hejhej! ;)
Witam wszystkie mamuśki ... i te które jeszcze są przed testowaniem :-)
Jeśli można to chętnię się przyłączę do Was:-D
jestem w 6tc. i jest to moja pierwsza ciąża, bardzo wyczekiwana zresztą.
Pozdrawiam...
Hej! Zapraszamy, witamy i napisz cos jeszcze;p
 
Dzień doberek

Nie wyspałam się :( Dzisiaj trzeci dzień jak prawie nic nie jem i nie mam pomysłu co poradzić na te nudności :( bo długo tak nie pociągnę.Oliwka wstała dzisiaj po 7 i od rana marudzi.Jeszcze pogoda do nieczego.
Czekam aż Pani z mbanku mnie odwiedzi i zmykam na zakupy po rybkę na obiad.Może mój ulubiony łosoś podziała na apetyt :)

Miłego dzionka
 
dziękuję za przyjęcie!
My staraliśmy się prawie dwa lata, miałam strasznie nieregularne miesiączki i leczyłam się na pco.
test zrobiłam w 74dc! w sumie to nie spodziewałam się że jestem w ciąży, na początku nie miałam żadnych objawów. test zrobiłam tylko dlatego że chciałam iść oddać krew, no i zobaczyłam upragnione dwie kreseczki :-). oczywiście na drugi dzień poszłam szybciutko zrobić hcg z krwi i się potwierdziło.
W przyszłym tyg idę do gina i mam nadzieję że zobaczę już bijące serduszko mojego maleństwa :-D.
a czuję się srednio, raz lepiej, raz gorzej. bolą mnie piersi, czasem lekko boli w podbrzuszu, i niekiedy mam mdłości, ale nie wymiotuje. i jestem mega szczęśliwa że fasolka rośnie i mam nadzieję że wszystko będzie ok.
 
2 lata kupa czasu !!!!!!!!! Ale najważniejsze ze sie udało a teraz to juz musi być dobrze :) Trzymam kciuki żeby tak było :) &&&&&&&&
w 74 dc??? Dłuuuuuuugo czekałas zeby zrobić ten test heheh :)
 
Dzień doberek

Nie wyspałam się :( Dzisiaj trzeci dzień jak prawie nic nie jem i nie mam pomysłu co poradzić na te nudności :( bo długo tak nie pociągnę.Oliwka wstała dzisiaj po 7 i od rana marudzi.Jeszcze pogoda do nieczego.
Czekam aż Pani z mbanku mnie odwiedzi i zmykam na zakupy po rybkę na obiad.Może mój ulubiony łosoś podziała na apetyt :)

Miłego dzionka

Ojjjjjjjj bidulko!!!!!!!! tulę Cię mocno !!!!!!!!!!!!!! Oliwka moze taka marudna bo i pogoda do bani !!!!!!!!!!!
 
Już nadrobiłam :-)
Witam serdecznie nowe mamusie - Marciaag i magdagrzyb - gratuluję serdecznie !!!!

Widzę, że był poruszany temat wątku zamkniętego:
ja proponuję, aby nasze wizyty i zdjęcia maluszków to był wątek zamknięty a ogólny no nie wiem, będzie jak zdecyduje większość, ale jeśli może być zamknięty to czemu nie.
Co do ilości wątków nie jest ich za dużo, i myślę, że w miarę postępu czasu coś dojdzie, ale raczej będzie to pod kontrolą, a kulinaria i linkownia czy zakupy itp to mogą być wątki otwarte, jeszcze raz jeśli chodzi o ogólny to może rzeczywiście zamknięty bo wiem ze z biegiem czasu zdarzają się różne posty, często osobiste i nasza grupa jest wystarczająca żeby o tym czytać, po co dopuszczać do naszych małych trosk, wątpliwości zmartwień narzekań szersze grono.

Ale zakręciłam wypowiedź, mam nadzieję że sens ogólny da się wyłuskać :-)
 
heheh Yustynia ja na pewno zrozumiałam :):) Zobaczymy jeszcze za pare dni , ale ja bym wolała zamknąć nasz wątek a kulinaria linijkowy wizyty to są jednak przydatne bo nie ma sensu wertować wątek zeby znaleść jakąś informacje !!!!!!!!!!!! Strata czasu, jak wątek bedzie zamknięty to sie grupe usunie zeby nie było tego aż tyle i bedzie w miare dobrze tak sądze :)
 
reklama
Mnie właśnie chodzi o to żeby wątki kulinaria itd. były osobno, łatwiej później znaleźć przydatne info, później na pewno pojawi się watek zakupy lub przydatne/nieprzydatne czy coś w tym stylu, a ogólny to ploty, narzekania zmartwienia, radości itd, ale to nasze prywatne, więc może jednak zamknięty, podobnie jak nasze wizyty i zdjęcia, to akurat nikomu poza nami nie jest chyba potrzebne...
 
Do góry