reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
monika troszkę jeszcze zostało chyba 18 :-D

a ma ktoś wieści od Klementinki?? czy już urodziła??

monysia dla mnie sam poród byłby wymówką żeby u kogoś nie wysiadywać ale niestety też mam w rodzinie i znojomych, którzy kultury nie mają i siedzą nawet 6 godzin w odwiedzinach :no:
 
Ostatnia edycja:
no wiec juz po wizycie :)
maly nawet nie pisnal , aniolek moj :)

wszystko jest super , polozna bardzo zadowolona , kazala kontynuowac tak dalej :)
maly wazy 3740g, ponad 500g przybral od wyjscia ze szpitala , czyli idealnie moj pulpecik hehe

dostalam tez jakis specyfik na kolki .. podobno super dziala , daje sie jak tylko dziecko placze odrobine na smoczku , czy cycku
jakby to nie podzialallo ( odpukac ) to przepisze cos innego

czyli jednak mozna cos dawac , a nie jak mi wczesniej mowili , ze nic jak sie zapytalam w aptece :/ dziady
mam jesc normalnie , bo kolki z zarciem moim wedlug nich niewiele wspolnego maja , oczywiscie bez przeginki , ze tona kapuchy czy cos :)

31.10. wizyta u pediatry dowiemy sie jak ze szczepieniami
a ja 7.11. do gina na przeglad :)




Cześć dziewczynki weszłam tylko na chwilkę
dzisiaj jadę do szpitala jutro wielki dzień cc
boję się proszę trzymajcie za mnie kciuki:-)

bedzie dobrze jutro trzymam mocne &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :)
wracaj do nas szybko z malenstwem :)

Ivi moze bedzie lepiej u Ciebie, nie nastawiaj sie na masakre! Mala miala zle ulozona glowe, nie dosc ze patrzyla w gore to jeszcze jakos w bok:eek: a co do proznociagu to po prostu po 4 h partych skurczy ktore G. dawaly powiedzieli ze sprobuja wyciagnac, a jak nie to cc. wiesz, wolalam sprobowac tej pierwszej opcji, bo po tylu godzinach darcia mordy nie chcialam sobie nawet wyobrazac siebie jeszcze po operacji :/ Glowka malej szybko wrocila do normy cale szczescie. nie wiem co by bylo jakby odmowila...

Herbatka dzielna bylas !! i wsumie lepiej ,z e sie zgodzilas na proznociag .... skoro tyle sie nameczylas wczesniej

Witam Dziewczynki !!!

Ja czytam Was co wieczór ale jak już nadrobię
to brak sił na pisanie :sorry:
powiedziałam że nie chcę przyjmować gości przez pierwsze 2 tygodnie
bo chcę ten czas spędzić z moimi najbliższymi i wypocząć
a tu jak na złość dziennie ktoś i dziennie szykowanie,
dziennie gościna i dziennie padam na pysk jak się wieczór zbliża ...
i żeby to posiedzieli 2 godzinki to siedzą do wieczora i trzeba o jakiejś kolacji myśleć
i w ogóle ... dobrze że miałam jakieś zapasy porobione to przynajmniej
do sklepu nie muszę gnać :no:


W dodatku dopiero wczoraj zrobiłam pierwszą qupe po porodzie ...
boshe choćbym rodziła 2 raz a to i tak nie do końca,
nie wiem co mam zrobić żeby to jakoś szło, mam wielki problem ...

Niebawem przyjdzie do nas położna, zobaczymy co to będzie za agentka ...

Kobitki jak tam pępuszki dzieciaczków ???
Dajecie jakieś witaminy ???

kurcze wspolczuje najazdu gosci :( podziwiam , ze dajesz rade , ja bym zrobila bunt hehe
co do grubszej sprawy o dziwo u mnie poszlo latwo i bez bolu , a tak sie balam tego hehe
mi polozna w szpitalu dala cos na kupsko do picia , ale nie uzylam ... moze zapytaj sie w aptece i cos ci dadza , bo szkoda sie meczyc

pepek robilam jakims tutajszym specyfikem co w klinice dali , odpadl juz 2 czy 3 dni temu i ladnie sie zagoil
teraz tylko przemywam jeszcze go
kapilismy normalnie i moczylismy go tez :)

witaminy daje codziennie rano ABCD , a raz na tyg. witamine K mam dawac

Mileczka89 tuli już Mareczka :)
Poród siłami natury zakończył się dziś o 11.45, 2800g i 54 cm. 10 pkt apgar.
Gratulujemy :)

gratulacje :)))!!!

Asionek mam nadzieje, że maleństwu szybciej przejdą problemy z brzuszkiem, bo do 3 miesiąca jeszcze daleko :/
A kurier dziś przytaszczył komodę, na szczęście nie było mnie w domu i odebrał sąsiad, więc musiał wnieść na pierwsze piętro :)

no mam nadzieje , ze przejdzie szybciej !! dzisiaj testujemy ten specyfik od poloznej mam nadzieje , ze bedzie lepiej :)
fajnie , ze komoda przyszla :)
 
Witam,
GRATULACJE dla nowych mamuś!!!!!!!!
Kurcze modlę się codziennie o skurcze i nic:wściekła/y:,wysprzątałam dzisiaj cały dom,łącznie z odkurzaniem schodów,poprałam zimowe rzeczy, kurtki dziewczyn,czapki,szaliki itd.ugotowałam obiad,pokroiłam sałatkę jarzynową,a energii jeszcze mam że ho ho!! To jakieś nienormale.

Mam do Was pytanie czy Wasze maluchy też są takie aktywne,ja mam wrażenie,że mój wywierci zaraz dziurę w brzuchu,normalnie zaczynam się martwić czy to normale..
 
Klementinka urodzila !! :)))
gratki raz jeszcze :-D


Lenka podobno przed porodem moze byc tak , ze sie sil nie ma , ale moze byc tez , ze ma sie ich od groma :)
co do ruchow to spoko nie martw sie moj tez tak czadu dawal do ostatniej chwili :) a pisalo , ze dzieci sie wyciszaja ... u mnie tak nie bylo :) jeszcze na porodowce szalal i miedzy skurczami tez hehe
 
Jej! ale macie fajnie! Ja marudzę i jojczę jak nigdy dotąd ;)

Gratulacje dla świeżych mamuś! :-)

Asionek - a co to za specyfik magiczny? moze jest dostępny i w Polsce?
 
Jej! ale macie fajnie! Ja marudzę i jojczę jak nigdy dotąd ;)

Gratulacje dla świeżych mamuś! :-)

Asionek - a co to za specyfik magiczny? moze jest dostępny i w Polsce?

pomarudz sobie ja marudzilam przed okropnie hehe
a spacyfik nie wiem czy dostepny ... polysilane upsa sie zwie
czy cudao sie okaze :) odpukac maly narazie spi spokojnie i kolek nie mial dzisiaj wieczorem , normalnie ok 8 sie zaczynalo :(

Asiu dzięki za odpowiedz.
Kurcze kiedy będzie na tym forum wzmianka,że Lena urodziła???:-D

juz niedlugo kochana :)


kurka moj maz chory :/ zamorduje normalnie :/ ma katar i co teraz ?? oby maly sie nie zarazil tylko !!!
 
reklama
hej dziewczyny,

u nas jako tako, dziś w nocy od 3 do 6 lulanie, bierzemy bobotic już drugi dzień i coś powoooooli zaczyna działać, najlepsze są minki jak mu podaje hehe :) nowy smak :-p

gugula dziękuję za książeczkę :*
herbata współczuję i oby następny poród był łatwiejszy.
magda, agnus &&&&&&&&&&&&&
monysia k i d witaminki do 3 miesiąca, potem D do 12miesiąca, widzę że z tymi witaminami to co kraj to obyczaj :eek: a pępek u nas już wygojony ale używałam octeniseptu i leko naprzemiennie :)

oo mileczka urodziła i klementinka też super! gratuluje!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry