reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

mileczka
to może kiedy czop całkiem odejdzie, wtedy zacznie sie porod. Bo jak piszesz to wygląda że nie wyszedł jeszcze cały. Spoko loko- u mnie ani śladu hehe:p

kasia
Ty to jestes pomysłowa :D
Ja może też o tym pomyśle, chociaż ja mam skórzane fotele.

lena
kochana no ja sie tam nie znam, ale ja też mam te bóle od paru dni, tyle że mi towarzyszą skurcze i być może nie dostrzegasz skurczy- nawet położna mi dziś powiedziała że ten ból to teŻ już świadczy o zbliżającym sie porodzie i skurczach, których możesz faktycznie nei czuć bo to jeszcze te przygotowujące, a nie porodowe.

magda
piąteczka i witaj w klubie doopowatych nastrojów.
Nie martw sie, bo dzis pełnia i dziewczyny wróżą posypanie sie dzidziów dziś:p

umyłam okna <jejeje> a zbieralam sie juz od dawna... i nawet firanki wyprałam- dopiero po ściagnięciu zobaczyłam jakie są obrzydliwie brudne:p

małż jedzie do Poznania pozałatwiac to i owo wiec jade z nim i odwiedze koleżanke (mieszka na 4 piętrze może sie przejde po schodach buahaha), bo siedzieć ciagle w domu to już można cipca dostać;]
 
reklama
wy sie jeszcze za kierownice miescicie? ja juz moge zapomniec, chyba ze wcisne ja sobie w brzuch
o obracaniu glowy tez nie ma mowy takze ja teraz tylko juz na miejscu pasazera

ja tez jakos weny nie mam mimo ze nie doluje sie, spokojnie czekam na rozwoj akcji
 
Monika ja mam ostatnio dziwnie z jedzeniem, nie mam ochoty na nic, a juz zwlaszcza na gotowane obiadki
nawet pizza mnie odrzuca choc zawsze moglam kilogramami ja jesc
ale jak mnie zlapie glod to szybko musze cos zjesc bo sciska brzunio jak cholera
jedyne co mi smakuje to owoce i jakies lekkie zupki
 
wy sie jeszcze za kierownice miescicie? ja juz moge zapomniec, chyba ze wcisne ja sobie w brzuch
o obracaniu glowy tez nie ma mowy takze ja teraz tylko juz na miejscu pasazera

ja tez jakos weny nie mam mimo ze nie doluje sie, spokojnie czekam na rozwoj akcji

Ja jeżdzę mini vanem,więc miejsca,a miejsca,ale czekam kiedy gdzie wpieprze,bo brzuch trochę przeszkadza.Kochana ja muszę dziewczyny do szkoły zawieżć,przywieżć,do lekarza raz w tygodniu,polski sklep
też kawałek ode mnie,więć bez auta jak bez nóg.
Ewcia no to trzymam się tego,że to właśnie coś rozkręca,bo już dość wożenia się w moim brzuchu:crazy:(wyrodna matka ze mnie na siłę bym wykurzyła go już z brzucha)
 
klementinka - ja mma dokladnie to samo, malzowi robie cos tam do jedzenia a sama jem nap 5 sliwek, jogurt i tyle. chodze po sklepie i nic nie znajduje na co mialabym ochote, dziwne... moze to jzu ostatnai faza przed porodem?:-) i tak jestem 19kg na plus, skad to se wzielo? nie wiem, a co najlepsze to nikt mi nie wierzy i pytaja , gdzie te kg schowalam..
 
reklama
Lena mi też kilka razy już towarzyszył taki lekki ból jak przy okresie, nawet wyszły te pobolewania na KTG, położna mówi że tak może być, ale nikt mi nie może powiedzieć że to już bardzo blisko. Tylko człowiek czeka z każdym dniu z nadzieją wstaje i kładzie się z nadzieją że a nóż się coś rozkręci. A może w tym jest problem że my za dużo o tym myślimy i psychika nam blokuje. Podobnie jest jak się bardzo stara o dziecko i o tym często myśli to czasami nie wychodzi. Ja w poprzednich ciązach nie miałam jeszcze internetu, nie czytałam o wielu rzeczach i się tak nie nakręcałam i wszystko było o czasie, a nawet przed pare dni.
 
Do góry