reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Wracając do tematu wagi =p

- 2,5kg w tydzień =D

W sumie to nie wiem z czego ale ok =p

A ja to w sumie tu na ogólnym w innej sprawie,
z racji tego że ostatnio często ląduje w szpitalu ale puki co wychodze w miare szybko
i mam dostęp do internetu ale....
gdyby jednak tak sie zdarzyło że w końcu trafie do szpitala już do rozwiązania to nawet nie mam
jak panie o tym poinformować =(

w związku z tym czy któraś z was mogłaby wysłać mi na PW jakiś kontakt do siebie ?
(najlepiej w formie numeru kom oczywiscie)

Ładnie proszę :tak:
 
Jestem już po Usg.Malutki nie jest taki wielki jak przewidywano,wg. usg ma 3500g czyli norma chociaz pani zauważyła-On ciągle rośnie.Wg.pomiarów oszacowano termin na 23 pazdziernika czyli 38+3tyg.Mam zdjęcia,ale trzeba już sie bardzo przyjżeć co na nich jest bo już kumpel się w kadrze nie mieści.
 
Dziewczynki ja mam takie pytanko jeszcze. Czy w ostatnim miesiącu wystarczy jedna wizyta u lekarza na tydzień? Bo właśnie siostra mi namąciła w głowie, że to zbyt rzadko.... Jak często teraz macie wizyty?

ja ostatnio miałam wizytę 2 tyg temu a kolejną jutro, a termin na sobote. Wcześniej miałam wizyty co 2 tygodnie
 
reklama
Do góry