reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Gosiane miałam i przypomnieć, żebyś skoczyła na badania :-)

atram bidulko trzymaj się jakoś, współczuję tylu dni katorgi, ale jeszcze troszeczkę i synek będzie z wami

u mnie co raz częściej skurcze dlatego od 6 znowu nie śpię, dzisiaj były co 11 minut, wzięłam magnez bo chcę dotrwać do jutrzejszej wizyty, a później niech się dzieje co chce. Mama się ze mnie śmieje, że magnez zarzuciłam, bo stwierdziła jakby sie miało rozwiązać to ten magnez i tak mi nie pomoże :-) ale ja na prawdę do jutra chcę jeszcze tylko dotrwać 2 w 1

No wlasnie rano nie poszlam i zastanawiam sie czy jest sens robienia morfologii nie na czczo?

dzień dobry baby :-D

my od niedzieli w domu, docieramy się z ssakiem, walczymy z cycem bo po CC mleko miałam dopiero w 3 dobie i trzeba ssaka przyzwyczaić ;-) bo się do flachy przyzwyczaił leń mały ;-) jak tylko się ogarniemy to będę wpadać regularnie :tak:

buźka

Jak bedziesz miec chwilke to napisz wlasnie jak to jest z karmieniem po cc. Karmilas poprostu do czasu dostania pokarmu mm czy jak to wogole wyglada? Jutro bede wiedziec czy czeka mnie cc na pewno juz no i to jest tak na prawde jedyna rzecz ktora mnie martwi w zwiazku z cc.

witam sie i ja:-) wlasnie przyczlapalam od poloznej z cotygodniowej kontroli, zadnych nowosci poza ubytkiem na wadze pol kg i obnizeniem dna macicy o 2cm. No ale ona nawet nie ogladala mi "podwozia" , ehh

rozmyslam teraz jak zabic troche czasu, popoludniu przyjada mebelki to bedzie zajecie :-)

trzymam kciuki za ksiezyc ,zeby nas rozpakowal jak najwiecej:-D

Nooo wlasnie myslalam ze po tej pelni to tu wysyp caly maluszkow z rana bedzie ;-)
 
reklama
Ja padam na twarzbo zabrałam się za mycie podłóg. Najpierw musiałam wszystko zamieść bo przy Zosi okruszki na podłodze to normalka a później mopik, płyn i mycie chlapek po soczku i herbatce. Zmęczona jestem, że hej. Dobrze, że mi na mózg nie padło i na czworakach tego nie robiłam bo chyba zawału bym dostała.
Czekam na tą dzisiejszą pełnię ;p

atram 3mam kciuki, żeby szyjka wreszcie puściła bo ile można się męczyć. Nawiasem mówiąc to mnie masaż szyjki gigla a nie boli ;p
gosiane morfologię na czczo musisz robić tylko jak masz cukier badany. Jak masz sprawdzić żelazo i te inne pierdoły to o każdej porze dnia można :)

Malutka wszystkiego najlepszego. Ja z Zosia miałam taki problem, że większość pajaców miała za krótkie nóżki. Wszystko było luźne i obszerne ale za krótkie. Za to body nawet na 50 były na początku dobre.

Ja właśnie sobie przypomniałam, że po raz kolejny zapomnieliśmy o naszej rocznicy 1 października. To chyba już tak zostanie ;p bo to któryś rok z rzędu jak o tym zapominamy.
 
Ewa wypadł to zbyt spektakularnie powidziane :D Odchodzi tak w postaci brunatnych nitek śluzu. Towarzyszy temu mocne kłucie w podbrzuszu. Bardzo nieprzyjemne. Myślę, że to "czop" :-D

Jagmar ja dziś prałam ręcznie dywany... I cisza :-(

Milka witaj guru :-D!!! Czekamy cierpliwie na relacje :)
 
Witam,
Atram Ty jeszcze z brzuszkiem,Mileczka Ty tak samo???No to macie uparciuchy nie ma co...
Idę się Was zapytać po pomimo,że to nie pierwszy mój poród po prostu jestem głupia.Wczoraj w nocy obudził mnie ból brzucha jak na okres,raz był silniejszy,raz słabszy ,nie skórcze tylko jednolity ból podbrzusza jak przy okresie.Zero czopu,twardnienia brzucha nic.I nie wiem.Mam dzisiaj Usg w szpitalu na 11 rano,ale co,oni i tak mi nic nie powiedzą.Jak myślicie co to mogło być?
 
a ja myślałam już że nie będzie kolejnej wizyty u lekarza i chyba się pomyliłam, jutro mam wizytę:( i chyba autobusem muszę jechać bo w samochodzie niewygodnie mi kierować a poza tym jak bym zaczęła rodzić po drodze to mogłabym spanikować i jeszcze jakiś wypadek spowodować.
Ale może ta dzisiejsza pełnia coś pomoże.........

Lena ja mam takie bóle już jakieś 2 tyg. i nic......
 
Ja z kolei autobusem nigdzie nie dojadę,więc jeżdzę autem i też się zaastanawiam co ja zrobie jak mi np. wody odejdą w tym nowiutkim aucie:szok::eek:,upss...Toś mnie Kasia pocieszyła.
 
Ja z kolei autobusem nigdzie nie dojadę,więc jeżdzę autem i też się zaastanawiam co ja zrobie jak mi np. wody odejdą w tym nowiutkim aucie:szok::eek:,upss...Toś mnie Kasia pocieszyła.

ja mam nawet przyszykowany podkład taki na łóżko żeby położyć w samochodzie gdy będę jechała rodzić a wody będą mi odchodziły czy się sączyły, coby siedzeń nie zapaprać, chociaż samochód nie taki nowy:)
 
reklama
Do góry