reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

yustynia- ja też się na imprezach powoli rozkręcam , nie raz dopiero pod koniec jak już wszyscy chcą iść do domu!
my też teraz właśnie byliśmy, bo pójdziemy pewnie dopiero na sylwestra, albo jeszcze póżniej :-(
 
reklama
yustysia dzieki, ja wlasnie poszlam zjesc wedzona rybke, zjadlam z 5widelcow i cos mnie tknelo ze chyba nie mozna i wrocilam i sprawdzilam w necie i nie mozna;( i teraz sie bede stresowac czy 5widelcow nie przeniosa toxoplazmozy. boze co za glupek ze mnie........ z najwiekszych wyzeczen to chyba bedzie dla mnie grill w lato i zimny breezerek!
ja tez sie wolno rozkrecam na imprezkach.
 
no właśnie z tym grillowanym to też będzie problem, ja nawet w ziemie jak miałam ochotę to myk do piekarnika i za chwilę chrupiące kiełbaski, a teraz???
A może najpierw ugotować a później grill?? Tylko to pewnie chodzi o coś co się wydziela podczas grillowania, a może ten sposób przejdzie, zawsze to coś. Muszę zgłębić temat.

Od gina dostałam taką książeczkę żywienie w ciąży, jak będę miała czas to zeskanuję i podeślę.

zoszka - myślę, że nic się nie stanie, ja wczoraj też najpierw zjadłam dosyć spory kawałek kiełbasy, a dopiero później przypomniałam sobie, że należało ją ugotować...
 
nati papa milego wypadu;)
yustysia skanuj przyda sie;) wlasnie to chodzi o to ze podczas grillowania po pierwsze mozna nie dopiec miesa albo upiec nierownomiernie wiec niebezpieczenstwo toxoplazmozy jak w surowym miesie a do tego niezdrowe zwiazki ktore sie osadzaja na jedzeniu np z podpalki i z dymu z wegla.. no ale nei wiem;/ moze przejda chociaz warzywka z grilla, albo mieso z grilla z piekarnika;D
 
Czesc kobietki...

Powiem Wam ze nie testowalam...nad ranem dostalam @ ale sie ciesze bo niedlugo moge zaczac nowy cykl :-)

Mamuska Tobie zycze tesciora z II krechami ;-)

Jesli beda jakies zmiany w terminach lub beda nowe dziewczyny to piszcie na priv wtedy dopisze do listy...Buziaki **
 
Mi tez;D Nie ma to jak sie wkrecac :-D
Oj Edytko przykro strasznie:( ale jak to zawsze wiadomo, nowy cykl=nowe nadzieje!! Trzymam kciuki za listopad!!
 
reklama
Mi tez;D Nie ma to jak sie wkrecac :-D
Oj Edytko przykro strasznie:( ale jak to zawsze wiadomo, nowy cykl=nowe nadzieje!! Trzymam kciuki za listopad!!

Edytko za listopad &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

No mam nadzieje ze niedlugo bede mogla pochwalic sie II kreseczkami :tak::tak:

Ciesze sie bo wiem na czym staoje a staranka niedlugo zostana wznowione :-D:-D
 
Do góry