reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

reklama
Spoko ja tez mam balonik;D Na prawde mam wrazenie ze troche urósł.. a w pierwszej ciazy nic nie bylo widac do 8t, ale moze teraz jestem troszke rozciagnieta?
No dobra to zwalam na hormony..ale moj jeszcze tego nie rozumie, no ale niech sie przyzwyczaja! ;p

Kingolinka a kiedy masz wizyte? Wiesz taki bol moze rownie dobrze oznaczac normalna ciaze..zwlaszcza jesli boli z boku, wiec nie ma sie co napedzac;)
 
Dziewczyny nie panikujcie jak tylko zaboli Was brzuszek , w ciązy to normalne bo sie macica rozciąga , mnie bardzo często bolał na początku ciąży, jak nie ma plamien i krwawienia to wszystko jest ok :):):):):):):):):):)
Ja robie w niedziele test :) A dziś dopiero czwartek ehhhh!!!!!
 
Szybko minie.. tylko musisz sie czyms zajac;) I nawet nie zauwazysz jak do 18 zleci.. mamuska u Ciebie tez zleci, bo od pt wieczorem czas szybciej biegnie do pon rano- takie mam zawsze wrazenie;D A dzis polecisz na zakupy to sie zejdzie, a jutr juz piateczek!! Jupi!
 
dziedziczne to chyba nie jest :p Głowa do góry :) Brzuch czasem boli , uwierz !!!!! Bo sie wszystko rozciąga pomalutku !!!!!! Wiem ze to tak łatwo mówić ale nie ma co sie nakręcać od razu !!!!!!!!!!!!!!! do 18-stej zleci zobaczysz !!!!!!!!!!!!!
 
Szybko minie.. tylko musisz sie czyms zajac;) I nawet nie zauwazysz jak do 18 zleci.. mamuska u Ciebie tez zleci, bo od pt wieczorem czas szybciej biegnie do pon rano- takie mam zawsze wrazenie;D A dzis polecisz na zakupy to sie zejdzie, a jutr juz piateczek!! Jupi!

I tu masz kochana racje , bo mąz wraca w piątki wiec weekend od razu mi leci jak opętany zawsze !!!!!
Jakie macie plany walentynkowe?? My musimy zrobić sobie walentynki w niedziele juz bo w poniedziałek mój juz wyjeżdza wiec bede sama :wściekła/y:
 
Wlasnie nie mamy jeszcze...ja bym gdzies poszla a moj woli w domu, ale w sumie lubie bardzo wylazic do knajpy czy gdzies, tylko denerwuje mnie ten natlok ludzi w walentynki, brak miejsc, scisk i ze sie czeka na wszystko sto lat. My wiec chyba odpuscimy i pojdziemy sobie innego dnia a w sam poniedzialek razem cos upichcimy;) No i mamy plan podejrzec hipcia w brzuchu, moze juz bedzie wykluty;D
 
reklama
my już byliśmy w sobote na balu walentynkowym, wiec teraz pewnie będziemy siedzieć w domku, ale ja mojego jeszcze chce do kina wyciągnąć! tylko jeszcze nie wiem na co
 
Do góry