reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

mi najgorzej to rano, budze sie z takim bolem podbrzusza i plecow ,ze szok. i szybciutko do toalety(moje biedne jelita sa rozgniecione na miazge zapewne..), potem jak pochodze i po wizycie w wc juz mi lepiej:-)

gugula - to co piszesz to szok! mam nadziejze zadna z nas nie bedzie "ciezkim przypadkiem" i nie trafi na taka placowke!!!!
 
reklama
Dzień dobry :-)

Współczuję sraczko-rzygaczek :-( chociaż na koniec ciąży takie "przyjemności" się zdarzają bo dziecko kopie po tym co nie trzeba ;-)

ale mam dziś lenia nic mi się nie chcę, szaro buro i ponuro tylko spać :-)
 
Codziennie zaglądam i pierwsze co to patrzę czy są jakieś informacje ze szpitala, a tu cisza, wszystkie dzieci uparte :-D
No dziewczyny pruć się!!!;-):-D
Ja to coś czuję ,że tą luteiną za bardzo wzmocniłam tą swoją szyjkę :wściekła/y::-D
 
cześć
oj widzę, ze wszystkie czekamy na info od Justyś :) a może jej nie cieli i nie chciała pisać???
a nasze październikowe dzieciaki faktycznie uparte, trzymamy się wszystkie ostro :) może to i dobrze, dzieciaki będą silne, no taką mam nadzieje :-D

u mnie słońce wychodzi, ale co tam i tak mi się chce cały czas spać
 
monika, ja sie wlasnie obawaim,bo ona rodzila w tym szpitalu co ja planuje...z tym,ze to u nas w norwegii, w polsce mysle,ze zrobiliby cc,chociaz tez kij wie...

mi tez najgorzej to sie podniesc z lozka,czy w dzien jak sie zasiedze na kanapie...jak juz rozruszam,to jest git...
 
hey i ja sie witam
od rana sodycze... ale jestem okropna ciagle tlyko coś słodkiego jem;/ nie umiem sie powstrzymać!!

dziś wizyta u gina zobaczymy co u Emilki słychać :)

Malutka
a może już rodziłaś tylko Ci sie pomyliło:p
 
hejka mamuśki!! sorry że nie zaglądam...i nie podczytuje....ale mało mam czasu hihi...:) ale już wszystko mam opanowane....ahhh nawet nie wiecie jak cudownie mieć maleństwa z tej strony brzusia...dużo pracy ale ile szczęścia...ale październik już niedługo....i będziecie pomału się sypac...trzymam za was wszystkie kciuki i za maleństwa....

na galerie wrzuciłam fotki dzieciaków....:) buziaki gorrące od cioci Rabbit :)
 
hejka mamuśki!! sorry że nie zaglądam...i nie podczytuje....ale mało mam czasu hihi...:) ale już wszystko mam opanowane....ahhh nawet nie wiecie jak cudownie mieć maleństwa z tej strony brzusia...dużo pracy ale ile szczęścia...ale październik już niedługo....i będziecie pomału się sypac...trzymam za was wszystkie kciuki i za maleństwa....

na galerie wrzuciłam fotki dzieciaków....:) buziaki gorrące od cioci Rabbit :)
No miło widzieć ciocię Rabbit ,nic dziwnego ,że czasu mało, w końcu masz już przy sobie dwie malutkie kruszynki, które wymagają sporo czasu i uwagi... Cieszę się ,że już wszystko opanowane i dajesz sobie radę... :tak:
 
reklama
Do góry