reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
rabbit bardzo się miło czyta, jak piszesz ile Ci szczęścia dają maleństwa. Widać że dobrze sobie radzisz przy tej rozkosznej dwójce i oby tak dalej. Jesteś super mamuśką.

A nasza Justyś dalej się nie oddzywa:-(.
 
bry bry,

ja też czekam na wieści od Justyś, patrze na ten telefon non toper, już mi sie po nocach śni.. no ale może rzeczywiście zmęczona albo tel ma wyłączony :confused:

Rabbit jak fajnie słyszeć że wszystko idzie jak należy, niech dzieciaczki zdrowo dokazują a co :) idę zaraz obczaić galerię :)

mileczka ja też mam rewolucje, ogółem mały mi zgniata moczowody i jak sikam to cienkim strumieniem i jeszcze kolor taki ciemny, ale nerki mnie nie bolą więc chyba luz.. a sraczko-rzygaczkę też przechodziłam

monika takie skurcze ja mam codziennie :tak: ja to się śmieję że ominę skurcze bo tyle fałszywych alarmów i pojade na IP dopiero jak mi wody odejdą ;-)
 
hej :)

mam dosc nocy :/ jakis koszmar normalnie sie robi ... ehhh oby do przodu ! bo na wyspanie sie przed porodem to nadzieje stracilam calkiem :/


czy bole jak na okrutny okres moga sobie trwac i trwac(tzn dnie albo tygodnie) czy to znaczy, ze to "juz niedlugo"? <--- tak sie od kilku dni zastanawiam, choc pewnie to sparwa indywidualna..

pewnie jak zwykle zalezy od kobiety , ale z ogolnie to sa przepowiadacze i moga trwac kilka tyg. nawet ...

Witam się z rańca...
Noc spokojna, ale za to jak wstalam, zdążyłam wypić herbatke z sokiem i zaczęlam wymiotować i chyba kręci mnie w brzuszku jak na biegunke... Dziwne bo nic złego nie jadłam :(

oby przeszlo !! odpoczywaj :)

ja wczoraj spotkalam znajoma,ktora pol roku temu rodzila, i mowi,ze miala skurcze juz regularne,ale zerowe rozwarcie i tak lezala w szpitalu 2 dni z tymi skurczami,nie miala rozwarcie,wiec nie dostala zneczulenia,bo daja ponoc od 4 cm, i jeszcze jej powiedzieli,ze jak bedzie trzeba to bedzie i trzy albo 4 dni lezec :p ale cc nie zrobili,mimo,ze uslyszala od lekarki,ze juzdawno nie mieli tak ciezkiego przypadku u siebie...

o matko jaka zniczulica w tym szpitalu :(

cześć
oj widzę, ze wszystkie czekamy na info od Justyś :) a może jej nie cieli i nie chciała pisać???
a nasze październikowe dzieciaki faktycznie uparte, trzymamy się wszystkie ostro :) może to i dobrze, dzieciaki będą silne, no taką mam nadzieje :-D

u mnie słońce wychodzi, ale co tam i tak mi się chce cały czas spać

e tam uparte , jeszcze czas maja w koncu pazdziernika jeszcze nie ma :)

hey i ja sie witam
od rana sodycze... ale jestem okropna ciagle tlyko coś słodkiego jem;/ nie umiem sie powstrzymać!!

dziś wizyta u gina zobaczymy co u Emilki słychać :)

no z tymi slodyczami to przechlapane :/ tez jak glupia jem ...
&&&&&&&&&&&&& za wizyte :)

hejka mamuśki!! sorry że nie zaglądam...i nie podczytuje....ale mało mam czasu hihi...:) ale już wszystko mam opanowane....ahhh nawet nie wiecie jak cudownie mieć maleństwa z tej strony brzusia...dużo pracy ale ile szczęścia...ale październik już niedługo....i będziecie pomału się sypac...trzymam za was wszystkie kciuki i za maleństwa....

na galerie wrzuciłam fotki dzieciaków....:) buziaki gorrące od cioci Rabbit :)

hej :)
super , ze sie odezwalas :)
no i ciesze sie bardzo , ze wszystko wam sie dobrze uklada i , ze jestescie szczesliwa rodzinka :) az milo poczytac !!
 
Elifit ja się tego samego obawiam :-D W końcu do tego dojdzie ,że w domu urodzę :szok::-D

A ja się zastanawiam co u Pysi, żadnej wieści od niej... Ma któraś do niej numer? Bo w sumie to nic nie wiemy :no: Trochę dziwne ,że na staraczkach tylko info się pojawiło...:confused2:
 
Rabbit ale się cieszę, ze masz wszystko już opanowane, podziwiam, bo przy dwójce dzieci jest co robić :) dzielna jesteś :)

no i nadal brak info od Justyś :-(
 
reklama
Do góry