reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

kingolinka to moze apap wez? wspolczuje biedna...

juz czerwiec 2012 sie pojawil :szok: dlaczego my stoimy w miejscu?? :crazy: potem nas wykasuja razem z innymi miesiacami i nigdy nie bedziemy pierwsze na liscie przyszlych mam :baffled:
 
reklama
malutka i Rudson - zobaczycie jeszcze będą Wam porody wywoływać ;-)
Asionek - współczuję upałów, to nie jest temperatura dla kobiet w ciąży ;-)

No i ściskam zaciskam za dzisiejsze wizyty :-)
Ty to lepiej tak nie kracz :-D Słyszałam jaki jest ból przy wywoływanym porodzie :szok: Kobitki które rodziły normalnie ,a później poprzez wywoływanie to krzyczą ,że nigdy więcej, ten ból podobno nie do zniesienia jest w porównaniu z normalnym porodem ,także dziękuję ale nie :no::-D

Myślałam ,że wejdę ,a tu jakieś info od Justyś będzie ,a tu nic :szok:
 
Ja też wskakuje po info od Justynki a tu nic ...


Hejka... a ja od rana cieprie niemiłosiernie..kolka nerkowa fuck :( Od tego promieniuje mi na jajnik prawy a mały szaleje jak nie wiem:( wziełam juz nospe ale bol zaczyna sie od no:wściekła/y:wa

może rzeczywiście weź apap z nospą jak Cię tak mocno boli
albo jedź na dyżur ...
 
ja też czekam na wieści od Justyś, mi nic nie napisała.. a nie wiem czy wypada jej zawracać głowę.. może zmęczona odsypia? Mogłąbym jej napisać esa, co sądzicie?

anek chora baba, jak można dzieci zostawić ;/ ale i tak myślę że to troll ;)
 
reklama
Do góry