reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Witam

Melduje sie tylko ze dalej nie rodze!
Ale neistety mam troche zamieszania w domu. Male przemeblowanko.
No i wkoncu przyleciala moja mamuska! szczesliwa jestem cala i zdrowa. Dzis pol dnia sprzatalysmy chate. Oh dobrze jakas pomoc zawsze...:-D

Dziewczynki, odezwe sie jutro bo dzis padam na ryjek!! Milej nocki
 
I ja tak jeszcze zagladam z nadzieja na jakies wiesci od Justys, ale widocznie musimy poczekac dluzej....
Lena a jak tam u Ciebie po lekarzu?
Kingolinka, wspolczuje tego bolu.... nie dosc ze koncowka ciazy, to jeszcze takie "atrakcje"....
Werka, ale Ci fajnie ze masz mame u siebie!:)
 
zakukalam zaraz przy porannej kawie i nadal nic od Justys... ale moze jak miala cc to byla zbyt zmeczona caly dzien , zeby napisac do nas, poczekamy :-)

czy bole jak na okrutny okres moga sobie trwac i trwac(tzn dnie albo tygodnie) czy to znaczy, ze to "juz niedlugo"? <--- tak sie od kilku dni zastanawiam, choc pewnie to sparwa indywidualna..
 
Ja myśle Monika że mogą trwać. MOgą to być przepowiadające ale zaczynają być bolesne.

Witam się z rańca...
Noc spokojna, ale za to jak wstalam, zdążyłam wypić herbatke z sokiem i zaczęlam wymiotować i chyba kręci mnie w brzuszku jak na biegunke... Dziwne bo nic złego nie jadłam :(
 
monika, ja tez mysle,ze moga sobie trwac....ale jak juz robia sie bolesne, to mysle,ze juz niedlugo :)

ja wczoraj spotkalam znajoma,ktora pol roku temu rodzila, i mowi,ze miala skurcze juz regularne,ale zerowe rozwarcie i tak lezala w szpitalu 2 dni z tymi skurczami,nie miala rozwarcie,wiec nie dostala zneczulenia,bo daja ponoc od 4 cm, i jeszcze jej powiedzieli,ze jak bedzie trzeba to bedzie i trzy albo 4 dni lezec :p ale cc nie zrobili,mimo,ze uslyszala od lekarki,ze juzdawno nie mieli tak ciezkiego przypadku u siebie...
 
reklama
Witam i ja przy porannej kawce :happy:
Widzę ,że nadal cisza ,żadnych wieści od Justyś... :baffled:
Mileczka ,mnie wczoraj na noc złapały takie rewolucje żołądkowo-jelitowe i nie mam pojęcia od czego, nic takiego nie jadłam, a momentami ,aż mnie siódme poty oblewały :eek:
 
Do góry