reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

ja zrobilam testa i niestety 1 krka brzuch boli juz jak na @ tak wiec to nie ciaza pomimo tych dziwnych objawów jednak jeszcze nie nadszedł moj czas na fasoleczke :((((
 
reklama
Witam dwie nowe mamusie! Fajnie ze jestescie;]

Ja obejrzalam film, a teraz powoli ide spac...
Bedzie dobrze.

Dobranoc!
 
Witajcie kobietki:)
Jak Mamuska wczesniej wspomniala jestem nowa od dzisiaj..jutro moze bedejuz "swoja". Chcialam sie z Wami podzielic, że dzisiaj poszlam na pierwsza wizyte ( w piatek zrobilam dwa testy i wyszły dwie czarne wielkie krechy w kazdym). w sumie nie zrobilam mi usg ale dala skierowania do szpitala i kazała za 2 tygodnie zrobic, chociaz uwazam ze JUZ jest odpowiedni czas na jego zrobienie...? nie uwazacie??
Po zatym nie mam mdłosci czuje sie w miare dobrze, ciagle tylko pobolewa mnie brzuch dołem jak na okres i mam piersi jak balony (pomijajac fakt ze i tak mam duze to wygladam teraz jak Pamela :D)
Mam nadzieje ze mdlosci predko nie przyjda...albo moze wogole nie przyjda:)
No pozdrawiam Was mojekobiety wszystkim oczekującym na dwie kreseczki życze grubaśnych dwóch kreseczek, a przyszłym mamusiom powodzenia :*
 
Cześć Wszystkim Mamusiom!
Jestem paździenikówką 2010 i głównie tam się udzielam, mam śliczna 4 miesieczną córeczkę i jednego Aniołka w niebie - małego Kazika. Jakiś czas temu wyszły mi dwie kreseczki, więc chyba moja rodzina się powiększy :-)Termin znowu wypada na pażdziernik, tym razem nie na 6 (urodziłam 3.10.) jak u Justynki, a 19.10. Boję sie jeszcze mówić rodzinie, bo to za wcześnie, ale tu Wam się mogę pochwalić :-) Do ginekologa umówię się jak będę gdzieś w 8-10 tygodniu ciaży, na pewno się pochwalę co i jak!! Dołaczam do Was z radością i życzę spokojnej nocy.

witaj :) gratulacje !!! swietnie sie zlozylo , ze drugie malenstwo tez na pazdziernik :) i jeszcze tak blisko siebie , ze byly numer niezly jakbys urodzila tez 3 ;))))


U mnie ta kreseczka na pierwszym ledwo widoczna aż mojego Radka wołać musiałam czy coś widzi haha a drugi to konkret :) Na początku brzuch mnie bolał tak jak na "m" ale teraz to zupełnie nic nie czuje, ooo przepraszam moje cytrynki zmieniają się powoli w pomarańcze haha to jedyne co odczuwam a Wy dziewczęta ??
Dobrnocka- trzymam kciuki kochaniutka będzie dobrze :*

hehe moje cytrynki moze ciutke bardziej wypelnione sa , ale nie rosna :( a szkoda , bo fajnie by bylo chociaz raz miec wiekszy biust ;)
brzuszek mnie boli , piersi tez , czasami mi niedobrze no i tetno mam szalejace ;) ale poza tym jest oki :)


Ja tez niedługo uciekam, bo senna dzis jestem masakrycznie !!! pewnie taki dzien !!!!!!
DOBRANOC JUSTYŚ

hmm cos ta twoja sennosc podejrzana jest ja ci mowie :)

ja zrobilam testa i niestety 1 krka brzuch boli juz jak na @ tak wiec to nie ciaza pomimo tych dziwnych objawów jednak jeszcze nie nadszedł moj czas na fasoleczke :((((

a o ktorej robilas test ??

Witajcie kobietki:)
Jak Mamuska wczesniej wspomniala jestem nowa od dzisiaj..jutro moze bedejuz "swoja". Chcialam sie z Wami podzielic, że dzisiaj poszlam na pierwsza wizyte ( w piatek zrobilam dwa testy i wyszły dwie czarne wielkie krechy w kazdym). w sumie nie zrobilam mi usg ale dala skierowania do szpitala i kazała za 2 tygodnie zrobic, chociaz uwazam ze JUZ jest odpowiedni czas na jego zrobienie...? nie uwazacie??
Po zatym nie mam mdłosci czuje sie w miare dobrze, ciagle tylko pobolewa mnie brzuch dołem jak na okres i mam piersi jak balony (pomijajac fakt ze i tak mam duze to wygladam teraz jak Pamela :D)
Mam nadzieje ze mdlosci predko nie przyjda...albo moze wogole nie przyjda:)
No pozdrawiam Was mojekobiety wszystkim oczekującym na dwie kreseczki życze grubaśnych dwóch kreseczek, a przyszłym mamusiom powodzenia :*

mnie tez brzuszek pobolewa stad nawet dzisiaj mialam mega stresa :(
a wizyte piersza bede miala dopiero 17 lutego i juz sie nie moge doczekac :)

jeszcze raz gratulacje i fajnie , ze jest nas coraz wiecej :)

ide i ja sie poloze :) nie zagladalam , bo musialam troche odsapnac po tym stresie wczesniejszym ... juz mi lepiej w kazdym razie :)

dobrej nocki mamusie ;)))
 
witam porannie

na wstepie chce przywitać nowe mamuśki Witajcie Justys1985, Dobranocka i Kingolinka:)fajnie ze bedzie nas wiecej....

Ja nareszcie sie wyspałam, wczoraj mialam okropny dzien , ale juz przeszlo, ciagle mnie dreczyły mysli czy z moim dzieckiem bedzie wszystko ok bo zaszłam w ciaze zaraz po odstawieniu tabsow...a sa na ten temat rozne historie...albo zamiast jednego dzidziusia ciaza blizniacza:) (czego zyczy sobie moja tesciowa) hehe

w kazdym razie staram sie nastawic pozytywnie, mam nadzieje,ze mdlosci mi nie beda dokuczały bo poki co to tylko sennosc daje mi znac ze w ciazy jestem.

Apnoe- trzymam kciuki i mam nadzieje ze z fasolka bedzie dobrze

dzisiaj mnostwo pracy mnie czeka, sprzatanie, robienie gołabków i prasowanie ale bede tutaj zagladac:)

buziaki zycze milego dnia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam o poranku

Juz od 7 "robotam" :-(.

Domis płakuniał rano prosząc aby mamusia nie szła do pracy...aż serce ściska... Sidzi w domu bo ma zaplenie oskrzeli...tęskni za przedszkolem.

Witam nowe koleżanki

Apnoe ogromnie ci współczuję...przede wszystkim tej bezdusznośći z którą miałaś doczynienia :wściekła/y:...mam jednak nadzieję że fasola się odnajdzie :tak:
 
rudson- widze ze tez ranny ptaszek- niech sie synek kuruje :) i szybko wraca do zdrowia, moj Mati tez chodzi i kaszle i kicha...grrrrrrr
 
reklama
Do góry