reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Ja też juz jestem :):)
Witam Nową fasolkę !!!!! :):):):) Gratuluje Justyś :):) Który to tydzień?? W którym dniu cyklu zrobiłaś test ?????
 
reklama
To 5 tydz. i 6 dzień z obliczeń internetowego kalendarzyka. Ostatnią m. miałam 29 grudzień, teraz miałam dostać 25 styczeń ale nic, a ja zawsze jak w zegarku, wiec na drugi dzień zrobiłam pierwszy test ale druga kreska była bardzo słaba, odczekałam i 29 stycznia zrobiłam drugi test i już był czytelny :)
 
To 5 tydz. i 6 dzień z obliczeń internetowego kalendarzyka. Ostatnią m. miałam 29 grudzień, teraz miałam dostać 25 styczeń ale nic, a ja zawsze jak w zegarku, wiec na drugi dzień zrobiłam pierwszy test ale druga kreska była bardzo słaba, odczekałam i 29 stycznia zrobiłam drugi test i już był czytelny :)
Słaba ale jednak juz jakaś była ta kreseczka :) U mnie w dzien spodziewanej @ NIC :( Owszem były II kreseczki ale jedna w poprzek po pół godziny od zrobienia testu :szok:
 
Cześć Wszystkim Mamusiom!
Jestem paździenikówką 2010 i głównie tam się udzielam, mam śliczna 4 miesieczną córeczkę i jednego Aniołka w niebie - małego Kazika. Jakiś czas temu wyszły mi dwie kreseczki, więc chyba moja rodzina się powiększy :-)Termin znowu wypada na pażdziernik, tym razem nie na 6 (urodziłam 3.10.) jak u Justynki, a 19.10. Boję sie jeszcze mówić rodzinie, bo to za wcześnie, ale tu Wam się mogę pochwalić :-) Do ginekologa umówię się jak będę gdzieś w 8-10 tygodniu ciaży, na pewno się pochwalę co i jak!! Dołaczam do Was z radością i życzę spokojnej nocy.
 
Cześć Wszystkim Mamusiom!
Jestem paździenikówką 2010 i głównie tam się udzielam, mam śliczna 4 miesieczną córeczkę i jednego Aniołka w niebie - małego Kazika. Jakiś czas temu wyszły mi dwie kreseczki, więc chyba moja rodzina się powiększy :-)Termin znowu wypada na pażdziernik, tym razem nie na 6 (urodziłam 3.10.) jak u Justynki, a 19.10. Boję sie jeszcze mówić rodzinie, bo to za wcześnie, ale tu Wam się mogę pochwalić :-) Do ginekologa umówię się jak będę gdzieś w 8-10 tygodniu ciaży, na pewno się pochwalę co i jak!! Dołaczam do Was z radością i życzę spokojnej nocy.

Witamy serdecznie :):) Gratuluje fasolki :):):):):):):):) W którym dniu cyklu testowałas ??? heheh ja teraz bede kazdego o to chyba pytac !!:szok:!
Ja mam synka z pażdziernika 2009
 
Słaba ale jednak juz jakaś była ta kreseczka :) U mnie w dzien spodziewanej @ NIC :( Owszem były II kreseczki ale jedna w poprzek po pół godziny od zrobienia testu :szok:

U mnie ta kreseczka na pierwszym ledwo widoczna aż mojego Radka wołać musiałam czy coś widzi haha a drugi to konkret :) Na początku brzuch mnie bolał tak jak na "m" ale teraz to zupełnie nic nie czuje, ooo przepraszam moje cytrynki zmieniają się powoli w pomarańcze haha to jedyne co odczuwam a Wy dziewczęta ??
Dobrnocka- trzymam kciuki kochaniutka będzie dobrze :*
 
dobranocka witam, cieszę się, razem z Tobą :-)


Ok ja już zmykam bo z lekka na pyszczek padam, a słyszę, że mąż też już przestał stukać (układał panele)
Dobrej nocy wszystkim.
 
reklama
Do góry