reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Witam porannie i witam nowe mamusie;)
Kingolinka a w ktorym tyg jestes?
Mamuska Edyta jak tam @ przyszla? Mam nadz ze nie;p
Dobrego dnia Wam zycze!!
 
reklama
hej moje kobietki :*:*
Ja mialam wstać przed 7 ale wyłączyłam budzik i dalej w kimono bo nie dałam rady tak mi sie jeszcze chciało spać !!!!!!:szok:
Kingolinka w końcu mnie posłuchałas i jestes juz z nami , super kochana !!!!!!!!!!:):):) Bardzo dobrze ze nie masz mdłości i oby tak było juz !!!! Co do cyców to normalne wiec spokojnie , choć wiem ze potrafią boleć niemiłosiernie !!!!
Widze ze dziewczyny ranne ptaszki strasznie !!! Mikusia Rudson Zdrówka dla chorowitków !!

Gabi kochanie może lepiej zrób jednak tą bete , bo słyszałam ze test nie wykrywał dziewczynie bardzo długo ciąży a ona była !!! Objawy które mi opisywałas są w sumie jednoznaczne bo na okres to raczej nie ciemnieją brodawki abo bóle jajników przy przymiarce sukni !!! Brzuch to i mnie pobolewa bardzo a @ nie mam nadal !!! Mnie to doszły jeszcze dziwne leciutkie mdłości !!!!!!!! Kiedys to potrafiłam nie jesc do 12 a teraz to szybko rano musze zjesc bo czuje sie fatalnie i zbiera mnie na wymioty aż !!:szok::szok:
Wiec powiem szczerze zaczynam wierzyc ze jestem jednak w ciąży !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witam się środowo !
gratuluje nowym dziewczyną, jest nas coraz więcej, oby tak dalej!
ja wczoraj przesiedziałam cały dzień z siostrą, która jest w czwartym miesiącu z bliżniakami i robiłyśmy listę rzeczy do kupienia hehe
dziewczyny żeby wasze dzieciaczki wyzdrowiały jak najszybciej.:tak:
widzę że nadal u was @ nie ma na pewno macie fasolki :-)
 
Cześć

Witam nowe ciężaróweczki :-)

Apnoe - trzymam kciuki za Ciebie i fasolkę. Z Twojego opisu wydaje mi się, że lekarzowi na dyżurze po prostu się nie chciało :dry: Oto Polska właśnie :dry: To straszne jacy lekarze potrafią być okrutni...

Zaliczyłam pierwsze i mam nadzieje ostatnie poranne wymioty :confused2: A miałam nadzieję,że przynajmniej początek ciąży będzie tak przyjemny jak początek pierwszej ;-)

Chciałam prowadzić tą ciążę przynajmniej częściowo państwowo (pierwszą prowadziłam prywatnie i się zawiodłam), a tu się okazuje, że w mojej lokalnej przychodni w tym roku nie ma kontraktu z NFZ! :szok: Gin będzie tylko prywatnie :szok:Normalnie chyba niedługo się całkiem sprywatyzują i już nawet u internisty będzie trzeba płacić:eek:
 
Kingolinka tez bym nie czekala.. w 7 mozna spokojnie isc i cos zobaczyc;]
Mamuska tak trzymac.. ciaza jak nic;)
icarium Edytkamilczy chyba a co do lekarzy to ja chodze i prywatnie i panstwowo, bo z NFZu nie jestem do konca zadowolona, ale dzieki temu mam bezplatnie badania podstawowe. Prywatnie za to mam obsluge na najwyzszym poziomie i terminy jak chce i sprzet dobry. No i usg na kazdej wizycie, takze moim zdaniem warto.
 
reklama
zoszka - właśnie coś takiego mniej więcej planowałam :-) A ja się prywatnie 'przejechałam' , bo póki prywatnie wszystko było ok. I do tego ordynator, to myślałam, że w szpitalu też będzie ok. Ale okazało się, że od czasu kiedy kumpela do niego chodziła, niestety panu ordynatorowi palma odbiła i zafundował mi w szpitalu istne piekło :wściekła/y: Psychicznie zbierałam się z tego ponad pół roku. Dlatego teraz po pierwsze na pewno nie będę chodzić do żadnego ordynatora, a po drugie będę szukać lekarza na NFZ, żeby przynajmniej część badań mieć za darmo.

Edytka - &&&&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~~~~~(to zdaje się są fluidki ciążowe?)
 
Do góry