reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Eh kochane nie mozna dolowac.. mi tez troche smutno ze mam opozniony wiek ciazy, bo po pierwsze wszystko bede pozniej widziec i znow musze czekac i czekac.. myslalam ze w walentynki zobacze serduszko... a wtedy to ja nie wiem nawet czy zarodek bedzie widac. za dwa tyg znow mam wizyte.. moze wtedy cos zobacze. nie bede spokojna dopoki nie uslysze serduszka [przez poronienie tak mam;(]
Yustynia przykro mi nawet nie umiem sobie wyobrazic co mozesz czuc. tez mi bylo ciezko ale 8t to nie to samo co 6mies
 
reklama
Ja też jestem, tylko się zamyśliłam...
Ta ciąża będzie dla mnie bardzo trudna...
Mój Aniołek był w moim brzuszku sześć miesięcy i nagle postanowił odejść...

Przepraszam, że tak depresyjnie, od teraz tylko same pozytywne myśli...

jejku wspolczuje :( czemu takie rzeczy musza sie zdarzac ??
ja tez tak sobie mysle , ze ciezko mi bedzie w tej ciazy ... juz jest
ciesze sie bardzo , ale tez , tak jak teraz przychodza chwile , ze sie strasznie boje :(
i chyba przestane sie bac jak juz urodze zdrowe malenstwo !!!
 
Tak zmieniamy.

Wiecie jak ja dzisiaj płatki kukurydziane z mlekiem i miodem zmiotłam, po prostu poezja, a teraz coś mi tak, hmm, ciężko...
 
hej kochane mamuski
dzisiaj Was troche zaniedbałam , moze jutro lepiej sie poczuje...i popisze wiecej
ja mam kurcze pierwsza wizyte 24 lutego no coz musze poczekac...ginekologa mam dobrego leczylam sie u niego na cyste i zapalenia ,
nie dolujcie sie tutaj wszystko bedzie dobrze
buziaki:p
 
Witam Wszystkie Panie :)
Jestem Justyna, w kwietniu kończę 26 lat, posiadam fajnego męża od ponad roku, skończyłam Turystykę i Rekreację na US i pracuję w Urzędzie Pracy. Tydzień temu zrobiłam test i są 2 kreski :)) To moja pierwsza fasolka :D Jestem przerażona a z drugiej strony bardzo się cieszę:) Wizytę u lekarza mam 11.02. nerwy mnie zżerają hihi :)
Jeszcze raz witam Was serdecznie :*
 
reklama
Asionek31 obawiam się, że o nasze maleństwa będziemy drżały do końca naszego życia nawet jak będą miały 30

oj co racja to racja :)

Witam Wszystkie Panie :)
Jestem Justyna, w kwietniu kończę 26 lat, posiadam fajnego męża od ponad roku, skończyłam Turystykę i Rekreację na US i pracuję w Urzędzie Pracy. Tydzień temu zrobiłam test i są 2 kreski :)) To moja pierwsza fasolka :D Jestem przerażona a z drugiej strony bardzo się cieszę:) Wizytę u lekarza mam 11.02. nerwy mnie zżerają hihi :)
Jeszcze raz witam Was serdecznie :*


witamy :) i gratulacje !!!
ktory to tc ?? ;))
 
Do góry