reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Apropo, mi się dziś śniło karmienie piersią :sorry2:

Śmieszne uczucie przez sen =p chociaż ja to jeszcze nie wiem jak to wygląda w praktyce

A co po za tym...
zwymiotowałam po wypiciu glukozy :angry:
czemu nie można tego jakoś dożylnie podać? x]
Misia mi po tym badaniu było źle przez cały dzień i ciężko było mi wypić to świństewko. Jak dla mnie straszne badznie i potwornie długo trwa 3h

madzilka buhahahahaha właśnie się zastanawiam :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
oh, no to trochę dziwne, że zapisał Ci i fenoterol i no-spe naraz, a poza tym chyba przy takim stanie (piszesz, że dziecko jest tak jakby w kanale rodnym) powinnaś leżeć w szpitalu z zakazem wstawania.

a tak zupełnie z innej beczki- mamuśki, gdzie się zgłasza trolle?
Hehe wlasnie tez sie nad tym zastanawiam... :-D
 
Szpital mam obok..:p i lekarz mieszka dom dalej dlatego nie jestem w szpitalu... oczywiście że mam zakaz wstawiania jedynie do toalety
 
oh, no to trochę dziwne, że zapisał Ci i fenoterol i no-spe naraz, a poza tym chyba przy takim stanie (piszesz, że dziecko jest tak jakby w kanale rodnym) powinnaś leżeć w szpitalu z zakazem wstawania.

a tak zupełnie z innej beczki- mamuśki, gdzie się zgłasza trolle?

:-D:-D:-D

A tak w ogóle to hej wam dziś
Malutka daj znać koniecznie co i jak!
 
witam kobietki
u mnie dzisiaj lenistwo! tylko obiad muszę ugotować dla 4 facetów i zawieźć im na budowę :tak:
po obiedzie mam zamiar pochodzić po sklepach bo buty i torebka by się przydały do sukienki weselnej i jakieś bolerko. No i stanik czarny, bo w mój to nawet nie próbuję się zmieścić bo już przed ciążą był nieco ciasnawy:-D
ale z tym stanikiem to chyba jeszcze poczekam bo nie wiem czy mi piersi jeszcze nie urosną?
a tak jeszcze odnośnie sukienki którą kupiłam, to kupiłam rozmiar 38:szok: nawet przed ciążą nie zawsze się w ten rozmiar mieściłam:tak:
a na 18.30 dzisiaj mam 2 godz. zajęć szkoły rodzenia
więc niby nic ale cały dzień zaplanowany:tak: zobaczymy co z tych planów wyjdzie...
 
reklama
Jestem w końcu i od razu się uśmiałam :-D
Zwróciłyście uwagę na to samo co ja :-D Miejmy nadzieję ,że się mylimy ;-):-D
Moja wizyta trwała z 5 minut max:-D
Trafiłam na doktorka z zagramnicy :-D Nazywa się Nabil EL-Khatib:-D Chyba arab...
Spojrzał na wyniki i mówi ,że brzydka sprawa, sięga za torbę której nie ma przy sobie i pyta czy mogę przyjść jutro:-D
Zapomniał swojej torby w której miał składniki leku który ma mi przepisać, wiem tylko ,że będzie to lek złożony ,robiony na zamówienie i będę go brać dwa tygodnie...
I po wizycie...
Tak teraz się zastanawiam... Dwa tygodnie prawie będę się leczyć, potem pewno znowu posiew, to kolejny tydzień czekania, w simie będę już w 33 tygodniu ciąży, będzie im się opłacało zakładać mi ten pessar??? :confused:
Strasznie długo się to wszystko ciągnie... I na sto procent kolejne 3 tygodnie leżenia....

Pilnujcie, pilnujcie przed trollami:-D:-D
 
Do góry