reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

też bym czekała z niecierpliwością do 7 tygodnia, ale wolałam dmuchać na zimne, teraz chyba i tak wszystko na głowie postawie...
 
reklama
też tak mysle ale z drugiej strony po co isc np w 5 tygodniu i nic w sumie nie zobaczyc

W pierwszej ciąży byłam w 5tc i zobaczyłam tylko pęcherzyk, a następnym razem widziałam już machające rączki i nóżki :-D Jakoś w ogóle nie przyszło mi do głowy wtedy, że coś mogło by być nie tak :zawstydzona/y:
 
jestem , jestem :) bralam prysznic , dzisiaj mam spotkanie z dzieczyna z ktora tylko pisalysmy na NK i sie jeszcze nie idzialysmy :) mam nadzieje , ze bedzie udane !!

Edyta oby to bylo jednorazowe ;))


Dzień dobry.
witam się nieśmiało i już postawę roszczeniową prezentuję - mam nadzieję, że tu zostanę :)

edyta01 - tak wykonałam wcześniej niż przewidywany termin @ bo coś mi podpadło, a że mam już doświadczenie z poprzedniej ciąży to wiem czego wypatrywać. Co konkretnie mi podpadło, na widok krokieta z kapustą podczas imprezy myślałam, "że wyjdę z siebie, a raczej moje wnętrzności", do tego drażliwość piersi, bóle podbrzusza i delikatne mdłości po tej imprezie właśnie - mąż twierdził że to od drinków, ale od 3 drinków aż tak - tu się usprawiedliwiam dopiero po imprezie przyszło mi do głowy, że jestem w ciąży, bo nie planowaliśmy i już panika - następnego dnia test i kreseczka jest blada.
Bardzo się denerwuję, bo cały styczeń chodziłam poważnie przeziębiona, na szczęście oprócz tych paru drinków nieszczęsnych nie było żadnych lekarstw itp.


witaj :) i gratulacje !!!
widze , ze tez robilas przed @ test jak ja ;)
mialam podobnie tzn. czulam , ze cos jest nie tak i stad ten tescik tak wczesniej
i tez mialam mdlosci i jakby mega kaca po pol piwka 25cl co mnie mocno zdziwilo , bo to jakbym nic nie wypila , a samopoczucie jakbym sobie z pol litra wody walnela hehe
u lekarza nie bylam jeszcze ... powstrzymuje sie ostatkami sil hehe , ale chce isc gdzies w 6 , 7 tc moze juz cos bedzie widac ;)

ide sie dalej szykowac bede zagladac jeszcze :)
 
Icarium tu usg najwczesniej robia w 12 tyg ciazy wiec nie mam wyjscia czy tak czy siak musze czekac :-p
 
jak się czuję, hmm, trudne pytanie pełna skala uczuć, od euforii po stan nawet wręcz depresyjny, wczoraj np "beczałam" cały ranek bo...
ogólnie bardzo się boję i panikuję jak zawsze
 
Boże jakie to przygnębiające jak nie moge duzo z wami pisać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziś to dam sobie spokój ale od jutra juz biore sie za bardzo duuuuuuuuuuuuże porządki , zeby tak nie mysleć , łazience zrobie porządek w kosmetykach bo za dużo juz tego sie nazbierało, i u Jaśka w półce też sie przyda a poza tym napaliłam sie na na taki stół do salonu http://allegro.pl/jakub-stol-rozkladany-4krzesla-bardzo-tanio-i1429238990.html ohhhhhhh... męża molestuje o taki !!!!!!!!!!!!! Może ulegnie i kupi :):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
jak się czuję, hmm, trudne pytanie pełna skala uczuć, od euforii po stan nawet wręcz depresyjny, wczoraj np "beczałam" cały ranek bo...
ogólnie bardzo się boję i panikuję jak zawsze

Napewno bedzie dobrze,a takie zmiany nastroju to calkiem normalne....

Moj maly siedzial na lezaku ogladal tv i zasnal :-)moja perelka :tak:

Mamuska musisz sobie kupic klawiaturke bo jakos malo rozpisana jestes :-D:-D
 
Do góry